telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Rajono matematikos olimpiados prizininkė

Amelija Abromaitytė, 3c kl. – III v.,

Rajono biologijos olimpiados prizininkai

Austėja Tamošiūnaitė, 5b kl., – II v.

Estera Lapašinskaitė, 6b kl., – II v.

Ignas Kripaitis, 8b kl., – II v.

Kristupas Uščiauskas, 5a kl., – III v.

Benas Ivanovas, 6c kl., – III v.

Dovas Zackevičius, 7b kl., – III v.

Urtė Stakėnaitė, 7b kl., – III v.

 

Rajono mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti, prizininkai

Upė Emilija Šteinaitė, 3b kl. – II v.

Mikola Slapai (UKR), 4a kl. – III v.

Lėja Jurėnaitė, 5a kl. – III v.

Urtė Stakėnaitė. 7b kl. – III v.

Jokūbas Kadžiulis, 8a kl. – I v.

Nojus Povilavičius, IIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-03-16 skautai 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Klasių vadovai

2021–2022 m.m.

 

 

1a klasė,

JONAS MARCINKEVIČIUS

 1b klasė,

JOLANTA ANDRIUŠKEVIČIENĖ

Jonas Marcinkevičius (pirmokų mokytojas).docx Jolanta Andriuškevičienė

 

Pedagoginė darbo patirtis Velžio gimnazijoje 32 metai. Dirbdamas su vaikais patiriu daug teigiamų emocijų ir džiugių akimirkų. Stengiuosi, kad ugdymo procesas būtų įdomus, įvairialypis ir veiksmingas, skatinu mokymosi motyvaciją. Klasėje daug dėmesio skiriu meninei veiklai, sveikai gyvensenai, etnokultūriniam ugdymui. Stengiuosi, kad pamokos vyktų neformalioje aplinkoje, dažnai organizuoju išvykas, edukacines keliones. Savo pamokose taikau skaitmeninį turinį, mokiniai naudojasi planšetėmis. Nuolat tobulėju, domiuosi naujovėmis. Su klase dalyvaujame įvairiuose renginiuose, konkursuose, šventėse, parodose. Rūpinuosi vaikų fiziniu aktyvumu,, sveika gyvensena ir turiningu laisvalaikiu. 2018 metais buvo suteiktas Panevėžio rajono ,,Sveikatos ambasadoriaus ‘’ vardas. 2017 metais buvau išrinktas Panevėžio rajono Metų mokytoju.

Mokytojas Jonas

Kai sakau „mano vaikai“, manęs dažnai paklausia: asmenininiai? Ne, mano mokiniai. Taip, jie yra mano vaikai, nes KIEKVIENAS jų yra svarbus ir ypatingas. Man rūpi, kad KIEKVIENAS tobulėtų ir augtų savo tempu, atsakingai ir atkakliai siektų asmeninės ūgties.

Nuoširdžiai tikiu, kad kelionėje į Atradimų šalį nėra tokios kliūties, kurios kartu negalėtume peršokti, iššūkio, kurio kartu negalėtume įveikti, baimės, kurios kartu nepajėgtume nugalėti... Tad kviečiu į bendrą kelionę! Įsimintiną, nepakartojamą, kupiną ieškojimų, tyrinėjimų, atradimų. Kelionę be baimės suklysti. Kelionę, kurioje mokomės vieni iš kitų, kurioje gebame džiaugtis ne tik savo, bet ir draugų sėkme. Kelionę, kurioje smagu džiaugtis KARTU atradus...

Mokytoja Jolanta

 

2021–2022 m.m.

 

Klasė Kabinetas Auklėtojas
1a 1-30 Jonas Marcinkevičius
1b 1-19 Jolanta Andriuškevičienė
2a 1-8 Jurgita Verikienė
2b 1-19 Aušra Kumer
2c 1-7 Edita Daugelavičienė
3a 1-13 Sandra Daukantienė
3b 1-12 Reda Raštutienė
3c 1-25 Dainora Šešetienė
4a 1-9 Daiva Nakrošienė
4b 1-56 Jonas Lėpa
5a 3-15 Ingrida Bučinskienė
5b 3-16 Birutė Budreikienė
5c 3-20 Jurgita Kuprinskienė
6a 2-10 Rima Stongvilienė
6b 3-31 Asta Klydžienė
6c 2-4 Viktorija Paškevičienė
7a 3-20 Jurgita Kuprinskienė
7b 3-34 Irma Abukauskienė
8a 3-33  Neringa Ramanauskaitė 
8b 3-25 Angelė Paulauskienė
8c 2-34 Elena Kvietinskienė
Ia 1-16 Doloresa Rakauskienė
Ib 3-4 Asta Gailiušienė
IIa 1-85 Dalia Kukenienė
IIb 3-23 Rasa Venciuvienė
IIIa 3-22 Sandra Petrovienė
IIIb 2-32 Aldona Marcinkevičienė
IVa 2-6 Liudmila Bražinskienė
IVb 2-6 Liudmila Bražinskienė
Bėgimo varžybos Raguvoje
2022 m. Geg. 10 d.

