telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-03 2b Kalėdos 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Rugsėjo 26-ąją, kaip ir kiekvienais metais, gimnazijoje išradingai ir linksmai paminėta Europos kalbų diena, kuri švenčiama visoje Europoje. Per visas pertraukas gimnazijos aktų salėje mokiniai grupėmis atliko karaoke dainas lietuvių, anglų, rusų, prancūzų, vokiečių kalbomis.

4a klasės mokiniai (mokyt. R. Raštutienė) įvairiomis Europos kalbomis mokėsi pasakyti, užrašyti ir iliustruoti sakinį ,,Aš mokinys“ ir savo darbelius eksponavo stende. Pintinę obuolių vėliavėlėmis, ant kurių surašė savo mintis apie užsienio kalbų reikšmę, papuošė mokytojos R. Stakienės 5 klasės mokiniai. Mokytojos R. Stongvilienės vadovaujami mokiniai, žaisdami žaidimą ,,Pažinkime Europą!“ (Let's explore Europe! http://europa.eu/europago/explore/init.jsp?language=en) , susipažino su Europos miestais bei gyvūnais, gyvenančiais senajame žemyne, kūrė dialogus apie Europos kalbų dienos veiklas. Mokytojos L. Narkevičienės II klasės mokiniai skaitė anglų kalba informatyvų straipsnį, iš kurio sužinojo, kam ir kokiu tikslu organizuojama Europos kalbų diena, ir atliko kūrybinę užduotį. Mokytojos V. Šiaučiūnės 8ab klasių mokiniai surengė virtualią kelionę po Europos sostines.

Prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų pamokose mokiniai žiūrėjo animacinius filmukus, parengė stendus, iliustravo greitakalbes, posakius (mokyt. R. Tijunonytė, D. Karkazienė, L. Bražinskienė). IIbc mokinių grupė kūrė plakatą apie rusų kalbą ,,Ar tu žinai, kad...“ (mokyt. A. Gailiušienė)

Šios dienos paminėjimas paliko visiems įspūdį ir dar kartą patvirtino, kad kalbų mokėjimas išlieka didele vertybe.

 

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė L. Bražinskienė

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata