telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-03 2b Kalėdos 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Lapkričio 25 d. vakarą 4a klasės mokiniai rinkosi į baigiamąjį dvejus metus trukusio skaitymo skatinimo projekto renginį „Skaitymų naktį gimnazijos bibliotekoje“ Velžio gimnazijoje. Burtų keliu suskirstę į 5 grupes, susirinkome gimnazijos bibliotekos informaciniame centre. Protų mūšyje „Ką sužinojau apie pasaulio bibliotekas?“ mokiniai ne tik susipažino su pasaulio bibliotekų įvairove, bet ir atliko įvairias užduotėles, buvo supažindinti su akrosticho technika. Vaikai sulaukė ir smagaus netikėtumo – juos aplankė kiaulytė Pepa ( Dovo Marcinkevičiaus mama), visi drauge smagiai pasimankštinome. Kad nepritrūktų energijos, klausydami K. Kasparavičiaus istorijos „Arbatos klubas“ pasistiprinome savo atsineštomis vaišėmis ir „virtuvės šefų“ – Radvilo, Tito ir Roko - virtais makaronais. Atsigėrę „barmenių“ Urtės, Kamilės, Akvilės, Bertos paruoštos arbatos išsiruošėme į naktinį žygį - tamsoje ieškojome paslapties „Perduok žinutę apie knygą“. Kadangi esame Lietuvos kultūros tarybos ir Panevėžio rajono švietimo centro projekto „Knyga augina asmenybę“ partneriai, lapkričio viduryje dalyvavome susitikime su animatore, režisiere, prodiusere, scenariste, dailininke, iliustratore Jūrate Leikaite. Renginio metu patys kūrėme animaciją, mokiniai pamatė pačių sukurtus darbelius (juos galite pasižiūrėti adresu:

http://perduokzinute.wixsite.com/perduokzinute

Visus ypač sužavėjo profesionalus Jūratės Leikaitės filmas „100 klausimų apie pasaulį“. Po filmo aptarimo grupės gavo užuominą: iššifruoti akrostichą ir rasti patalpą, kurioje yra užrašas. Taigi visi atskubėjome į tyliąją skaityklą, o ten laukė diafilmų peržiūra. Daugelis tokio pasakos peržiūros būdo net nebuvo matęs.

Kadangi aplink darėsi vis tamsiau ir namuose jau geso šviesos, vaikai buvo supažindinti su šešėlių teatro istorija. Pasinaudodami S. Burneikaitės knygos „Gyveno senelis ir senelė“ tekstais patys vaidino savo draugams. Į Baltąją nišą mus pakvietė Vytauto V. Landsbergio knygos „Angelų pasakos“ personažai. Čia vyko kūrybinės dirbtuvės, klausydami angelų pasakų gaminome kvepiančius angelus savo šeimoms, rašėme laiškus Kalėdų seneliui. Laukė dar viena staigmena – pavaduotojos V. Šiaučiūnės laiškas-padėka.

Vaikams ši naktis suteikė daug džiaugsmo ir paliko įspūdžių, o mums, bibliotekininkėms, buvo nauja patirtis. Susitikimo metu kitaip pažvelgėme į knygą, skaitymą, mėgavomės skaitymo malonumu.

 

Bibliotekininkės

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata