telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

2020-12-16 Pateikčių konkursas 2.jpg

● Specialusis pedagogas teikia specialiąją pagalbą mokiniams, turintiems intelekto sutrikimų, specifinių pažinimo sutrikimų (neišlavėjimų), emocijų, elgesio ir socialinės raidos sutrikimų, judesio ir padėties sutrikimų, lėtinių somatinių ir neurologinių sutrikimų, kompleksinių sutrikimų ir ribotą intelektą. Specialioji pedagoginė pagalba mokiniams teikiama per pamokas.
● Specialusis pedagogas atlieka pedagoginį mokinių vertinimą, nustato mokinių žinių, mokėjimų, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms bei įvertina pažangą mokykloje ar esant ribotam mokinio mobilumui dėl ligos ar patologinės būklės - mokinio namuose.
● Bendradarbiaudamas su pedagogais, specialiųjų poreikių mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, numato ugdymo tikslus ir uždavinius bei jų pasiekimo būdus ir metodus, atitinkančius specialiųjų poreikių mokinių poreikius bei galimybes, ir juos taiko.
● Teikia metodinę pagalbą mokytojams, specialiųjų poreikių mokinių tėvams (globėjams, rūpintojams), konsultuoja specialiųjų poreikių mokinių ugdymo klausimais.
● Konsultuoja mokyklos bendruomenę specialiųjų poreikių mokinių ugdymo, specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo klausimais, formuoja mokinių bendruomenės ir visuomenės teigiamą požiūrį į specialiųjų poreikių mokinius.

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

PANKO logo1