Gegužės 4 d. Raguvoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 222 mokiniai iš Panevėžio rajono mokyklų. Sportininkai varžėsi penkiose amžiaus grupėse atskirai mergaitės ir  [ ... ]

„STEAM via Robotics“
2022 m. Geg. 3 d.

Velžio gimnazija dalyvauja tarptautiniame „Erasmus+“ mokyklų mainų strateginių partnerysčių projekte „STEAM via Robotics“. Projekto partneriai – Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir dvi Turkijos mokyklos. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mergaites daugiau d [ ... ]

Viskas apie akis
2022 m. Bal. 7 d.

  Velžio gimnazijoje 3a, 3b bei 3c klasių mokiniams vyko praktiniai užsiėmimai „Viskas apie akis”. Gimnazijoje lankėsi lektorė – tiflopedagogė*  Audra Petronaitytė. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo daug įdomios informacijos apie Brailio raštą, jo atsiradimo istoriją, ba [ ... ]

Keturi svarbiausi 21-ojo amžiaus sėkmingo mokymo(si) įgūdžiai
2022 m. Bal. 4 d.


Kovo 14–19 dienomis Panevėžio r. Velžio gimnazijos matematikos mokytoja Sandra Petrovienė ir anglų k. mokytoja Jurgita Kuprinskienė dalyvavo gimnazijoje vykdomo Erasmus+ KA1 projekto „SMART mokykla“ mokymuose Amsterdame. Pasirinkome „21st century skills for teachers and students“ mo [ ... ]

STEAM ne tik „veža“
2022 m. Kovas 28 d.

  Kovo 24 d. 1b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „STEAM ne tik „veža”: konstruok, modeliuok, programuok”. Mėja, Medeinė ir Elysia pristatė pranešimą „Robotukai – mūsų draugai“. Pranešėjos pasidalijo darbo su robotukais Mind Designer ir Bubble Robo [ ... ]

Kovo 21-oji Pasaulinė Dauno sindromo diena
2022 m. Kovas 25 d.


Kasmet kovo 21 d. pasaulyje minima Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią 2011 m. gruodžio 19 d. paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Trečio mėnesio 21-a diena pasirinkta neatsitiktinai – šie skaičiai siejami su 21-osios chromosomos defektais (trisomija), kurie ir sukelia Dauno sindrom [ ... ]

Pirmokai tyrinėja plastiką
2022 m. Kovas 21 d.

1b klasės mokiniai – draugiški gamtai! Šįkart jie nutarė patyrinėti plastikines pakuotes ir išsiaiškinti jų ženklinimą. Pakuočių ženklinimas padeda lengviau atskirti bei surinkti tinkamas plastiko atliekas. Mokiniai sužinojo, kad plastiko ženklinimui skirtos tam tikros raidžių (P [ ... ]

SPALVOTI KONTEINERIAI
2022 m. Kovas 8 d.

  1b klasės mokiniai tęsia gamtosauginę veiklą „Aš – draugiškas gamtai“. Kovo 7 d. jie gimnazijos pirmokams ir antrokams organizavo veiklas „Spalvoti konteineriai“. Stebėdami vaizdo įrašą mokiniai aiškinosi, kodėl Žemė yra liūdna ir kaip mes, mokiniai, galime jai pad [ ... ]

Vandens terapija sveikatai
2022 m. Kovas 7 d.

Kovo 7 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijos 6 klasių mokiniai dalyvavo praktiniame užsiėmime „Vandens terapija sveikatai“. Tapyba ant vandens, kitaip - ebru menas - tai natūraliais dažais kuriamas vaizdas sutirštinto vandens paviršiuje. Fonui sukurti teptuku ištaškomi dažai, o  [ ... ]

Šimtadienis gimnazijoje
2022 m. Kovas 1 d.

  Penktadienio rytą dvyliktokai atvyko į gimnaziją apsirengę kalinių uniformomis, nes vienuoliktokai nutarė juos, likus 100 dienų iki mokslo metų pabaigos, patalpinti į kalėjimą persiauklėjimui. Tiesa, kelias į aktų salę buvo išpuoštas, tačiau prie durų pasitiko „ginkluoto [ ... ]

Viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
2022 m. Vas. 28 d.

Š.m. vasario 15–16 dienomis vyko istorijos ir muzikos viktorinos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Sveikiname viktorinų laimėtojus Roką Palionį 7b  Godą Vainoraitę 9a. Nuoširdus ačiū užduotis parengusiems mokytojams: muzikos mokytojai Ingridai Bučinskiene [ ... ]

Šalies 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana- 2021“
2021 m. Gruod. 20 d.


Gruodžio mėn. į 1–4 klasių mokinių piešinių konkursą „Kalėdų dovana-2021“ buvo siunčiami patys gražiausi pradinukų kūrybiniai darbai iš visos šalies. Juk taip norėjosi įprasminti šv. Kalėdų džiaugsmą, sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai, pasidžiaugti kūrybinėmis id [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata