telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-03 2b Kalėdos 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Klasių vadovai

2022–2023 m.m.

 

 

1a klasė,

JONAS MARCINKEVIČIUS

 1b klasė,

JOLANTA ANDRIUŠKEVIČIENĖ

Jonas Marcinkevičius (pirmokų mokytojas).docx Jolanta Andriuškevičienė

 

Pedagoginė darbo patirtis Velžio gimnazijoje 32 metai. Dirbdamas su vaikais patiriu daug teigiamų emocijų ir džiugių akimirkų. Stengiuosi, kad ugdymo procesas būtų įdomus, įvairialypis ir veiksmingas, skatinu mokymosi motyvaciją. Klasėje daug dėmesio skiriu meninei veiklai, sveikai gyvensenai, etnokultūriniam ugdymui. Stengiuosi, kad pamokos vyktų neformalioje aplinkoje, dažnai organizuoju išvykas, edukacines keliones. Savo pamokose taikau skaitmeninį turinį, mokiniai naudojasi planšetėmis. Nuolat tobulėju, domiuosi naujovėmis. Su klase dalyvaujame įvairiuose renginiuose, konkursuose, šventėse, parodose. Rūpinuosi vaikų fiziniu aktyvumu,, sveika gyvensena ir turiningu laisvalaikiu. 2018 metais buvo suteiktas Panevėžio rajono ,,Sveikatos ambasadoriaus ‘’ vardas. 2017 metais buvau išrinktas Panevėžio rajono Metų mokytoju.

Mokytojas Jonas

Kai sakau „mano vaikai“, manęs dažnai paklausia: asmenininiai? Ne, mano mokiniai. Taip, jie yra mano vaikai, nes KIEKVIENAS jų yra svarbus ir ypatingas. Man rūpi, kad KIEKVIENAS tobulėtų ir augtų savo tempu, atsakingai ir atkakliai siektų asmeninės ūgties.

Nuoširdžiai tikiu, kad kelionėje į Atradimų šalį nėra tokios kliūties, kurios kartu negalėtume peršokti, iššūkio, kurio kartu negalėtume įveikti, baimės, kurios kartu nepajėgtume nugalėti... Tad kviečiu į bendrą kelionę! Įsimintiną, nepakartojamą, kupiną ieškojimų, tyrinėjimų, atradimų. Kelionę be baimės suklysti. Kelionę, kurioje mokomės vieni iš kitų, kurioje gebame džiaugtis ne tik savo, bet ir draugų sėkme. Kelionę, kurioje smagu džiaugtis KARTU atradus...

Mokytoja Jolanta

 

2022–2023 m.m.

 

Klasė Kabinetas Auklėtojas
1a 1-30 Jonas Marcinkevičius
1b 1-19 Jolanta Andriuškevičienė
2a 1-8 Jurgita Verikienė
2b 1-19 Aušra Kumer
2c 1-7 Edita Daugelavičienė
3a 1-13 Sandra Daukantienė
3b 1-12 Reda Raštutienė
3c 1-25 Dainora Šešetienė
4a 1-9 Daiva Nakrošienė
4b 1-56 Jonas Lėpa
5a 3-15 Ingrida Bučinskienė
5b 3-16 Birutė Budreikienė
5c 3-20 Jurgita Kuprinskienė
6a 2-10 Rima Stongvilienė
6b 3-31 Asta Klydžienė
6c 2-4 Viktorija Paškevičienė
7a 3-20  
7b 3-34  
     
8a   Jurgita Kuprinskienė 
8b 3-33  Irma Abukauskienė 
Ia 3-25 Neringa Ramanauskaitė  
Ib 2-34 Angelė Paulauskienė 
Ic   Elena Kvietinskienė 
IIa 1-16 Doloresa Rakauskienė 
IIb 3-4 Asta Gailiušienė 
IIIa 1-85 Dalia Kukenienė 
IIIb 3-23 Rasa Venciuvienė 
IVa 3-22 Sandra Petrovienė 
IVb 2-32 Aldona Marcinkevičienė
Baltų literatūros savaitė 2022
2022 m. Spal. 6 d.


Rugsėjo 19–23 dienomis Velžio gimnazijos biblioteka-informacinis centras dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė-2022“. Savaitę pradėjo 2a klasės mokinai. Skaitėme latviškas pasakas, praktinių veiklų metu šifravome latv [ ... ]

Išvyka į Šiaulius
2022 m. Spal. 4 d.


