telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-17 Mokymai.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Pasakos žmogų lydi visą gyvenimą. Neatsisveikinama su jų išmintimi ir mokykloje. Mokinius emociškai veikia vien jų tekstas.

Tačiau 5b kl. mokiniai pabandė į pasakas pažvelgti kitaip. Grįžę iš atostogų, tebegyvenantys Kalėdų senelio laukimo bei dovanų įspūdžiais, penktokai literatūros pamokų metu patys skaitė, klausė aktorių sekamų lietuvių liaudies pasakų „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Kaip žmogus savo dalią rado“. Pamokų metu, klausydamiesi aktorių sekamų pasakų ir patys kartu dainavo eiliuotus pasakų intarpus, todėl ir analizė nebeatrodė tokia nuobodi. O veikėjų portretinės charakteristikos tapo nuoseklios, nes buvo aišku, kad dailės ir technologijų pamokose, namuose reikės gamintis popierines bei pirštinines lėles, įsikūnyti į pasakos veikėją. Pasiruošimo pasakų inscenizacijoms laikotarpis užtruko visą vasario mėnesį.

Pagaliau kovo 9 d. lietuvių k. kabinetas dūzgė nuo penktokų emocijų, nes berniukai gyrėsi savo atsineštomis lėlėmis, mergaitės atidarė „grožio saloną“ prie veidrodžio ir „tobulino“ savo veikėjo išvaizdą. Inscenizacijų metu buvo daug šurmulio, juoko. Vienos grupės buvo pasiruošę geriau, kitoms strigo vaidyba, tačiau visų emocijos liejosi per kraštus, skambėjo juokas, draugų komentarai.

Manau, šįkart penktokams pavyko prisijaukinti pasakas, nes pertraukos metu ir auklėtojai buvo emocingai papasakota pamokos veikla. Tik štai lėlės kiekvienam buvo tokios brangios, kad mokiniai jų nepaliko kabinete, o parsinešė namo pasidžiaugti žadėdami, kad vėliau jos atsidurs lėlių teatro kampelyje lietuvių k. kabinete.

 

A. Marcinkevičienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata