PRAŠYMAI Į PIRMAS KLASES PRIIMAMI NUO 2024 m. sausio 8 d. SKAITYTI DAUGIAU >>

Arrow up
Arrow down

telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretorevg@gmail.com

                           

Foto kaledinis

Sveikiname

Sveikinu

Muzikos olimpiados nugalėtojai:

E.Valinskas, 6b kl., –  I v.,

U.Šlekytė, IIb kl. – I v.

Mažojo pelėdžiuko olimpiados nugalėtoja:

B.Lukoševičiūtė, 2b kl., – I v.,

Meninio skaitymo konkurso nugalėtoja:

D.Kisieliūtė, 6c kl., –  I v.,

„Erasmus+“ projekto SPEM Ekoprojektų konkurso „Jaunieji mokslininkai gelbsti Žemės planetą“ nugalėtojai

3b kl. mokiniai

Sėkmės ruošiantis pristatyti projektą Veronoje. 

Biologijos olimpiados nugalėtojas:

V.Pučkytė, IIIb kl., –  I v.,

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-04-21 kurejo konkursas.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Mūsų gimnazija aktyviai įsitraukė į vienos iš svarbiausių Lietuvos istorijos datų – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimą. Visą vasario mėnesį buvo organizuojamos įvairios mokinių veiklos. Pirmiausiai vykdant akciją „Trispalvė gimnazijos languose“ dailės mokytojos I.Mitigailaitės iniciatyva gimnazijos langai pasipuošė trispalviais karpiniais, vėliau languose įsižiebė mūsų vėliavą atkartojančios šviesos, gimnazijos fasadą papuošė Vytis. Gimnazijos erdvės mokytojų D.Rakauskienės ir A.Gailiušienės dėka taip pat buvo estetiškai išpuoštos Lietuvos simboliką atspindinčiomis dekoracijomis. Gimnazijos informacinį centrą užpildė mokytojų kartu su mokiniais parengtos parodos: senovinės fotografijos paroda „Prisiminimai“ (mokytoja D.Karkazienė ir maironiečiai), piešinių paroda „Lietuva mano delne“ (dailės mokytoja I.Mitigailaitė ir jos mokiniai), kūrybinių darbų paroda „Lietuva – mažytis mūsų kraštas“ (technologijų mokytoja D.Rakauskienė ir jos mokiniai), „100 istorinių asmenybių citatų“ (istorijos mokytoja A.Klydžienė ir bibliotekos vedėja D.Kukenienė). Taip pat nuo šių metų pradžios mokiniai kūrė „Laišką Lietuvai“, kuriame surašė palinkėjimus savo tėvynei, sudėjo savo rankų darbelius ir nuotraukas iš klasės gyvenimo (inicijavo istorijos mokytoja A.Klydžienė). Labiausiai visus nustebino ir nudžiugino gimnazijos parlamento organizuota akcija „100 šypsenų Lietuvai“ (vadovas T.Plesnevičius). Gimnazijos sieną papuošė 100 esamų ir buvusių mokinių bei mokytojų nuotraukų, kuriose jie tiesiog šypsojosi Lietuvai. Mokiniai sugalvojo ir užduotį – nuotraukų margumyne atrasti skaičių 100.

Visą Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių ciklą vainikavo šventiniai renginiai, kurie gimnazijoje vyko vasario 15 dieną. Į pirmą pamoką mokiniai ir mokytojai rinkosi gimnazijos kieme prie laužo, kur buvo sugiedotas Lietuvos respublikos himnas. Mokinius ir mokytojus su švente pasveikino gimnazijos direktorius R.Baltušis, o su ant laužo išvirta karšta žolelių arbata ir kitais skanėstais vaišino gimnazijos skautų draugovės „Austėja“ nariai (vadovė J.Kuprinskienė). Šventinę ryto nuotaiką kūrė patriotinės dainos ir armonikieriaus muzika. 1,2 klasių mokinukai gimnazijos kiemą išpuošė pačių pagamintomis trispalvėmis gėlytėmis, o 3,4 kl. mokiniai sudėliojo iš degančių žvakučių skaičių – 100.

Vėliau gimnazijos aktų salėje vyko šventinis renginys – teatralizuota istorijos pamoka „Tarpukario paveikslai“ (režisierė R.Švagždienė, kūrybinė komanda – J.Marcinkevičius, Z. Tikuišienė, R.Storastienė, M.Šeštokas, A. Ambraška, E.Davidonytė). Renginio metu teatralizuotai buvo pateikti svarbiausi tarpukario istorijos faktai nuo 1918 m. Vasario 16 d. iki sovietinės okupacijos. Mokiniai išvydo teatralizuotą Nepriklausomybės Akto skaitymą, etiudą iš prieškario Kauno, vaizdelį iš senojo Lietuvos kaimo gyvenimo. Skambėjo mokinių atliekamos savanorių, liaudies, patriotinės dainos, scenoje sukosi „Kupolėlės“ šokėjų poros. Buvo galima pamatyti ir unikalių dokumentinių filmų fragmentų iš prieškario Lietuvos laikotarpio.O gimnazijos mokytojai prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo tą dieną pasipuošdami prieškario inteligentų apranga.

Gimnazijos mokiniai ne tik išmoko istorijos pamoką, bet tikriausiai suprato, kokį sudėtingą ir skausmingą kelią nuėjo Lietuva. Atsakomybė už savo Tėvynės likimą bus šių jaunų žmonių rankose ir, jei istorija ir jų kartai pateiks išbandymų, norisi tikėti, kad brangiausią dalyką – Laisvę – jie sugebės išsaugoti.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Velžio gimnazija

 

 

 

 

 

 

Kritinį mąstymą ugdykime kartu
2024 m. Feb 13 d.


Vaikai iš prigimties yra atviri, linkę dalytis informacija su kitais, nori būti matomi, susipažinti su daugiau žmonių. Informacinės technologijos suteikia jiems plačias bendravimo galimybes, kuriomis naudotis reikia sumaniai ir atsakingai. Tradiciškai minint saugesnio interneto dieną Pane [ ... ]

Karjeros pasirinkimai. Kaip apsispręsti?
2024 m. Feb 2 d.


Sausio 31d. Velžio gimnazijos II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje su praktinėmis užduotimis paskaitoje, kurią išradingai ir įtraukiančiai vedė edukologė, karjeros konsultantė, lektorė Giedrė Valaitienė. Mokiniai išgirdo naudingos informacijos, o praktinių veiklų me [ ... ]

Praktinės verslumo dirbtuvės „Kaip visko siekti NE daugiau – sunkiau, o efektyviau!“
2023 m. Dec 19 d.


VŠĮ Inovacijų agentūros Bendradarbystės centre „Spiečiuje“  organizuotos 2 dienų praktinės verslumo dirbtuvės ir įtraukiantis susitikimas su olimpiečiu Mantu Strolia. Netgi dvi komandos, sudarytos iš gimnazijos mokinių, gavo progą sudalyvauti. Šiuo pa [ ... ]

Šiaurės šalių literatūros savaitė Velžio gimnazijos bibliotekoje
2023 m. Nov 24 d.

  Šiaurės šalių literatūros savaitės projektas propaguoja skaitymą balsu, Šiaurės šalių literatūrą. Gimnazijos bibliotekoje savaitė prasidėjo tradicine šviesos ir žodžio švente - tamsiausiu metų laiku linksmieji nykštukai pakvietė pradinių klasių mokinius uždegti  [ ... ]

Tapyba ant vandens
2023 m. Nov 22 d.

  2023 m. lapkričio 16 d. Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje 3a ir 3b klasėms vyko edukacija Tapyba ant vandens (EBRU)”. Ją vedė edukatorė Eglė Daubaraitė. Užsiėmimo pradžioje vyko meno ir neįprastų priemonių pristatymas, buvo tapomas parodomasis piešinys, kurio metu e [ ... ]

Tarptautinis skirtukų mainų projektas
2023 m. Nov 14 d.

Panevėžio rajono Velžio gimnazijos 3a, 4a, 4b ir 4c klasių mokiniai tarptautinį mokyklų bibliotekų mėnesį (ISLM) paminėjo linksmai ir džiaugsmingai ne tik skaitydami knygas, bet ir dalyvaudami tarptautiniame skirtukų mainų projekte „Bookmark Exchange Project“. Visą s [ ... ]

Kaip stiprinti psichinę sveikatą
2023 m. Oct 27 d.

2023 m. spalio mėn. bendradarbiaujant su Panevėžio rajono švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padaliniu, Velžio gimnazijos 4a, 4b ir 4c klasės mokiniai dalyvavo akcijose „Tu man rūpi“ bei „Gražių žodžių medis“. Spalio 10-ąją minima Pasaulinė psichik [ ... ]

Baltų literatūros savaitė 2023
2023 m. Oct 20 d.

  Rugsėjo 22–29 dienomis Velžio gimnazijos biblioteka - informacinis centras jau penktą kartą aktyviai dalyvavo tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“. Su pradinių - 2b, 4a, 4c klasių mokiniais prisiminėm [ ... ]

STEAM diena
2023 m. Sep 23 d.

Rugsėjo 20 d. 8 b klasės mokiniai vyko į Panevėžio regioninį STEAM centrą, kuriame praktiškai išbandė programuotojo profesiją: mokėsi programuoti „Robotą kurjerį“. Chemijos laboratorijoje augino ir tyrinėjo druskos kristalus. Mokiniai įgijo praktinių įgūdžių, pagil [ ... ]

„Ekonomika kaip pagalvių mūšis“
2023 m. Sep 15 d.

  Valstybinė mokesčių inspekcija rūpinasi vaikų finansiniu raštingumu. Rugsėjo 14 dieną 3-4 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo šiuolaikiškoje ir judrioje edukacijoje „Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“. Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcijos mokestini [ ... ]

Integruotų veiklų savaitė
2023 m. Sep 14 d.

Šie mokslo metai Velžio gimnazijoje prasidėjo STEAM veiklomis, kurios yra vienas iš šiuolaikiškiausių ugdymo būdų, integruojantis gamtos mokslus, technologijas, menus, matematiką. Rugsėjo 5–6 dienos buvo skirtos integruotos lietuvių kalbos ir menų bei integruotoms užsienio kalbų ir [ ... ]

Erasmus+ projekto „STEAM via Robotics “ STEAM festivalis Turkijoje
2023 m. Jun 12 d.

  Gegužės 23–25 dienomis Velžio gimnazijos 2b klasės mokinukės Patricija ir Elysia bei mokytojos Edita Davidonytė, Jolanta Andriuškevičienė, Rima Stongvilienė ir Audronė Grinkuvienė dalyvavo baigiamajame Erasmus+ projekto „STEAM via Robotics“ susitikime, kuris vyko Turkijoje, [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779

Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k., LT-38128 Panevėžio r.

Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2024 m. sausio 8 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA
 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1