telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Rajono matematikos olimpiados prizininkė

Amelija Abromaitytė, 3c kl. – III v.,

Rajono biologijos olimpiados prizininkai

Austėja Tamošiūnaitė, 5b kl., – II v.

Estera Lapašinskaitė, 6b kl., – II v.

Ignas Kripaitis, 8b kl., – II v.

Kristupas Uščiauskas, 5a kl., – III v.

Benas Ivanovas, 6c kl., – III v.

Dovas Zackevičius, 7b kl., – III v.

Urtė Stakėnaitė, 7b kl., – III v.

 

Rajono mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti, prizininkai

Upė Emilija Šteinaitė, 3b kl. – II v.

Mikola Slapai (UKR), 4a kl. – III v.

Lėja Jurėnaitė, 5a kl. – III v.

Urtė Stakėnaitė. 7b kl. – III v.

Jokūbas Kadžiulis, 8a kl. – I v.

Nojus Povilavičius, IIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-03-16 skautai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Kiekvienais metais Lietuvoje LITEXPO parodų rūmuose vyksta knygų mugė, į kurią kasmet susirenka vis daugiau žmonių. Pasak Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės, vis didėjantis knygų mugės dalyvių skaičius tik įrodo, kad lietuviai yra skaitanti tauta. Tačiau į šį bene vieną didžiausių Lietuvos kultūrinių renginių renkasi ne tik visi skaitantys tautiečiai, bet ir svečiai iš kaimyninių šalių. Šiais metais ir mes turėjome galimybę sudalyvauti knygų mugėje ir taip prisidėti prie Lietuvos kultūros skatinimo bei plėtojimo.

Kaip ir tikriausiai daugeliui knygų mylėtojų, taip ir man, didžiausią įspūdį paliko knygų gausa. Čia galima rasti ne tik pasaulinės literatūros, bet ir pačių naujausių lietuviškų debiutų, kuriuos pristato patys autoriai. Kiekvienas gali rasti knygų pagal savo poreikius: stingdančių nuotykių, šiurpių detektyvinių istorijų, lengvų romanų ar net mokslinių knygų, vadovėlių, pratybų. Šiais metais tikėjausi rasti knygų apie meną ir be galo nudžiugau, kai tik įėjusi į mugę pamačiau visą eilę įvairiausių leidyklų, meno centrų ir netgi Vilniaus dailės akademijos atstovus, kurie siūlė įsigyti pačių įdomiausių ir gražiausių knygų apie meną. Tokio knygų margumyno vedamas kiekvienas gali labai lengvai paklysti mintyse, ilgai dvejojusi, išsirinkau labiausiai patraukusią akį knygą.

Be visų literatūrinių debiutų nepamirškime ir laiko patikrintos klasikos, kurią radome Bukinistų pasaže. Tikriausiai ši vieta mane sužavėjo labiausiai! Pasažas dvelkė ne tik labai jaukia atmosfera, bet ir gausybe senų knygų, kurios kvietė peržvelgti senovinius viršelius ar visas knygų kolekcijas. Buvo labai įdomu peržvelgti senus žurnalus, kurie diktavo ne tik tuometines madas, bet ir skelbė svarbiausias naujienas. Visas Bukinistų pasažas kvietė pažvelgti į senąją lietuvišką ar pasaulinę literatūrą, o pati aplinka kūrė šiltą, nostalgišką atmosferą.

Be didelio knygų pasirinkimo čia gausu ir įvairiausių renginių, konferencijų, diskusijų ir užsiėmimų. Tikriausiai tiek vyresnius, tiek mažuosius žavi vaikų salė, kurioje kasmet savo jėgas išbandyti kviečia vis naujos veiklos: piešimas ant vandens, rašymas spausdinimo mašinėle, antspaudų gaminimas, animacijų kūrimas. Deja, į vieną iš diskusijų – Algimanto Čekuolio knygos pristatymą – kiek pavėlavome, tačiau sužinojome, kad dalyvavusiems susitikime laikas tikrai neprailgo. Šis svarbus Lietuvos kultūrai žmogus ne tik šmaikštavo, bet ir pasakojo apie keliones, pristatė savo naująją knygą.

Knygų mugėje buvau tik antrą kartą ir mano akį labai patraukė universitetai, kurie taip pat atvyko su savomis knygomis, suteikė žmonėms galimybę plačiau juos pažinti. Džiaugiausi pamačiusi ir universitetą, kuriame ateityje norėčiau studijuoti – Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Šio universiteto stende apžvelgiau knygas apie mane dominančią profesiją, peržvelgiau kitus universiteto pasiūlymus. Taip pat dėmesį prikaustė ir Europos Parlamento kampelis, kuriame buvo gausu įvairios informacijos, svarbios ir įdomios įvairaus amžiaus žmonėms.

Knygų mugė ne tik plėtoja mūsų šalies kultūrą, bet ir suteikia naujos patirties, leidžia praplėsti savo akiratį. Čia ne tik kuriama jauki atmosfera, kviečianti pasinerti į literatūros pasaulį, bet ir visi žmonės skatinami skaityti, pateikiant svarbius argumentus, kartu sprendžiant problemas, kurios mažina susidomėjimą knygomis. Čia pristatoma naujoji rašytojų karta, supažindinama su naujomis knygomis, nagrinėjami senieji literatūros šedevrai. Šiame bene didžiausiame Lietuvos kultūriniame renginyje galima ne tik labai smagiai praleisti laiką, bet ir pasisemti naujų idėjų, susipažinti su naujais žmonėmis ir svarbiausia – prisidėti prie mūsų šalies kultūros.

 

Ia klasės mokinė Dominyka Vinciūnaitė

 

 

 

 

 

 

Bėgimo varžybos Raguvoje
2022 m. Geg. 10 d.

Gegužės 4 d. Raguvoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 222 mokiniai iš Panevėžio rajono mokyklų. Sportininkai varžėsi penkiose amžiaus grupėse atskirai mergaitės ir  [ ... ]

„STEAM via Robotics“
2022 m. Geg. 3 d.

Velžio gimnazija dalyvauja tarptautiniame „Erasmus+“ mokyklų mainų strateginių partnerysčių projekte „STEAM via Robotics“. Projekto partneriai – Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir dvi Turkijos mokyklos. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mergaites daugiau d [ ... ]

Viskas apie akis
2022 m. Bal. 7 d.

  Velžio gimnazijoje 3a, 3b bei 3c klasių mokiniams vyko praktiniai užsiėmimai „Viskas apie akis”. Gimnazijoje lankėsi lektorė – tiflopedagogė*  Audra Petronaitytė. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo daug įdomios informacijos apie Brailio raštą, jo atsiradimo istoriją, ba [ ... ]

Keturi svarbiausi 21-ojo amžiaus sėkmingo mokymo(si) įgūdžiai
2022 m. Bal. 4 d.


Kovo 14–19 dienomis Panevėžio r. Velžio gimnazijos matematikos mokytoja Sandra Petrovienė ir anglų k. mokytoja Jurgita Kuprinskienė dalyvavo gimnazijoje vykdomo Erasmus+ KA1 projekto „SMART mokykla“ mokymuose Amsterdame. Pasirinkome „21st century skills for teachers and students“ mo [ ... ]

STEAM ne tik „veža“
2022 m. Kovas 28 d.

  Kovo 24 d. 1b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „STEAM ne tik „veža”: konstruok, modeliuok, programuok”. Mėja, Medeinė ir Elysia pristatė pranešimą „Robotukai – mūsų draugai“. Pranešėjos pasidalijo darbo su robotukais Mind Designer ir Bubble Robo [ ... ]

Kovo 21-oji Pasaulinė Dauno sindromo diena
2022 m. Kovas 25 d.


Kasmet kovo 21 d. pasaulyje minima Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią 2011 m. gruodžio 19 d. paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Trečio mėnesio 21-a diena pasirinkta neatsitiktinai – šie skaičiai siejami su 21-osios chromosomos defektais (trisomija), kurie ir sukelia Dauno sindrom [ ... ]

Pirmokai tyrinėja plastiką
2022 m. Kovas 21 d.

1b klasės mokiniai – draugiški gamtai! Šįkart jie nutarė patyrinėti plastikines pakuotes ir išsiaiškinti jų ženklinimą. Pakuočių ženklinimas padeda lengviau atskirti bei surinkti tinkamas plastiko atliekas. Mokiniai sužinojo, kad plastiko ženklinimui skirtos tam tikros raidžių (P [ ... ]

SPALVOTI KONTEINERIAI
2022 m. Kovas 8 d.

  1b klasės mokiniai tęsia gamtosauginę veiklą „Aš – draugiškas gamtai“. Kovo 7 d. jie gimnazijos pirmokams ir antrokams organizavo veiklas „Spalvoti konteineriai“. Stebėdami vaizdo įrašą mokiniai aiškinosi, kodėl Žemė yra liūdna ir kaip mes, mokiniai, galime jai pad [ ... ]

Vandens terapija sveikatai
2022 m. Kovas 7 d.

Kovo 7 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijos 6 klasių mokiniai dalyvavo praktiniame užsiėmime „Vandens terapija sveikatai“. Tapyba ant vandens, kitaip - ebru menas - tai natūraliais dažais kuriamas vaizdas sutirštinto vandens paviršiuje. Fonui sukurti teptuku ištaškomi dažai, o  [ ... ]

Šimtadienis gimnazijoje
2022 m. Kovas 1 d.

  Penktadienio rytą dvyliktokai atvyko į gimnaziją apsirengę kalinių uniformomis, nes vienuoliktokai nutarė juos, likus 100 dienų iki mokslo metų pabaigos, patalpinti į kalėjimą persiauklėjimui. Tiesa, kelias į aktų salę buvo išpuoštas, tačiau prie durų pasitiko „ginkluoto [ ... ]

Viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
2022 m. Vas. 28 d.

Š.m. vasario 15–16 dienomis vyko istorijos ir muzikos viktorinos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Sveikiname viktorinų laimėtojus Roką Palionį 7b  Godą Vainoraitę 9a. Nuoširdus ačiū užduotis parengusiems mokytojams: muzikos mokytojai Ingridai Bučinskiene [ ... ]

Šalies 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana- 2021“
2021 m. Gruod. 20 d.


Gruodžio mėn. į 1–4 klasių mokinių piešinių konkursą „Kalėdų dovana-2021“ buvo siunčiami patys gražiausi pradinukų kūrybiniai darbai iš visos šalies. Juk taip norėjosi įprasminti šv. Kalėdų džiaugsmą, sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai, pasidžiaugti kūrybinėmis id [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata