telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-03-16 skautai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Tarptautinė Frankofonijos diena visame pasaulyje nuo 1990 metų minima kovo 20 dieną. Frankofonija – tarptautinė organizacija, vienijanti šalis ir regionus, kurių nacionalinė kalba yra prancūzų arba kur ši kalba yra paplitusi. Jai priklauso tai 84 šalys visuose 5 žemynuose. Frankofonija – tai daugiakalbystė, spalvinga kultūrų įvairovė, demokratijos ir tolerancijos sklaida, naujos galimybės. 2018 metų Frankofonijos devizas – prancūzų kalba: veiklų dermė veikliems.

Kovo 20 dieną Velžo gimnazijoje Fankofonijos dieną šventėme linksmai ir išradingai. Vyko frankofoniška popietė „La fête des croissants“, kurios metu I a,b gimn. klasių prancūzų grupės mokiniai iškepė, degustavo ir įvertino prancūziškus ragelius – kruasanus. Integruotą prancūzų kalbos ir technologijų pamoką vedė prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Regina Tijunonytė ir technologijų mokytoja metodininkė Doloresa Rakauskienė. Mokiniai dalyvavo kūrybinėje veikloje ir turėjo galimybę plėsti savo prancūzų kalbos žinias kalbinėse situacijose, dirbti kartu ir bendradarbiauti.

„J‘adore le français“ – gimnazijos parlamento lentoje prancūzų kalbą besimokantys mokiniai rašė prancūziškus žodžius apie Prancūziją, kalbą, toleranciją, draugystę. Ypač stengėsi prisiminti ir parašyti jiems patinkančius žodžius šeštokai: Vakarė, Deividas, Augustinas, Ernandas, Aurimas, Jokūbas. 6a kl. mokinys Lukas pasidalino įspūdžiais (nuotraukomis) iš kelionės į Paryžių ir Eurodisneilendą Frankofonijos dienai skirtame stende.

Kovo 28 d. 6 a,b kl. prancūzų grupės mokiniai vyks į K. Paltaroko gimnazijoje vyksiančią Frankofonijos šventę, kurioje deklamuos eilėraštukus prancūzų kalba.

 

Prancūzų kalbos mokytoja Regina Tijunonytė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata