Rajono geografijos olimpiados prizininkės:

Miglė Kielaitė, IIIa kl. – II v.,

Goda Žičkutė, IIIa kl. – III v.,

Rajono Pateikčių kūrimo konkurso nugalėtojos:

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – I v.,

Goda Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Akvilė Kuncytė, IIb kl. – III v.

Respublikinio piešinių konkurso „Knygos skirtukas" laureatas:

Kristupas Uščiauskas, 4a kl.

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 2.jpg

Panevėžio rajono Velžio gimnazijos direktorius Rimtas Baltušis ir anglų kabos mokytojos Vaida Šiaučiūnė, Liudmila Narkevičienė, Rima Stongvilienė ir Rasa Stakienė rugpjūčio 14–20 dienomis dalyvavo Erasmus+ KA1 programos bendrojo ugdymo švietimo organizacijų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo kursuose, kurie vyko Airijoje, Dubline.

Dublinas mus pasitiko šilta vasaros liūtimi ir miniomis skubančių miestelėnų. Įsilieję į bėgančių žmonių minią nuskubėjome į viešbutį atsikvėpti ir pasiruošti būsimoms paskaitoms ir pažintinėms kelionėms po Dubliną bei Airijos apylinkes.

Kursai vyko Temis International Education College kalbų mokykloje. Mus mokė puikūs mokytojai John, Amy ir Nadja, kurie pristatė Airijos švietimo sistemą, pasakojo paslaptingus airių mitus bei pristatė aktyvius anglų kalbos mokymo metodus.

Gimnazijos direktorius Rimtas Baltušis lankėsi Dublino mokyklose, kuriose susipažino su bendrojo ugdymo proceso organizavimu ir naujovėmis.

Po paskaitų skubėjome pažinti Dublino miestą, kuris garsėja Trinity universitetu, šv. Patriko bažnyčia, Dublino pilimi, nuostabiais paveikslų, istorijos, archeologijos muziejais (kurie, beje, yra nemokami).

Visus projekto dalyvius sužavėjo įspūdinga kelionė prie Moher uolų. Kartais kraštovaizdis primindavo Lietuvą, tačiau vėliau Moher uolos mus pakerėjo ir užbūrė.

Smagiai ir naudingai Dubline praleistas laikas įkvėpė kūrybiškai pradėti artėjančius mokslo metus ir entuziastingai mokyti anglų kalbos. Puiki nuotaika ir bendrystės jausmas mus paskatino rengti naujus projektus ir bendradarbiauti su Lietuvos bei kitų šalių mokytojais.

„Erasmus+“ KA1 programos bendrojo ugdymo švietimo organizacijų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo kursų „Teacher‘s Refresher course in Language and Methodology“ (Nr. 2017-1-LT01-KA101-034937) įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą.

Projektą įgyvendino Panevėžio r. savivaldybė.

Anglų k. mokytoja Rima Stongvilienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.