telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-16 VirvesTraukimas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Spalio 20 dieną per šeštą pamoką vyko 5–6 klasių protmūšis „Karjeros traukinys". Buvo susibūrusios keturios komandos, teisėjai ir vedančiosios, kurios atstovavo tam tikros profesijos darbuotojoms: gydytoja, psichologė ir sekretorė. Mokiniai atliko užduotis, susijusias su profesijomis. Pirmoje užduotyje mokiniai, pamatę nuotrauką, turėjo kuo greičiau pasakyti, kokios profesijos žmogus pavaizduotas joje. Antra užduotis buvo linksmesnė: mokiniai turėjo įsijausti į dizainerio profesiją ir aprengti vieną komandos draugą naudodamiesi laikraščiais ir lipnia juosta. Smagu buvo žiūrėti į modelius. Trečia užduotis: mokiniai turėjo pagal duotus daiktus pasakyti, kurios profesijos žmogui jie priklauso. Ketvirta užduotis buvo tokia: išsitraukus vieną raidę, parašyti kuo daugiau profesijų iš tos raidės. Paskutinė užduotis buvo šarados. Komandos, išsitraukę profesijas, turėjo suvaidinti tos profesijos atstovus, o priešininkų komandos turėjo atspėti. Kol komisija skaičiavo taškus, gydytoja tvarstė „susižeidusius" protmūšio dalyvius, o psichologė konsultavo juos įvairiais klausimais. Suskaičiavus taškus buvo pasveikinti nugalėtojai ir visi buvo apdovanoti prizais. Protmūšis buvo labai naudingas ir nuotaikingas!

 

8a klasės mokinė Andrėja Žilytė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata