Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojos:

Vaiva Chimičiūtė, IIIb kl. – I v.,

Gabrielė Gilytė, IIIb kl. – II v.,

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Ignė Kairytė, IIIa kl. – III v.

Sėkmės Vaivai respublikiniame etape!

2020-12-16 Pateikčių konkursas 2.jpg

Velžio gimnazijoje lapkričio 14 diena buvo skitrta teatrui. Įgyvendinant Panevėžio r. savivaldybės socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį" programą, Velžio bendruomenės namuose vyko Panevėžio krašto mokyklinių teatrų sambūris. Jame dalyvavo svečiai: dramos studija iš Panevėžio J.Miltinio gimnazijos (vadovai Julius Tamošiūnas ir Roma Matusevičiūtė), Panevėžio r. Paįstrio vaikų ir jaunimo teatras „Skruzdėlė" (vadovė Daiva Krišgalvienė) ir mūsų gimnazijos dramos kolektyvas (vadovė Regina Švagždienė). Vyresnių gimnazijos klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti tris pakankamai skirtingos tematikos mokinių spektaklius. Moderni J.Miltinio gimnazijos kompozicija „Aš noriu užaugti" pagal R.Granausko novelę palietė kitokio vaiko temą visuomenėje, paįstriečių spektaklis „Marionetės" pagal moksleivės J.Katkevičiūtės pjesę kėlė dar skausmingesnę problemą – vaiko, sergančio nepagydoma liga, kovą už gyvenimą. Velžiečių spektaklis „Pabėgimas į Akropolį" pagal M.Korenkaitės pjesę žiūrovui „kalbėjo" apie sumaterialėjimą, gyvenimo „blizgučius", kuriuos verta iškeisti į nuoširdžius santykius, meilę. Žiūrovus žavėjo nuoširdi, organiška jaunųjų aktorių vaidyba, aukštas meninis spektaklių lygis. Galima pasidžiaugti, kad ir mūsų mokiniai pradeda suprasti teatro kalbą ir yra dėmesingi žiūrovai. Sambūrio dalyviai dar turėjo galimybę dalyvauti J.Miltinio teatro aktoriaus J. Tamošiūno vedamoje teatro pamokoje, jaunieji aktoriai žaisdami, kurdami, improvizuodami tobulino savo vaidybos įgūdžius. Apibendrinant renginį prie arbatos puoduko, tapo aišku, kad mokiniams buvo įdomu pasidalinti savo darbais, išsakyti nuomones, susipažinti vieniems su kitais. Pažadėjome, kad bendradarbiausime ir toliau, jei tik bus palankios aplinkybės. Norisi tikėti, kad teatras iš tikrųjų pasibeldė į jaunų žmonių širdis.

Neformalaus ugdymo organizatorė, projekto koordinatorė R.Švagždienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.