2020-05-18 skautai 2.jpg

Šiuo siekiu vadovaujasi projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Džiaugiamės, kad įveikę atranką patekome tarp kitų, prie projekto prisijungti pakviestų, Lietuvos mokyklų. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Projektas remiasi įtraukiojo ugdymo samprata ir sėkminga programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi. Per dvejus projekto įgyvendinimo metus kviesime visą mūsų mokyklos bendruomenę (vadovus, pedagogus, mokinius ir tėvus) kartu mokytis, dirbti, bendrauti ir diskutuoti tam, kad kiekvienas mūsų mokyklos mokinys galėtų patirti mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

Kas mūsų laukia?

● Jau visai netrukus, nuo gegužės 13 d. mokykloje bus atliekamas išsamus situacijos tyrimas. Jis padės identifikuoti sritis, kurias ateityje reikėtų tobulinti. Nuorodas ir kvietimą užpildyti apklausos anketas gaus visi mokyklos mokytojai, mokiniai nuo 3 iki 11 klasės bei jų tėveliai.

● Suburta mokyklos pokyčių komanda dalyvaus tęstiniuose mokymuose ir rengs pokyčio projektą.

● Kad pokyčius išjudinti sektųsi dar sklandžiau, į juos bus įtraukiama visa bendruomenė. Mokyklai bus teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, bus sudaryta galimybė bendradarbiauti ir mokytis ir iš kitų projekte dalyvaujančių mokyklų.

● Tam, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu, pokyčių projekto eiga bus stebima ir tiriama.

Projektą įgyvendina VŠĮ Mokyklų tobulinimo centras, jau ne vienerius metus inicijuojantis teigiamus pokyčius Lietuvos mokyklose, pagrindinis projekto partneris – „Vilniaus prekybos“ paramos fondas DABAR.