Rugsėjo 23 d. 2a klasės mokiniai ir tėveliai vyko į Saulės miestą – Šiaulius. Dalyvavo edukacinėje programoje „Rūtos“ saldainių fabrike, kur trumpam tapo šokolado meistrais, išgirdo senojo saldainių fabriko ir keturis tūkstantmečius siekiančią šokolado istoriją nuo majų ir  [ ... ]

Nuo baltų genčių iki naujausiųjų laikų
2022 m. Rugpj. 15 d.Liepos 24–31 dienomis Naisiuose skautus sukvietė Baltijos šalių skautų stovykla, kuri organizuojama kas ketverius metus vis kitoje Baltijos šalyje. Šiais metais ji vyko Lietuvoje. Į stovyklą „Back to the Balts“ susirinko virš 650 skautų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Izraelio, Uk [ ... ]

„Mindfulness and Meditation“ mokymai Islandijoje
2022 m. Liepa 29 d.


Liepos 17–23 dienomis Velžio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Davidonytė ir anglų kalbos mokytoja Rasa Stakienė dalyvavo tarptautinio ,,Erasmus KA1 projekto „SMART mokykla“ mokymuose ,,Mindfulness and Meditation: Outdoor and Relaxing Education“ Reikjavike, Islandijoje.  [ ... ]

Fizinio ugdymo pamoka „Žaliojoje girioje“
2022 m. Birž. 20 d.

  Birželio 15 dieną Velžio gimnazijos 7b klasės mokiniai turėjo nepapratai šaunią ir aktyvią dieną Žaliojoje girioje. Mokiniams tik atvykus buvo paaiškintas saugumo instruktažas ir tuomet dienos stovykla prasidėjo nuo pėsčiųjų žygio per Žaliąją girią. Pasiekus stovyklavie [ ... ]

Kas kaip suyra?
2022 m. Birž. 13 d.

  Pusė metų! Tiek laiko 1b klasė vykdė ilgalaikę patyriminę veiklą „Kas kaip suyra?“. Spalio mėnesį pirmokai aptarė, kodėl ne vietoje palikta šiukšlė teršia žemę, vandenį ir orą, išsiaiškino, kad plastikas – beveik neyranti medžiaga, todėl plastiko tarša yra viena [ ... ]

Akių užsiėmimai su tiflopedagoge
2022 m. Birž. 5 d.

  Gegužės 30 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje lankėsi tiflopedagogė Audra Petronaitytė. Ji vedė užsiėmimus 5a, 5b ir 5c klasių mokiniams. Užsiėmimų metu mokiniai buvo supažindinti su tiflopedagogo profesija, Brailio rašto atsiradimo istorija, baltąją lazdele, patys [ ... ]

Ekskursija į Molėtų astronominę observatoriją bei Paukščių kaimą
2022 m. Birž. 5 d.


Gegužės 26 d. 2c ir 3c klasių mokiniai vyko į ekskursiją ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Molėtų astronomijos observatorijoje bei Paukščių kaime. Visus sužavėjo Molėtų astronomijos observatorijoje interaktyvios ekspozicijų salės, kur vaikai buvo supažindinami su astronomijo [ ... ]

Edukacinė išvyka į Ignalinos rajoną
2022 m. Birž. 2 d.


Gegužės 19 dieną 2b ir 3b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Kumer, Reda Raštutiene ir mokytojos padėjėja Justina Žiauniene išvyko į edukacinę kelionę. Pirmiausia apsilankėme „Paukščių kaime“ Cijonuose. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su naminiais paukščiais ir [ ... ]

Šok į tėvų klumpes
2022 m. Birž. 2 d.


Kasmet 3b klasės mokiniai ieško galimybių „įšokti į tėvelių klumpes“, aplankydami kurio nors mokinio mamos ar tėčio darbovietę, ar pasikviesdami juos į mokyklą pristatyti savo profesiją. Gegužės 6 dieną gimnazijoje lankėsi Upės Emilijos Šteinaitės mama su kolegėmis iš Pan [ ... ]

Erasmus+ projekto „STEAM via Robotics“ veiklos Turkijoje
2022 m. Birž. 2 d.


Gegužės 22–25 dienomis Velžio gimnazijos direktorius Rimtas Baltušis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Davidonytė ir IT mokytojai Audronė Grinkuvienė ir Viktoras Samoilovas dalyvavo tarptautiniame „Erasmus+“ mokyklų mainų strateginių partnerysčių projekto „STEAM via Robotic [ ... ]

Velžio gimnazijoje startavo ilgai lauktas sveikatos rėmimo programos tęstinis projektas „Būk aktyvus...
2022 m. Geg. 19 d.

  Džiugi žinia Velžio gimnazijos trečių klasių mokiniams. Pagaliau startuoja ilgai lauktas sveikatos rėmimo programos projektas „Būk aktyvus ir saugus 3“. Šis projektas jau skaičiuoja trečius savo gyvavimo metus ir nepraranda populiarumo vaikų tarpe. Šiais metais veiklomis ba [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata