PRAŠYMAI Į PIRMAS KLASES PRIIMAMI NUO 2024 m. sausio 8 d. SKAITYTI DAUGIAU >>

Arrow up
Arrow down

telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretorevg@gmail.com

                           

Foto kaledinis

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio kolegijos ir Krašto apsaugos  savanorių pajėgų organizuoto kompiuterinio žaidimo „CS2“ turnyro prizininkai – II vieta:

D.Mackevičius, IIIa kl.,

B.Baltušnikas, IIIa kl.,

M.Nacius, Ia kl.,

D.Šinkūnas, IIb kl.,

M.Ivoška, IIb kl.

Matematikos olimpiados prizininkai:

J.Novokreščenichas, 3b kl., – I v.,

B.Fiodorovas, 3a kl., – II v.,

U.Tamošiūnas, 4c kl., – II v.,

T.Markaitis, 4b kl., – III v.

 

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinių varžybų prizininkai

1c klasės komanda –  III v.

Geografijos olimpiados nugalėtojas

R. Adomonis, IIIa kl., – I v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Mūsų gimnazija aktyviai įsitraukė į vienos iš svarbiausių Lietuvos istorijos datų – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimą. Visą vasario mėnesį buvo organizuojamos įvairios mokinių veiklos. Pirmiausiai vykdant akciją „Trispalvė gimnazijos languose“ dailės mokytojos I.Mitigailaitės iniciatyva gimnazijos langai pasipuošė trispalviais karpiniais, vėliau languose įsižiebė mūsų vėliavą atkartojančios šviesos, gimnazijos fasadą papuošė Vytis. Gimnazijos erdvės mokytojų D.Rakauskienės ir A.Gailiušienės dėka taip pat buvo estetiškai išpuoštos Lietuvos simboliką atspindinčiomis dekoracijomis. Gimnazijos informacinį centrą užpildė mokytojų kartu su mokiniais parengtos parodos: senovinės fotografijos paroda „Prisiminimai“ (mokytoja D.Karkazienė ir maironiečiai), piešinių paroda „Lietuva mano delne“ (dailės mokytoja I.Mitigailaitė ir jos mokiniai), kūrybinių darbų paroda „Lietuva – mažytis mūsų kraštas“ (technologijų mokytoja D.Rakauskienė ir jos mokiniai), „100 istorinių asmenybių citatų“ (istorijos mokytoja A.Klydžienė ir bibliotekos vedėja D.Kukenienė). Taip pat nuo šių metų pradžios mokiniai kūrė „Laišką Lietuvai“, kuriame surašė palinkėjimus savo tėvynei, sudėjo savo rankų darbelius ir nuotraukas iš klasės gyvenimo (inicijavo istorijos mokytoja A.Klydžienė). Labiausiai visus nustebino ir nudžiugino gimnazijos parlamento organizuota akcija „100 šypsenų Lietuvai“ (vadovas T.Plesnevičius). Gimnazijos sieną papuošė 100 esamų ir buvusių mokinių bei mokytojų nuotraukų, kuriose jie tiesiog šypsojosi Lietuvai. Mokiniai sugalvojo ir užduotį – nuotraukų margumyne atrasti skaičių 100.

Visą Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių ciklą vainikavo šventiniai renginiai, kurie gimnazijoje vyko vasario 15 dieną. Į pirmą pamoką mokiniai ir mokytojai rinkosi gimnazijos kieme prie laužo, kur buvo sugiedotas Lietuvos respublikos himnas. Mokinius ir mokytojus su švente pasveikino gimnazijos direktorius R.Baltušis, o su ant laužo išvirta karšta žolelių arbata ir kitais skanėstais vaišino gimnazijos skautų draugovės „Austėja“ nariai (vadovė J.Kuprinskienė). Šventinę ryto nuotaiką kūrė patriotinės dainos ir armonikieriaus muzika. 1,2 klasių mokinukai gimnazijos kiemą išpuošė pačių pagamintomis trispalvėmis gėlytėmis, o 3,4 kl. mokiniai sudėliojo iš degančių žvakučių skaičių – 100.

Vėliau gimnazijos aktų salėje vyko šventinis renginys – teatralizuota istorijos pamoka „Tarpukario paveikslai“ (režisierė R.Švagždienė, kūrybinė komanda – J.Marcinkevičius, Z. Tikuišienė, R.Storastienė, M.Šeštokas, A. Ambraška, E.Davidonytė). Renginio metu teatralizuotai buvo pateikti svarbiausi tarpukario istorijos faktai nuo 1918 m. Vasario 16 d. iki sovietinės okupacijos. Mokiniai išvydo teatralizuotą Nepriklausomybės Akto skaitymą, etiudą iš prieškario Kauno, vaizdelį iš senojo Lietuvos kaimo gyvenimo. Skambėjo mokinių atliekamos savanorių, liaudies, patriotinės dainos, scenoje sukosi „Kupolėlės“ šokėjų poros. Buvo galima pamatyti ir unikalių dokumentinių filmų fragmentų iš prieškario Lietuvos laikotarpio.O gimnazijos mokytojai prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo tą dieną pasipuošdami prieškario inteligentų apranga.

Gimnazijos mokiniai ne tik išmoko istorijos pamoką, bet tikriausiai suprato, kokį sudėtingą ir skausmingą kelią nuėjo Lietuva. Atsakomybė už savo Tėvynės likimą bus šių jaunų žmonių rankose ir, jei istorija ir jų kartai pateiks išbandymų, norisi tikėti, kad brangiausią dalyką – Laisvę – jie sugebės išsaugoti.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Velžio gimnazija

 

 

 

 

 

 

„Šok į tėvų klumpes“
2024 m. May 14 d.

„Šok į tėvų klumpes“ - tai nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva, kurią nuo 2015 m. organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) Ugdymo karjerai skyrius. Pagrindinis tikslas – suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų ir artimųjų&nbs [ ... ]

Nugalėtojams - viešnagė Italijoje!
2024 m. May 13 d.

  Balandžio 25–28 d. 3b klasės komanda: Liepa, Mėja, Lėja, Medeinė, Aleksandras ir jų mokytoja Jolanta Andriuškevičienė svečiavosi Veronoje, Italijoje. Ši kelionė – pagrindinis prizas, kurį trečiokai laimėjo dalyvaudami šalies 6–13 metų mokinių ekoprojektų konkurs [ ... ]

Kursai „Įtrauktis prasideda nuo manęs: mokomės gyventi kartu“ Ispanijoje
2024 m. Apr 24 d.

2023 m. rugsėjo 8–14 d. Velžio gimnazijos mokytojos Viktorija Paškevičienė ir Lina Čyžienė dalyvavo „Erasmus+“ projekto „patrAUKli“ mokykla (Nr. 2022-1-LT01-SCH-000078615) „New Horizons Malta“ kursuose „Įtrauktis prasideda nuo manęs: mokomės gyventi kartu“ (ang [ ... ]

Vaikų Velykėlės 2024
2024 m. Apr 9 d.

Šiais metais „Vaikų Velykėlių“ renginį pradėjo mokiniai, lankantys „Teatralizuotų šokiukų“ būrelį. Jie parodė mini spektakliuką „Mano angelas“. Tai jautri istorija apie vaikų draugystę, juk kiekvienas turime savo angelą, kuris mus saugo visur ir visada, bet kai  [ ... ]

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinės varžybos
2024 m. Mar 19 d.


2024 metų kovo mėn. 16 dieną Velžio gimnazijos 1c klasės mokinių komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Explore respublikinėse varžybose Vilniuje. Varžybų tikslas – mokyti vaikus tyrinėti realaus pasaulio problemas, projektuoti ir programuoti per praktinį STEAM mokymąsi ir [ ... ]

Knygnešystė. Integruota pamoka
2024 m. Mar 17 d.


Knygnešys – žodis, sunkiai išverčiamas į kitas kalbas. Jį galima tik nusakyti ir paaiškinti jo reikšmę. Knygnešystė – XIX amžiaus Lietuvos istorijos fenomenas, patriotinė veikla, nukreipta prieš carinės Rusijos vykdytą lietuviškos spaudos ir raidyno draudimo politiką, [ ... ]

Interaktyvi edukacija „Kas suvalgys lėčiau?“
2024 m. Mar 5 d.

  2024 m. vasario 27 dieną Velžio gimnazijoje 2a, 2b bei 2c klasių mokiniams vyko interaktyvios edukacijos „Kas suvalgys lėčiau?”. Gimnazijoje lankėsi lektorius Artiomas Šabajevas. Interaktyvių edukacijų metu vaikai sužinojo daug įdomios informacijos apie sveiką mityb [ ... ]

FIRST LEGO LEAGUE Explore regioninės varžybos
2024 m. Feb 28 d.


2024 m. vasario mėn. 24 dieną Velžio gimnazijos 1c klasės mokinių komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Explore regioninėse varžybose Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje. Varžybos skirtos jaunus žmones sudominti inžinerija, technologijomis, mokyti tyrinėti realaus pasaulio pro [ ... ]

Kritinį mąstymą ugdykime kartu
2024 m. Feb 13 d.


Vaikai iš prigimties yra atviri, linkę dalytis informacija su kitais, nori būti matomi, susipažinti su daugiau žmonių. Informacinės technologijos suteikia jiems plačias bendravimo galimybes, kuriomis naudotis reikia sumaniai ir atsakingai. Tradiciškai minint saugesnio interneto dieną Pane [ ... ]

Karjeros pasirinkimai. Kaip apsispręsti?
2024 m. Feb 2 d.


Sausio 31d. Velžio gimnazijos II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje su praktinėmis užduotimis paskaitoje, kurią išradingai ir įtraukiančiai vedė edukologė, karjeros konsultantė, lektorė Giedrė Valaitienė. Mokiniai išgirdo naudingos informacijos, o praktinių veiklų me [ ... ]

Praktinės verslumo dirbtuvės „Kaip visko siekti NE daugiau – sunkiau, o efektyviau!“
2023 m. Dec 19 d.


VŠĮ Inovacijų agentūros Bendradarbystės centre „Spiečiuje“  organizuotos 2 dienų praktinės verslumo dirbtuvės ir įtraukiantis susitikimas su olimpiečiu Mantu Strolia. Netgi dvi komandos, sudarytos iš gimnazijos mokinių, gavo progą sudalyvauti. Šiuo pa [ ... ]

Šiaurės šalių literatūros savaitė Velžio gimnazijos bibliotekoje
2023 m. Nov 24 d.

  Šiaurės šalių literatūros savaitės projektas propaguoja skaitymą balsu, Šiaurės šalių literatūrą. Gimnazijos bibliotekoje savaitė prasidėjo tradicine šviesos ir žodžio švente - tamsiausiu metų laiku linksmieji nykštukai pakvietė pradinių klasių mokinius uždegti  [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779

Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k., LT-38128 Panevėžio r.

Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Dalyvaujame:

FB logo  Panevėžio rajono savivaldybės TŪM II

TŪM II FB paveikslėlis

 

STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1