PRAŠYMAI Į PIRMAS KLASES PRIIMAMI NUO 2024 m. sausio 8 d. SKAITYTI DAUGIAU >>

Arrow up
Arrow down

telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretorevg@gmail.com

                           

Foto kaledinis

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio kolegijos ir Krašto apsaugos  savanorių pajėgų organizuoto kompiuterinio žaidimo „CS2“ turnyro prizininkai – II vieta:

D.Mackevičius, IIIa kl.,

B.Baltušnikas, IIIa kl.,

M.Nacius, Ia kl.,

D.Šinkūnas, IIb kl.,

M.Ivoška, IIb kl.

Matematikos olimpiados prizininkai:

J.Novokreščenichas, 3b kl., – I v.,

B.Fiodorovas, 3a kl., – II v.,

U.Tamošiūnas, 4c kl., – II v.,

T.Markaitis, 4b kl., – III v.

 

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinių varžybų prizininkai

1c klasės komanda –  III v.

Geografijos olimpiados nugalėtojas

R. Adomonis, IIIa kl., – I v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-16 Pateikčių konkursas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Kiekvienais metais Lietuvoje LITEXPO parodų rūmuose vyksta knygų mugė, į kurią kasmet susirenka vis daugiau žmonių. Pasak Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės, vis didėjantis knygų mugės dalyvių skaičius tik įrodo, kad lietuviai yra skaitanti tauta. Tačiau į šį bene vieną didžiausių Lietuvos kultūrinių renginių renkasi ne tik visi skaitantys tautiečiai, bet ir svečiai iš kaimyninių šalių. Šiais metais ir mes turėjome galimybę sudalyvauti knygų mugėje ir taip prisidėti prie Lietuvos kultūros skatinimo bei plėtojimo.

Kaip ir tikriausiai daugeliui knygų mylėtojų, taip ir man, didžiausią įspūdį paliko knygų gausa. Čia galima rasti ne tik pasaulinės literatūros, bet ir pačių naujausių lietuviškų debiutų, kuriuos pristato patys autoriai. Kiekvienas gali rasti knygų pagal savo poreikius: stingdančių nuotykių, šiurpių detektyvinių istorijų, lengvų romanų ar net mokslinių knygų, vadovėlių, pratybų. Šiais metais tikėjausi rasti knygų apie meną ir be galo nudžiugau, kai tik įėjusi į mugę pamačiau visą eilę įvairiausių leidyklų, meno centrų ir netgi Vilniaus dailės akademijos atstovus, kurie siūlė įsigyti pačių įdomiausių ir gražiausių knygų apie meną. Tokio knygų margumyno vedamas kiekvienas gali labai lengvai paklysti mintyse, ilgai dvejojusi, išsirinkau labiausiai patraukusią akį knygą.

Be visų literatūrinių debiutų nepamirškime ir laiko patikrintos klasikos, kurią radome Bukinistų pasaže. Tikriausiai ši vieta mane sužavėjo labiausiai! Pasažas dvelkė ne tik labai jaukia atmosfera, bet ir gausybe senų knygų, kurios kvietė peržvelgti senovinius viršelius ar visas knygų kolekcijas. Buvo labai įdomu peržvelgti senus žurnalus, kurie diktavo ne tik tuometines madas, bet ir skelbė svarbiausias naujienas. Visas Bukinistų pasažas kvietė pažvelgti į senąją lietuvišką ar pasaulinę literatūrą, o pati aplinka kūrė šiltą, nostalgišką atmosferą.

Be didelio knygų pasirinkimo čia gausu ir įvairiausių renginių, konferencijų, diskusijų ir užsiėmimų. Tikriausiai tiek vyresnius, tiek mažuosius žavi vaikų salė, kurioje kasmet savo jėgas išbandyti kviečia vis naujos veiklos: piešimas ant vandens, rašymas spausdinimo mašinėle, antspaudų gaminimas, animacijų kūrimas. Deja, į vieną iš diskusijų – Algimanto Čekuolio knygos pristatymą – kiek pavėlavome, tačiau sužinojome, kad dalyvavusiems susitikime laikas tikrai neprailgo. Šis svarbus Lietuvos kultūrai žmogus ne tik šmaikštavo, bet ir pasakojo apie keliones, pristatė savo naująją knygą.

Knygų mugėje buvau tik antrą kartą ir mano akį labai patraukė universitetai, kurie taip pat atvyko su savomis knygomis, suteikė žmonėms galimybę plačiau juos pažinti. Džiaugiausi pamačiusi ir universitetą, kuriame ateityje norėčiau studijuoti – Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Šio universiteto stende apžvelgiau knygas apie mane dominančią profesiją, peržvelgiau kitus universiteto pasiūlymus. Taip pat dėmesį prikaustė ir Europos Parlamento kampelis, kuriame buvo gausu įvairios informacijos, svarbios ir įdomios įvairaus amžiaus žmonėms.

Knygų mugė ne tik plėtoja mūsų šalies kultūrą, bet ir suteikia naujos patirties, leidžia praplėsti savo akiratį. Čia ne tik kuriama jauki atmosfera, kviečianti pasinerti į literatūros pasaulį, bet ir visi žmonės skatinami skaityti, pateikiant svarbius argumentus, kartu sprendžiant problemas, kurios mažina susidomėjimą knygomis. Čia pristatoma naujoji rašytojų karta, supažindinama su naujomis knygomis, nagrinėjami senieji literatūros šedevrai. Šiame bene didžiausiame Lietuvos kultūriniame renginyje galima ne tik labai smagiai praleisti laiką, bet ir pasisemti naujų idėjų, susipažinti su naujais žmonėmis ir svarbiausia – prisidėti prie mūsų šalies kultūros.

