Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu1

Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojos:

Vaiva Chimičiūtė, IIIb kl. – I v.,

Gabrielė Gilytė, IIIb kl. – II v.,

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Ignė Kairytė, IIIa kl. – III v.

Sėkmės Vaivai respublikiniame etape!

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-25 Biblioteka 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

Konkursai 2011–2012 m.m.

 

 

Dalykas, mokytojas V. Pavardė Kl. Vieta raj. Vieta resp.
Epistolinio rašinio konkursas „Pasakoju tau apie laisvą Lietuvą“
I.Kairevičienė
A.Armonas
G.Stakėnaitė
U.Vizbaraitė
9b
9b
9b
 
padėkos raštai
Pasakų ir piešinių konkursas „Visata ir žmogus“
R.Jankevičienė
G.Liubartaitė
B.Žukaitė
Ž.Tamošiūnas
M.Girnys
J.Žižiūnas
V.Naujokaitė
D.Vinciūnaitė
5c
5c
7a
7a
7a
6a
6a
  laureatė
dalyvavo
dalyvavo
dalyvavo
dalyvavo
dalyvavo
eksponuojamas piešinys
Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom“
R.Jankevičienė
I.kairevičienė
V.Sarcevičienė
23 mokiniai
8 mokinių tėvai
21 mokinys
5–6

7–8

  padėka
Mokinių kūrybos konkursas
I.Kairevičienė

R.Jankevičienė

R.Abukauskaitė
G.Stakėnaitė
M.Blinstrubytė
9a
9b
7a
I
II
I
 
Jaunųjų filologų konkursas
I.Kairevičienė

G.Kuprionytė

12b laimėtoja  
Jaunųjų kūrėjų konkursas
I.Kairevičienė
G.Stakėnaitė
R.Abukauskaitė
 
9b
9a
 dipplomas
diplomas
 
Konkursas Laiškas mamai „Mamyte, nedelsk, pasitikrink sveikatą"
R.Jankevičienė
M.Blinstrubytė
G.Maskvitytė
 
7a
7a
laureatė
paskatinamasis prozas
 
Kultūros, švietimo ir lyderystės mainų programa, akademinius metus mokytis JAV Ilinojaus valstijoje
R.Stakienė
G.Stakėnaitė 9b   dalyvaus mainų programoje
Excel konkursas „Skaičiuoklė ir galvosūkiai“
V.Samoilovas
L.Usevičius
M.Taresevičiūtė
J.Pernovas
9a
9b
9a
I
II
III
 
Interneto svetainiųkūrimokonkursas
E.Davidonytė
P.Šlamas 10a II  
Piešiniųkonkursas „Aprenk Informiką“
E.Davidonytė

R.Raštutienė
J.Marcinkevičius

A.Macevičiūtė
D.Augulytė
U.Zagorskytė
I.Masiulytė
D.Jasiūnas
6b
11a
1b
3a
3a
 
laimėtojai

Prancūzų k. konkursas „Diena su daržovėmis Bonduelle"
R.Tijunonytė

Daržovių pyrago gaminimas, filmukas
Reklaminės afišos

 M.Blinstrubytė
S.Džiugaitė
L.Povilavičiūtė
I.Šataitė
S.Valantinaitė
T.Burmonas
6 mokiniai
4 mokiniai
7a
7a
7a
7a
7a
10a
8a
9b
 


III

dalyvavo
dalyvavo

„Kūrybos paukštė"
D.Rakauskienė
komanda
G.Vizbaraitė
G.Muraškaitė

6a
6a

I
II
III
 
„Advento vainikas"
D.Rakauskienė
 T.Pulokaitė
8a
padėka
dalyvavo
„Patrepsynė 2011“. Respublikinės moksleivių folklorinių šokių varžytuvės
J.Marcinkevičius
U.Bagužytė
D.Oniūnas
K.Kievinaitė
J.Abukauskas
V.Kuncytė
D.Pipiras
M.Lukšytė
G.Jasiūnas
3a
3a
3a
3a
8a
8a
11a
11a
nugalėtojai


šokio nugalėtojai

 šokio nugalėtojai

Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių „Aguonėlė 2012" konkursas
J.Marcinkevičius

 Tautinių šokių grupė „Kupolėlė“

3a nugalėtojai III
Respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis „Vaikystė mene"
J.Marcinkevičius
Tautinių šokių grupė „Kupolėlė“ 3a padėka dalyvavo
Dainų dainelė
L.Bajorinienė
S.Bartosevičiūtė
G.Kriaučiūnaitė
9a
5a
laimėtoja  dalyvavo
Vaikų ir jaunimo popchorų ir solistų konkursas „Spindulėlis 2012"
L.Bajorinienė
 G.Kriaučiūnaitė
5a
 laimėtoja  
Sveikatos konkursas „Būkime saugūs visur ir visada“
J.Marcinkevičius
E.Žekonis 3a nugalėtojas  
Lietuvos jaunųjų gamtos tyrėjų konkursas
O.Šapalienė
E.Pilkauskaitė
A.Tarabilda
5b
6a
  laureatai
Konkursas „Pažink ir ugdyk save"
O.Šapalienė
R.Andrikonis
K.Sudeikis
P.Sidaugaitė
I.Šataitė
6a
6a
7a
7a
III  
ES jaunųjų mokslininkų konkursas
O.Šapalienė
 M.Urbonaitė
G.Kuprionytė
12b
12b
   Specialus prizas
Temidė
A.Ambraška
M.Taresevičiūtė
Š.Nakrošis
D.Kulbokas
E.Pakarklytė
G.rastauskaitė
A.Davidonis
9b I  krašto III
Šviesoforas
D.Rudzevičienė
V.Chimičiūtė
P.Pilvinis
I.Tribuišytė
O.Gasiūnaitė
2b
4a
1b
3b
III  
Šalies debatų turnyras
R.Stakienė
Ž.Kairevičiūtė
M.Taresevičiūtė
G.Stakėnaitė

9b
 
pateko į ketvirtfinalį
Šauniausia mokykla 2012
J.Kuprinskienė
17 mokinių 8–12 Aktyviausia mokykla  
Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“
R.Stongvilienė

R.Stakienė


L.Maksimova

I.Šataitė
G.Sadauskaitė
R.Andrikonis
T.Trakimas
I.Ucinavičiūtė
E.Pilkauskaitė
7a
9a
6a
12a
11b
5b
  geriausi darbai
„Kengūra“ lietuvių kalba
I.Kairevičienė
R.Jankevičienė
M.Taresevičiūtė
6 mok.
9b
5c
  Auksinė kengūra
dalyvavo
PPT Prevencinis konkursas „Teisingu keliu 3"
J.Marcinkevičius


J.Balčiūnienė
K.Žaltauskienė

A.Ingelevičiūtė
S.Gailiušis
G.Bandžiulytė
B.Sriubaitė
V.Tarutytė
K.Oniūnaitė
G.Grilauskaitė
3a
3a
3a
2a
7b
7b
7b
 I
paskatinamasis prizas
III
II
II
II
II
 
„Amber star“ anglų kalba
R.Raštutienė
D.Skrebė
J.Daukša
4b
4b
II
III

dalyvavo
„Kengūra“ matematika
V.Samoilovas
L.Papuškienė
I.Abukauskienė
E.Davidonytė
S.Petrovienė
R.Raštutienė

A.Kumer
D.Nakrošienė
J.Marcinkevičius

D.Rudzevičienė
J.Lėpa

2 mok.
12 mok.
9 mok.
4 mok.
12 mok.
3 mok.
G.Raudonytė
3 mok.
3 mok.
17 mok.
A.Ingelevičiūtė
4 mok.
5 mok.

8b
5b, 7a, 8a, 9a
7, 9b
6b
5a, b
1b
1b
4b
4a
3a
3a
3b
2a

 

 

III


I

dalyvavo
ESF akademijos konkursas „Sunku nepastebėti to, kas padaryta!“
J.Kuprinskienė
R.Balaboskinaitė
S.Nakrošiūtė
10a
10b

 
 padėka
Kaimo vaikų ir jaunimo piešinių konkursas „Po tėviškės dangum“
J.Marcinkevičius
9 mok.
3a

 
 Žemės ūkio ministro padėkos raštas
Piešiniųkonkursas „Glaskek langai“
J.Marcinkevičius

 R.Tamošiūnaitė

3a  nugalėtoja  
Projektas „Dovanokime viltį gyventi"
I.Kairevičienė
L.Januškevičiūtė
15 mok.
9b

 
 I apskrityje
 Piešinių konkursas „Saugus darbas"
I.Mitigailaitė
A.Malinauskaitė 12  diplomas  

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata