Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu1

Rajono geografijos olimpiados prizininkės:

Miglė Kielaitė, IIIa kl. – II v.,

Goda Žičkutė, IIIa kl. – III v.,

Rajono Pateikčių kūrimo konkurso nugalėtojos:

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – I v.,

Goda Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Akvilė Kuncytė, IIb kl. – III v.

Respublikinio piešinių konkurso „Knygos skirtukas" laureatas:

Kristupas Uščiauskas, 4a kl.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Sportas

 

2017–2018 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių mergaičių krepšinio 3x3 varžybos
V. Andrunavičiūtė,
V. Bieliūnaitė,
K. Gedzevičiūtė,
G. Norkutė
7-8 I J.Klimavičienė
Panevėžio rajono mergaičių kvadrato varžybos
B.Preimontaitė,
B. Naujokaitė
E. Kulionytė
O. Baltrėnaitė
V. Gumbelevičiūtė
E. Kurtenkova
I.Pauliukaitė
5–6 II J.Klimavičienė
Panevėžio rajono mišrių komandų kvadrato varžybos 4 II J.Lėpa
Lietuvos kaimo bendro ugdymo mokyklų mergaičių krepšinio varžybos 3x3
V. Andrunavičiūtė,
V. Bieliūnaitė,
K. Gedzevičiūtė,
V.Gumbelevičiūtė
6–10 I J.Klimavičienė
Rudens kroso varžybos
I.Vilimaitė
D.Rukas
J.Kadžiulis
5a
5a
5a
I
I
III
A.Puodžiūnas
Panevėžio r. berniukų kvadrato varžybos 5–6 I A.Puodžiūnas
Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybos 5–6 IV A.Puodžiūnas
Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų krepšinio 3x3 varžybos
V. Andrunavičiūtė,
K. Gedzevičiūtė,
B. Priemontaiė,
B. Naujokaitė
6–8 II J.Klimavičienė
Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybos
Bernatonytė Agnė
Janauskaitė Gerda
Kievinaitė Kotryna
Pleskytė Laura
Stundžytė Enrika
Zimnickaitė Greta
Bagužytė Ugnė
I I J.Klimavičienė



2016–2017 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Berniukų krepšinio varžybos 3x3 8–10 II A.Puodžiūnas
Mergaičių krepšinio varžybos 3x3 8–10 I J.Klimavičienė
Mergaičių kvadrato varžybos 5–6 I J.Klimavičienė
Salės futbolo draugiškos varžybos 6–7 III A.Puodžiūnas
Lietuvos kaimo bendro ugdymo mokyklų krepšinio varžybos 3x3 8–10 III J.Klimavičienė
Mergaičių krepšinio tratlonas. V.Andrunavičiūtė 6b III A.Puodžiūnas
Berniukų krepšinio tratlonas. A.Pupelis IIb III A.Puodžiūnas
Rudens kroso varžybos
K.Kronytė
V.Gumbelevičiūtė
A.Klokmanas
K.Gedzevičiūtė
K.Kadžiulytė
D.Abramavičius
M.Kubilius
G.Kuodis
4a
5b
6b
6b
7b
IIc
IVa
IVa
II
III
III
III
III
II
II
III
J.Marcinkevičius
J.Klimavičienė
A.Puodžiūnas
Panevėžio r. kvadrato varžybos 4 a,b I J.Marcinkevičius
Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos 4 II J.Marcinkevičius
V-ojo Respublikinis futbolo turnyras UAB „Vytėjos'' taurei laimėti 4 I, II J.Marcinkevičius
Panevėžio r. pavasario kroso varžybos.
K.Antanaitis
A.Klokmanas
D.Taura
4
6b
IVb
III
II
III
J.Marcinkevičius
A.Puodžiūnas
Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2004 m. gim. ir jaunesnių mokinių komandų „GOLO" varžybos 5–6 III A.Puodžiūnas

 