 

Ia klasės mokinė Dominyka Vinciūnaitė

 

 

 

 

 

 

„Šok į tėvų klumpes“
2024 m. May 14 d.

„Šok į tėvų klumpes“ - tai nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva, kurią nuo 2015 m. organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) Ugdymo karjerai skyrius. Pagrindinis tikslas – suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų ir artimųjų&nbs [ ... ]

Nugalėtojams - viešnagė Italijoje!
2024 m. May 13 d.

  Balandžio 25–28 d. 3b klasės komanda: Liepa, Mėja, Lėja, Medeinė, Aleksandras ir jų mokytoja Jolanta Andriuškevičienė svečiavosi Veronoje, Italijoje. Ši kelionė – pagrindinis prizas, kurį trečiokai laimėjo dalyvaudami šalies 6–13 metų mokinių ekoprojektų konkurs [ ... ]

Kursai „Įtrauktis prasideda nuo manęs: mokomės gyventi kartu“ Ispanijoje
2024 m. Apr 24 d.

2023 m. rugsėjo 8–14 d. Velžio gimnazijos mokytojos Viktorija Paškevičienė ir Lina Čyžienė dalyvavo „Erasmus+“ projekto „patrAUKli“ mokykla (Nr. 2022-1-LT01-SCH-000078615) „New Horizons Malta“ kursuose „Įtrauktis prasideda nuo manęs: mokomės gyventi kartu“ (ang [ ... ]

Vaikų Velykėlės 2024
2024 m. Apr 9 d.

Šiais metais „Vaikų Velykėlių“ renginį pradėjo mokiniai, lankantys „Teatralizuotų šokiukų“ būrelį. Jie parodė mini spektakliuką „Mano angelas“. Tai jautri istorija apie vaikų draugystę, juk kiekvienas turime savo angelą, kuris mus saugo visur ir visada, bet kai  [ ... ]

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinės varžybos
2024 m. Mar 19 d.


2024 metų kovo mėn. 16 dieną Velžio gimnazijos 1c klasės mokinių komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Explore respublikinėse varžybose Vilniuje. Varžybų tikslas – mokyti vaikus tyrinėti realaus pasaulio problemas, projektuoti ir programuoti per praktinį STEAM mokymąsi ir [ ... ]

Knygnešystė. Integruota pamoka
2024 m. Mar 17 d.


Knygnešys – žodis, sunkiai išverčiamas į kitas kalbas. Jį galima tik nusakyti ir paaiškinti jo reikšmę. Knygnešystė – XIX amžiaus Lietuvos istorijos fenomenas, patriotinė veikla, nukreipta prieš carinės Rusijos vykdytą lietuviškos spaudos ir raidyno draudimo politiką, [ ... ]

Interaktyvi edukacija „Kas suvalgys lėčiau?“
2024 m. Mar 5 d.

  2024 m. vasario 27 dieną Velžio gimnazijoje 2a, 2b bei 2c klasių mokiniams vyko interaktyvios edukacijos „Kas suvalgys lėčiau?”. Gimnazijoje lankėsi lektorius Artiomas Šabajevas. Interaktyvių edukacijų metu vaikai sužinojo daug įdomios informacijos apie sveiką mityb [ ... ]

FIRST LEGO LEAGUE Explore regioninės varžybos
2024 m. Feb 28 d.


2024 m. vasario mėn. 24 dieną Velžio gimnazijos 1c klasės mokinių komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Explore regioninėse varžybose Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje. Varžybos skirtos jaunus žmones sudominti inžinerija, technologijomis, mokyti tyrinėti realaus pasaulio pro [ ... ]

Kritinį mąstymą ugdykime kartu
2024 m. Feb 13 d.


Vaikai iš prigimties yra atviri, linkę dalytis informacija su kitais, nori būti matomi, susipažinti su daugiau žmonių. Informacinės technologijos suteikia jiems plačias bendravimo galimybes, kuriomis naudotis reikia sumaniai ir atsakingai. Tradiciškai minint saugesnio interneto dieną Pane [ ... ]

Karjeros pasirinkimai. Kaip apsispręsti?
2024 m. Feb 2 d.


Sausio 31d. Velžio gimnazijos II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje su praktinėmis užduotimis paskaitoje, kurią išradingai ir įtraukiančiai vedė edukologė, karjeros konsultantė, lektorė Giedrė Valaitienė. Mokiniai išgirdo naudingos informacijos, o praktinių veiklų me [ ... ]

Praktinės verslumo dirbtuvės „Kaip visko siekti NE daugiau – sunkiau, o efektyviau!“
2023 m. Dec 19 d.


VŠĮ Inovacijų agentūros Bendradarbystės centre „Spiečiuje“  organizuotos 2 dienų praktinės verslumo dirbtuvės ir įtraukiantis susitikimas su olimpiečiu Mantu Strolia. Netgi dvi komandos, sudarytos iš gimnazijos mokinių, gavo progą sudalyvauti. Šiuo pa [ ... ]

Šiaurės šalių literatūros savaitė Velžio gimnazijos bibliotekoje
2023 m. Nov 24 d.

  Šiaurės šalių literatūros savaitės projektas propaguoja skaitymą balsu, Šiaurės šalių literatūrą. Gimnazijos bibliotekoje savaitė prasidėjo tradicine šviesos ir žodžio švente - tamsiausiu metų laiku linksmieji nykštukai pakvietė pradinių klasių mokinius uždegti  [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779

Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k., LT-38128 Panevėžio r.

Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Dalyvaujame:

FB logo  Panevėžio rajono savivaldybės TŪM II

TŪM II FB paveikslėlis

 

STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1