Virvės traukimo festivalio komandas-nugalėtojas:

4a kl. komanda – I v.,

5c kl. komanda – I v.,

6c kl. komanda – I v.,

7a kl. komanda – I v.,

7b kl. komanda – II v.,

I–III kl. komanda – II v.

2020-12-16 Pateikčių konkursas 1.jpg

Šiuolaikinis gyvenimo tempas, technikos pasiekimai pateikia mokiniams vis naujesnių bei daugiau viliojančių pramogų. Visa tai stumia knygą, skaitinius iš mokinių gyvenimo. Skaitymo skatinimo projektu „Knyga mane augina“ buvo siekiama 3a klasės mokinius skatinti skaityti, įprasminti pagarbą knygai, įtikinti mokinį, kad šiuolaikiniam žmogui, nors ir turinčiam moderniuosius informacijos šaltinius, knygų skaitymas suteikia daug malonumo, padeda ugdyti dvasines vertybes, ko negali jokie technikos stebuklai. Pasibaigus pirmam projekto etapui gruodžio 17 dieną vyko padėkos renginys projekto dalyviams. Apibendrinus rezultatus išrinkti geriausi skaitytojai: Saulė, Dovas, Kasparas ir Goda Vainoraitė. Tie, kuriems nepavyko šiame etape būti nugalėtojais dar turi laiko, nes kitas projekto etapas baigsis gegužės mėnesį. Tad skaitykite ir dalinkitės skaitymo džiaugsmu.

Aktyvūs ir sumanūs mokiniai dalyvavo ir šalies projekte „Augu skaitydamas“. Nors komandoms ir nepavyko laimėti pagrindinio prizo, bet visi gavo padėkas už draugišką komandinį žaidimą.
Vaikų knygelėse – begalė gyvenimų, jos pasakoja apie gamtą, žmogaus ir gyvūnų bendravimą. Čia žmonės ir gyvūnai gyvena po viena Saule, toje pačioje Žemėje. Dėkojame Jums Tėveliai, kad skatinate skaityti savo vaikus, nes kiekviena perskaityta knyga nuspalvina vaiko gyvenimą, įžiebia vidinę šviesą.
Sakoma: vaikų lūpomis kalba tiesa. Štai ką Jūsų vaikai galvoja apie skaitymą: „Skaitymas tai pramoga ir džiaugsmas“ Saulė. „Skaitymas man yra malonumas“ Kasparas. „Skaitymas tai maloni pramoga“ Radvilė.

Bibliotekos vedėja Dalia Kukenienė