2009–2016

2015–2016 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Berniukų krepšinio varžybos 3x3 8–10 III T.Taučius
Mergaičių krepšinio varžybos 3x3 8–10 II J.Klimavičienė
Mergaičių kvadrato varžybos 5–6 III J.Klimavičienė
Salės futbolo draugiškos varžybos 5–8 II T.Taučius
Berniukų krepšinio varžybos 5x5 9–12 II T.Taučius
Mergaičių krepšinio tratlonas 8–10 II T.Taučius
Berniukų krepšinio tratlonas 8–10 II T.Taučius
Kalnų dviračių kroso varžybos 5–8 II J.Klimavičienė

 

2014–2015 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Berniukų krepšinio varžybos 3x3 8–10 II T.Taučius
Mergaičių krepšinio varžybos 3x3 6–10 I
zonoje II
J.Klimavičienė
Berniukų kvadrato varžybos 5–6 III T.Taučius
Salės futbolo draugiškos varžybos 6–7 III T.Taučius
2013–2014 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Berniukų krepšinio varžybos 3x3 8–10 II T.Taučius
Mergaičių krepšinio varžybos 3x3 8–10 I
zonoje I
tarpzoninės I
resp. II
A.Piaulokas
Berniukų kvadrato varžybos 5–6 III T.Taučius
Salės futbolo draugiškos varžybos 6–7 II T.Taučius
Berniukų krepšinio varžybos 5x5 9–12 I T.Taučius
Merginų krepšinio varžybos 5x5 9–12 I T.Taučius
Štangos spaudimo čempionatas
E.Gedzevičius
 IVb resp. III  A.Piaulokas
2012–2013 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Berniukų krepšinio varžybos 3x3 8–10 I T.Taučius
Mergaičių krepšinio varžybos 3x3 8–12 I A.Piaulokas
Bėgimo varžybos, skirtos Florijono dienai
J.Abukauskas
E.Žekonis
4a I
II
J.Marcinkevičius
Salės futbolo draugiškos varžybos 6–12 I–II A.Piaulokas
Futbolas „Golas" 7–9 III T.Taučius
Berniukų krepšinio varžybos 5x5 9–12 III T.Taučius
Tinklinio varžybos (merginos) 8–9 II A.Piaulokas
 Tinklinio varžybos (vaikinai)  8–9  III  A.Piaulokas
2011–2012 m.m.
Varžybos Klasė Vieta Mokytojas
Berniukų krepšinio varžybos 3x3 8–10 I T.Taučius
Mergaičių krepšinio varžybos 3x3 8–12 III A.Piaulokas
Virvės traukimas 8–12 III T.Taučius
A.Piaulokas
Salės futbolo draugiškos varžybos 6–12 I A.Piaulokas
Futbolas „Golas" 7–9 III T.Taučius
Krepšinio triatlonas (R.Balaboskinaitė) 10 III A.Piaulokas
Krepšinio turnyras „Kai mūsų širdys plaka išvien" 9 I A.Piaulokas
 2010–2011 m.m.
Varžybos  Klasė  Vieta Mokytojas
 Kvadrato varžybos  3–4  I  D.Nakrošienė
 Estafečių konkursas  1–3  III  D.Nakrošienė
 J.Marcinkevičius
 Kvadrato varžybos (berniukai)  5–6 II  T.Taučius
 Kvadrato varžybos (mergaitės) 5–6  III  T.Taučius
 Berniukų krepšinio varžybos 5x5  9–11 I  T.Taučius
 Krepšinio draugiškas turnyras (berniukai)  9–11  III T.Taučius
 Futbolas (salėje) 6–8 I T.Taučius
A.Piaulokas
 Futboas (lauke) „Ežiogalas“ 7–9 II  T.Taučius
A.Piaulokas
 2009–2010 m.m.
 Varžybos  Klasė Vieta  Mokytojas
 Kvadrato varžybos (mergaitės)  5–6  II   A.Piaulokas
 Kvadrato varžybos (berniukai)  5–6  I  T.Taučius

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata