telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-03 2b Kalėdos 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

„Kiekvienas mokytojas turi būti aktorius“, - toks užrašas pasitiko mokytojus spalio 5-osios rytą.

Velžio gimnazijoje Tarptautinė mokytojo dienos šventė buvo teatralizuota nuo pradžios iki galo. Mokytojus ankstų rytą pasitiko įvairūs personažai, o dovanų jie gavo bilietus į spektaklį, šįkart vietinio teatro. Po rytinės kavutės mokytojų laukė išbandymai – aktorinio meistriškumo pamoka su abiturientėmis Samanta ir Lina, teatralizuota fotosesija su žaismingais personažais, kuriuos įkūnijo III g. klasės mokiniai, lankantys teatro pamokas. Na, o šventės „vinis“ – vėlgi teatralizuotas renginys aktų salėje. Saksofono ir gitaros muzika, gimnazistės Eglės daina, raudonos rožės – viskas mokytojams. O abiturientai šiais metais ryžosi tikrai avantiūrai, sukūrė mokytojų parodijų spektaklį – „Tylos, vyksta pamokos“. Linksma buvo pedagogams pažvelgti į save iš šalies ir pasijuokti iš subtiliai atskleistų silpnybių ir įpročių. Artistiškiausi ir charizmatiškiausi mokytojai, kuriuos mokiniai parodijavo, gavo „Auksinio obuolio“ nominacijas ir panašu, kad neliūdėjo.

Tačiau buvo ir solidesnių apdovanojimų, gimnazijos direktorius R.Baltušis apdovanojo Padėkos raštais „Už pažangos siekį – gimnazijos veiklos tobulinimą iššūkius paverčiant galimybėmis“ išorės vertintojų geriausiai įvertintus mokytojus. Taigi pusiau juokais, pusiau rimtai praleidę pusdienį gimnazijos mokytojai išskubėjo į šventę J.Miltinio dramos teatre.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata