telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Rajono matematikos olimpiados prizininkė

Amelija Abromaitytė, 3c kl. – III v.,

Rajono biologijos olimpiados prizininkai

Austėja Tamošiūnaitė, 5b kl., – II v.

Estera Lapašinskaitė, 6b kl., – II v.

Ignas Kripaitis, 8b kl., – II v.

Kristupas Uščiauskas, 5a kl., – III v.

Benas Ivanovas, 6c kl., – III v.

Dovas Zackevičius, 7b kl., – III v.

Urtė Stakėnaitė, 7b kl., – III v.

 

Rajono mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti, prizininkai

Upė Emilija Šteinaitė, 3b kl. – II v.

Mikola Slapai (UKR), 4a kl. – III v.

Lėja Jurėnaitė, 5a kl. – III v.

Urtė Stakėnaitė. 7b kl. – III v.

Jokūbas Kadžiulis, 8a kl. – I v.

Nojus Povilavičius, IIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Mūsų gimnazija aktyviai įsitraukė į vienos iš svarbiausių Lietuvos istorijos datų – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimą. Visą vasario mėnesį buvo organizuojamos įvairios mokinių veiklos. Pirmiausiai vykdant akciją „Trispalvė gimnazijos languose“ dailės mokytojos I.Mitigailaitės iniciatyva gimnazijos langai pasipuošė trispalviais karpiniais, vėliau languose įsižiebė mūsų vėliavą atkartojančios šviesos, gimnazijos fasadą papuošė Vytis. Gimnazijos erdvės mokytojų D.Rakauskienės ir A.Gailiušienės dėka taip pat buvo estetiškai išpuoštos Lietuvos simboliką atspindinčiomis dekoracijomis. Gimnazijos informacinį centrą užpildė mokytojų kartu su mokiniais parengtos parodos: senovinės fotografijos paroda „Prisiminimai“ (mokytoja D.Karkazienė ir maironiečiai), piešinių paroda „Lietuva mano delne“ (dailės mokytoja I.Mitigailaitė ir jos mokiniai), kūrybinių darbų paroda „Lietuva – mažytis mūsų kraštas“ (technologijų mokytoja D.Rakauskienė ir jos mokiniai), „100 istorinių asmenybių citatų“ (istorijos mokytoja A.Klydžienė ir bibliotekos vedėja D.Kukenienė). Taip pat nuo šių metų pradžios mokiniai kūrė „Laišką Lietuvai“, kuriame surašė palinkėjimus savo tėvynei, sudėjo savo rankų darbelius ir nuotraukas iš klasės gyvenimo (inicijavo istorijos mokytoja A.Klydžienė). Labiausiai visus nustebino ir nudžiugino gimnazijos parlamento organizuota akcija „100 šypsenų Lietuvai“ (vadovas T.Plesnevičius). Gimnazijos sieną papuošė 100 esamų ir buvusių mokinių bei mokytojų nuotraukų, kuriose jie tiesiog šypsojosi Lietuvai. Mokiniai sugalvojo ir užduotį – nuotraukų margumyne atrasti skaičių 100.

Visą Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių ciklą vainikavo šventiniai renginiai, kurie gimnazijoje vyko vasario 15 dieną. Į pirmą pamoką mokiniai ir mokytojai rinkosi gimnazijos kieme prie laužo, kur buvo sugiedotas Lietuvos respublikos himnas. Mokinius ir mokytojus su švente pasveikino gimnazijos direktorius R.Baltušis, o su ant laužo išvirta karšta žolelių arbata ir kitais skanėstais vaišino gimnazijos skautų draugovės „Austėja“ nariai (vadovė J.Kuprinskienė). Šventinę ryto nuotaiką kūrė patriotinės dainos ir armonikieriaus muzika. 1,2 klasių mokinukai gimnazijos kiemą išpuošė pačių pagamintomis trispalvėmis gėlytėmis, o 3,4 kl. mokiniai sudėliojo iš degančių žvakučių skaičių – 100.

Vėliau gimnazijos aktų salėje vyko šventinis renginys – teatralizuota istorijos pamoka „Tarpukario paveikslai“ (režisierė R.Švagždienė, kūrybinė komanda – J.Marcinkevičius, Z. Tikuišienė, R.Storastienė, M.Šeštokas, A. Ambraška, E.Davidonytė). Renginio metu teatralizuotai buvo pateikti svarbiausi tarpukario istorijos faktai nuo 1918 m. Vasario 16 d. iki sovietinės okupacijos. Mokiniai išvydo teatralizuotą Nepriklausomybės Akto skaitymą, etiudą iš prieškario Kauno, vaizdelį iš senojo Lietuvos kaimo gyvenimo. Skambėjo mokinių atliekamos savanorių, liaudies, patriotinės dainos, scenoje sukosi „Kupolėlės“ šokėjų poros. Buvo galima pamatyti ir unikalių dokumentinių filmų fragmentų iš prieškario Lietuvos laikotarpio.O gimnazijos mokytojai prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo tą dieną pasipuošdami prieškario inteligentų apranga.

Gimnazijos mokiniai ne tik išmoko istorijos pamoką, bet tikriausiai suprato, kokį sudėtingą ir skausmingą kelią nuėjo Lietuva. Atsakomybė už savo Tėvynės likimą bus šių jaunų žmonių rankose ir, jei istorija ir jų kartai pateiks išbandymų, norisi tikėti, kad brangiausią dalyką – Laisvę – jie sugebės išsaugoti.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Velžio gimnazija

 

 

 

 

 

 

Bėgimo varžybos Raguvoje
2022 m. Geg. 10 d.

Gegužės 4 d. Raguvoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybos „Raguva 2022“, skirtos Šv. Florijono dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 222 mokiniai iš Panevėžio rajono mokyklų. Sportininkai varžėsi penkiose amžiaus grupėse atskirai mergaitės ir  [ ... ]

„STEAM via Robotics“
2022 m. Geg. 3 d.

Velžio gimnazija dalyvauja tarptautiniame „Erasmus+“ mokyklų mainų strateginių partnerysčių projekte „STEAM via Robotics“. Projekto partneriai – Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir dvi Turkijos mokyklos. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mergaites daugiau d [ ... ]

Viskas apie akis
2022 m. Bal. 7 d.

  Velžio gimnazijoje 3a, 3b bei 3c klasių mokiniams vyko praktiniai užsiėmimai „Viskas apie akis”. Gimnazijoje lankėsi lektorė – tiflopedagogė*  Audra Petronaitytė. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo daug įdomios informacijos apie Brailio raštą, jo atsiradimo istoriją, ba [ ... ]

Keturi svarbiausi 21-ojo amžiaus sėkmingo mokymo(si) įgūdžiai
2022 m. Bal. 4 d.


Kovo 14–19 dienomis Panevėžio r. Velžio gimnazijos matematikos mokytoja Sandra Petrovienė ir anglų k. mokytoja Jurgita Kuprinskienė dalyvavo gimnazijoje vykdomo Erasmus+ KA1 projekto „SMART mokykla“ mokymuose Amsterdame. Pasirinkome „21st century skills for teachers and students“ mo [ ... ]

STEAM ne tik „veža“
2022 m. Kovas 28 d.

  Kovo 24 d. 1b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „STEAM ne tik „veža”: konstruok, modeliuok, programuok”. Mėja, Medeinė ir Elysia pristatė pranešimą „Robotukai – mūsų draugai“. Pranešėjos pasidalijo darbo su robotukais Mind Designer ir Bubble Robo [ ... ]

Kovo 21-oji Pasaulinė Dauno sindromo diena
2022 m. Kovas 25 d.


Kasmet kovo 21 d. pasaulyje minima Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią 2011 m. gruodžio 19 d. paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Trečio mėnesio 21-a diena pasirinkta neatsitiktinai – šie skaičiai siejami su 21-osios chromosomos defektais (trisomija), kurie ir sukelia Dauno sindrom [ ... ]

Pirmokai tyrinėja plastiką
2022 m. Kovas 21 d.

1b klasės mokiniai – draugiški gamtai! Šįkart jie nutarė patyrinėti plastikines pakuotes ir išsiaiškinti jų ženklinimą. Pakuočių ženklinimas padeda lengviau atskirti bei surinkti tinkamas plastiko atliekas. Mokiniai sužinojo, kad plastiko ženklinimui skirtos tam tikros raidžių (P [ ... ]

SPALVOTI KONTEINERIAI
2022 m. Kovas 8 d.

  1b klasės mokiniai tęsia gamtosauginę veiklą „Aš – draugiškas gamtai“. Kovo 7 d. jie gimnazijos pirmokams ir antrokams organizavo veiklas „Spalvoti konteineriai“. Stebėdami vaizdo įrašą mokiniai aiškinosi, kodėl Žemė yra liūdna ir kaip mes, mokiniai, galime jai pad [ ... ]

Vandens terapija sveikatai
2022 m. Kovas 7 d.

Kovo 7 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijos 6 klasių mokiniai dalyvavo praktiniame užsiėmime „Vandens terapija sveikatai“. Tapyba ant vandens, kitaip - ebru menas - tai natūraliais dažais kuriamas vaizdas sutirštinto vandens paviršiuje. Fonui sukurti teptuku ištaškomi dažai, o  [ ... ]

Šimtadienis gimnazijoje
2022 m. Kovas 1 d.

  Penktadienio rytą dvyliktokai atvyko į gimnaziją apsirengę kalinių uniformomis, nes vienuoliktokai nutarė juos, likus 100 dienų iki mokslo metų pabaigos, patalpinti į kalėjimą persiauklėjimui. Tiesa, kelias į aktų salę buvo išpuoštas, tačiau prie durų pasitiko „ginkluoto [ ... ]

Viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
2022 m. Vas. 28 d.

Š.m. vasario 15–16 dienomis vyko istorijos ir muzikos viktorinos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Sveikiname viktorinų laimėtojus Roką Palionį 7b  Godą Vainoraitę 9a. Nuoširdus ačiū užduotis parengusiems mokytojams: muzikos mokytojai Ingridai Bučinskiene [ ... ]

Šalies 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana- 2021“
2021 m. Gruod. 20 d.


Gruodžio mėn. į 1–4 klasių mokinių piešinių konkursą „Kalėdų dovana-2021“ buvo siunčiami patys gražiausi pradinukų kūrybiniai darbai iš visos šalies. Juk taip norėjosi įprasminti šv. Kalėdų džiaugsmą, sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai, pasidžiaugti kūrybinėmis id [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata