Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Respublikinės geografijos olimpiados prizininkas

Vainius Kanišauskas, 7b kl., – III v.

Rajono matematikos olimpiados prizininkai:

Andrius Vaitelis, 7a kl., – II v.,

Faustas Mežaniec, 7c kl., – II v.

Dovas Marcinkevičius, 8a kl., – III v.

Teisinių žinių konkurso „Temidė" zoninio turo prizininkės:

IIb kl. komanda „Eruditės" (A.Kuncytė, G.Vaičiūnaitė, V.Bieliūnaitė, V.Andrunavičiūtė) – III v.

Respublikinio konkurso „Žemės pasakojimai" nominantas:

Nojus Narkus, 4b kl.

Rajono jaunojo kūrėjo konkurso „Aš kuriu" prizininkė

Ieva Verbiejūtė, 2a kl., – III v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

11-17 Skaitymas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

konkursai 2018–2019 m.m.

 

Dalykas, mokytojas V. Pavardė Kl. Vieta raj. Vieta resp.

Tarptautinis konkursas „Literatūrinė žiema"
A.Marcinkevičienė

 E.Pilkauskaitė IVb Aukštaitijos regiono laureatė 

 Anglų kalbos konkursas
R.Stakienė


V.Šiaučiūnė

N.Bagdonavičius
V.Želnytė

K.Kievinaitė

IIb
Ib

IIa

I
II

III

dalyvavo

 

Regioninis anglų kalbos konkursas ,,Spelling Bee 2019''
R.Stakienė
B.Navikaitė 8b I II
Konkursas ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę''
A.Klydžienė
 A.Butkus IVb I dalyvavo 
Respublikinis Skautų dainos konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau"
Z.Tikuišienė
 I.Tribuišytė
V.Chimičiūtė
U.Gumbinaitė
Ia
Ia
Ia
 II  
IT konkursas „Žirniukas"
I.Abukauskienė
 F.Bieliauskas 6b II  
 Panevėžio miesto ir rajono konkursas „Skaitymo strategijos. Piešiu iliustraciją"
J.Marcinkevičius
L.Jurėnaitė
K.Uščiauskas
2a
2a
III
III
 
 Respublikinis Interneto svetainių kūrimo konkursas
E.Davidonytė
A.Žilytė
E.Švėgždaitė
M.Burmonas
IIIa
IIIa
Ib
III
III
III

Pateikčių kūrimo konkursas
E.Davidonytė

V.Samoilovas

M.Burmonas

U.Žičkutė
O.Muraška

Ib

Ia
7b

III

II
II

 

Tarptautinis konkursas Bebras
E.Davidonytė




S.Petrovienė

V.Samoilovas

J.Andriuškevičienė

J.Lėpa

D.Nakrošienė

M.Vaitkevičius
V.Januška
A.Ingelevičiūtė
N.Bagdonavičius
M.Kielaitė
V.Kerbedytė

U.Cekanauskaitė

G.Samuolytė

G.Palionytė

G.Survilas
V.Aleliūnaitė

I.Šiaučiūnas

IIIb
IIIa
IIa
IIb
Ia
7a

5c

5c

2b

1b
1b

1a

 I
III
I
II
II
I

II

I

I

I
II

II

 III

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis"
R.Stakienė
I.Kairevičienė

E.Švėgždaitė

IIIa

I dalyvavo 
Teisinių žinių konkursas „Temidė"
E.Kvietinskienė
A.Klydžienė

T.Chimičius
K.Kievinaitė
D.Adomonis
T.Grybauskas
N.Bagdonavičius

S.Jasiūnas
E.Švėgždaitė
M.Kulionytė
M.Vaitkevičius
A.Žilytė

IIa
IIa
IIb
IIb
IIb

IVa
IVa
IVa
IIIb
IIIa

I

 

 

 

II

 I, III

 

 

 

Meninio skaitymo konkursas
J.Marcinkevičius

E.Levindrevičiūtė

 2a

I

Respublikinis Č.Kudabos geografijos konkursas
K.Bražinskas
 A.Žilytė
IIIa
 
laureatė

Lietuvos mokinių folklorinių šokių varžytuvės  „Patrepsynė"
J.Marcinkevičius

G.Šarkanaitė
G.Urbonas

2a
2a

I

šokio laimėtojai
šokio laimėtojai

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą"
I.Mitigailaitė
U.Bagužytė Ia   laureatė
Panevėžio r. sveikatos biuro konkursas „Sveikos gyvensenos įgyvendinimas Panevėžio rajone"
J.Marcinkevičius
 2a klasė  2a  I
Dainų dainelės konkursas
Z.Tikuišienė
U.Pakšytė 5b II  
Epistolinio rašinio konkursas
I.Kairevičienė
J.Kadžiulis 5a I  dalyvavo

Jaunųjų filologų konkursas
I.Kairevičienė

A.Marcinkevičienė

A.Žilytė

E.Pilkauskaitė

IIIa

IVb

III

II

 dalyvavo

 

Olympis konkursas
A.Marcinkevičienė

L.Narkevičienė

 T.Grybauskas

L.Rožėnas
N.Šukys
I.Janulevičiūtė
J.Kadžiulis
J.Žigas
S.Bitinas
A.Kintaitė
A.Grigaliūnas

IIb

7a
3a
5a
5a
3a
7a
5a
7a

 II laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
II laipsnio diplomas
II laipsnio diplomas
II laipsnio diplomas
II laipsnio diplomas
III laipsnio diplomas
III laipsnio diplomas

Respublikinis projektas „Future Media Lab"
A.Marcinkevičienė
 E.Pilkauskaitė IVb   Mokymų dalyvė
Technologijų konkursas „Kūrybos paukštė"
D.Rakauskienė
 U.Daunoraitė 5b III  

                     

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata