PRAŠYMAI Į PIRMAS KLASES PRIIMAMI NUO 2024 m. sausio 8 d. SKAITYTI DAUGIAU >>

Arrow up
Arrow down

telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretorevg@gmail.com

                           

Foto kaledinis

Sveikiname

Sveikinu

Matematikos olimpiados prizininkai:

J.Novokreščenichas, 3b kl., – I v.,

B.Fiodorovas, 3a kl., – II v.,

U.Tamošiūnas, 4c kl., – II v.,

T.Markaitis, 4b kl., – III v.

 

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinių varžybų prizininkai

1c klasės komanda –  III v.

Geografijos olimpiados nugalėtojas

R. Adomonis, IIIa kl., – I v.

Epistolinio rašinio konkurso prizininkė:

G.Baltrimavičiūtė, 5c kl., –  III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-29 Treniruote 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Liepos 17–23 dienomis Velžio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Davidonytė ir anglų kalbos mokytoja Rasa Stakienė dalyvavo tarptautinio ,,Erasmus KA1 projekto „SMART mokykla“ mokymuose ,,Mindfulness and Meditation: Outdoor and Relaxing Education“ Reikjavike, Islandijoje. Šio projekto tikslas – sužadinti mokinių mokymosi motyvaciją sutelkiant dėmesį į geranoriškumą bei dėmesingumą meditacijų pagalba, kuri naudojama mokykloje įgalintų įgyti didesnę socialinę lygybę, padėtų išvengti konfliktų, kartu skatinant kūrybingumą. Tai sukurtų geresnę mokymosi terpę mokykloje, teigiamai paveiktų visą mokyklos bendruomenę, skatintų mokinių mokymosi motyvaciją, jų asmenybės brandą, pasitikėjimą savimi, augintų jų savivertę, diegiant gilesnę toleranciją ir mokėjimą valdyti stresines situacijas.

Kursų metu, dirbdami grupėse ir poromis, išsiaiškinome termino ,,geranoriškumas, dėmesingumas‘‘ esmę sau, aplinkiniams, aplinkai. Mokėmės įvaldyti meditacinį kvėpavimą, suvokti meditacijos suteikiamą vidinę ramybę, susipažinome su 8 dėmesingumo požiūriais bei dėmesingu vaikščiojimu, jo įtaka kūnui bei susikaupimui. Mokėmės suvaldyti stresą bei įvaldyti įvairias streso įveikimo technikas. Mokėmės medituoti ir įvertinti savo mintis bei būseną. Susipažinome su įvairiomis technikomis: R.A.I.N., didžiausia paslaptis, emocijų suvokimas ir atpažinimas, meditacijomis gydymui ir išgijimui, bei dėmesingumo pratimais rūpestingam gyvenimui.
Dirbdami grupėse susipažinome su Vokietijos, Suomijos, Ispanijos, Airijos kolegomis, turėjome galimybių palyginti savo ir kitų šalių ugdymo problemas bei pasidalinti darbo patirtimi. Gavome pasiūlymus toliau bendrauti su Suomijos ir Vokietijos mokyklomis.

Po mokymų kiekvieną dieną mums buvo organizuotos kultūrinės ir istorinės kelionės, taigi turėjome galimybę susipažinti su nuostabia ir nepakartojama Islandijos gamta, savita kultūra bei tikru jų gyvenimo būdu. Aplankėme lankomiausias ir žymiausias vietas: Žydrąją Lagūną (geoterminį dangaus žydrumo ežerą, kurio vanduo prisodrintas druskomis, mėlynai žaliais dumbliais, baltuoju silicio dioksidu ir kitais mineralais, o vandens temperatūra 37–39 C, todėl virš ežero tvyro rūkas, kuris sukuria žodžiais sunkiai nusakomą atmosferą). Buvome prie tikro gamtos stebuklo Strokkur geizerio, kurio išsiveržimas trunka 7–8 minutes, tada nuslūgsta, o vėliau išsiveržia su dar didesne jėga į 20 m aukštį; prie Gullfoss krioklio, kuris vadinamas ,,Auksiniu kriokliu“, nes vanduo jame krenta apie 30 m viena plačia juosta į siaurą kanjoną dviem pakopomis, o purslams kylant į viršų, saulėtą dieną krioklį juosia vaivorykštės.Važiavome ir prie Detifoso, vandeningiausio 100 m pločio Europos krioklio, kuriame iš tirpstančio ledyno atkeliavęs vanduo krenta iš 40 m. aukščio. Vaikščiojome po Juodojo smėlio paplūdimį, kuris yra ne tik įspūdingai gražus, bet ir pavojingas, nes bangos gali visai netikėtai įtraukti į vandenyną. Plaukėme stebėti banginių bei pufinų, kurie laikomi mieliausiais paukščiais pasaulyje; plaukiojome su amfibija tarp ledynų Ledynų įlankoje, kopėme ledynų takais, buvome prie ugnikalnio lavos, kuri išsiveržė tik 2021 m. Ragavome tradicinį islandišką maistą – fish stew, ruginės duonos ledus, pyragą, kurio receptas nesikeičia nuo 1932 m.

Šie mokymai suteikė tikrai daug naujų žinių, atskleidė visai kitokį požiūrį į dėmesingumą ir meditacijas, kuriuos mėginsime panaudoti ugdymo procese, leido susipažinti su didinga Islandijos gamta, vikingų palikuonių kultūra bei užmegzti naujus draugiškus ryšius su kolegomis iš kitų šalių.

 

Anglų kalbos mokytoja R.Stakienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaikų Velykėlės 2024
2024 m. Apr 9 d.

Šiais metais „Vaikų Velykėlių“ renginį pradėjo mokiniai, lankantys „Teatralizuotų šokiukų“ būrelį. Jie parodė mini spektakliuką „Mano angelas“. Tai jautri istorija apie vaikų draugystę, juk kiekvienas turime savo angelą, kuris mus saugo visur ir visada, bet kai  [ ... ]

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinės varžybos
2024 m. Mar 19 d.


2024 metų kovo mėn. 16 dieną Velžio gimnazijos 1c klasės mokinių komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Explore respublikinėse varžybose Vilniuje. Varžybų tikslas – mokyti vaikus tyrinėti realaus pasaulio problemas, projektuoti ir programuoti per praktinį STEAM mokymąsi ir [ ... ]

Knygnešystė. Integruota pamoka
2024 m. Mar 17 d.


Knygnešys – žodis, sunkiai išverčiamas į kitas kalbas. Jį galima tik nusakyti ir paaiškinti jo reikšmę. Knygnešystė – XIX amžiaus Lietuvos istorijos fenomenas, patriotinė veikla, nukreipta prieš carinės Rusijos vykdytą lietuviškos spaudos ir raidyno draudimo politiką, [ ... ]

Interaktyvi edukacija „Kas suvalgys lėčiau?“
2024 m. Mar 5 d.

  2024 m. vasario 27 dieną Velžio gimnazijoje 2a, 2b bei 2c klasių mokiniams vyko interaktyvios edukacijos „Kas suvalgys lėčiau?”. Gimnazijoje lankėsi lektorius Artiomas Šabajevas. Interaktyvių edukacijų metu vaikai sužinojo daug įdomios informacijos apie sveiką mityb [ ... ]

FIRST LEGO LEAGUE Explore regioninės varžybos
2024 m. Feb 28 d.


2024 m. vasario mėn. 24 dieną Velžio gimnazijos 1c klasės mokinių komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Explore regioninėse varžybose Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje. Varžybos skirtos jaunus žmones sudominti inžinerija, technologijomis, mokyti tyrinėti realaus pasaulio pro [ ... ]

Kritinį mąstymą ugdykime kartu
2024 m. Feb 13 d.


Vaikai iš prigimties yra atviri, linkę dalytis informacija su kitais, nori būti matomi, susipažinti su daugiau žmonių. Informacinės technologijos suteikia jiems plačias bendravimo galimybes, kuriomis naudotis reikia sumaniai ir atsakingai. Tradiciškai minint saugesnio interneto dieną Pane [ ... ]

Karjeros pasirinkimai. Kaip apsispręsti?
2024 m. Feb 2 d.


Sausio 31d. Velžio gimnazijos II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje su praktinėmis užduotimis paskaitoje, kurią išradingai ir įtraukiančiai vedė edukologė, karjeros konsultantė, lektorė Giedrė Valaitienė. Mokiniai išgirdo naudingos informacijos, o praktinių veiklų me [ ... ]

Praktinės verslumo dirbtuvės „Kaip visko siekti NE daugiau – sunkiau, o efektyviau!“
2023 m. Dec 19 d.


VŠĮ Inovacijų agentūros Bendradarbystės centre „Spiečiuje“  organizuotos 2 dienų praktinės verslumo dirbtuvės ir įtraukiantis susitikimas su olimpiečiu Mantu Strolia. Netgi dvi komandos, sudarytos iš gimnazijos mokinių, gavo progą sudalyvauti. Šiuo pa [ ... ]

Šiaurės šalių literatūros savaitė Velžio gimnazijos bibliotekoje
2023 m. Nov 24 d.

  Šiaurės šalių literatūros savaitės projektas propaguoja skaitymą balsu, Šiaurės šalių literatūrą. Gimnazijos bibliotekoje savaitė prasidėjo tradicine šviesos ir žodžio švente - tamsiausiu metų laiku linksmieji nykštukai pakvietė pradinių klasių mokinius uždegti  [ ... ]

Tapyba ant vandens
2023 m. Nov 22 d.

  2023 m. lapkričio 16 d. Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje 3a ir 3b klasėms vyko edukacija Tapyba ant vandens (EBRU)”. Ją vedė edukatorė Eglė Daubaraitė. Užsiėmimo pradžioje vyko meno ir neįprastų priemonių pristatymas, buvo tapomas parodomasis piešinys, kurio metu e [ ... ]

Tarptautinis skirtukų mainų projektas
2023 m. Nov 14 d.

Panevėžio rajono Velžio gimnazijos 3a, 4a, 4b ir 4c klasių mokiniai tarptautinį mokyklų bibliotekų mėnesį (ISLM) paminėjo linksmai ir džiaugsmingai ne tik skaitydami knygas, bet ir dalyvaudami tarptautiniame skirtukų mainų projekte „Bookmark Exchange Project“. Visą s [ ... ]

Kaip stiprinti psichinę sveikatą
2023 m. Oct 27 d.

2023 m. spalio mėn. bendradarbiaujant su Panevėžio rajono švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padaliniu, Velžio gimnazijos 4a, 4b ir 4c klasės mokiniai dalyvavo akcijose „Tu man rūpi“ bei „Gražių žodžių medis“. Spalio 10-ąją minima Pasaulinė psichik [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779

Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k., LT-38128 Panevėžio r.

Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Dalyvaujame:

 TŪM II FB paveikslėlis

 

STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1