telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis

Sveikiname

Sveikinu

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-03-16 skautai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Prisijungusi prie iniciatyvos „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“ Velžio gimnazija paskutinę balandžio savaitę surengė sveikatingumo renginių ciklą gimnazistams ir visai Velžio bendruomenei. Sveikatą stiprinančių mokyklų judėjimas, prie kurio prisijungė ir Velžio gimnazija, šiemet mini veiklos 25-metį. Renginio tikslas – parodyti vietos bendruomenei, kad jau 25 metus egzistuoja mokyklos, kurioms svarbu ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir mokinių bei visos vietos bendruomenės sveikata. Iniciatyvos tikslas yra siekti, kad geroji sveikatos stiprinimo patirtis neliktų vien mokykloje, todėl prisijungti prie gimnazijos organizuotų sveikatingumo iniciatyvų kvietėme ir mokinių tėvus bei visus Velžio gyventojus. Smagu, kad žmonių rūpinimasis savo sveikata tampa įprasta gyvenimo norma, juntamas vis didesnis susidomėjimas sveikatingumo renginiais, žmonės daugiau juda, domisi sveika mityba.

Sveikatingumo renginių ciklas Velžio gimnazijoje prasidėjo akcija „Įsiklausyk į tylą“, skirta triukšmo supratimo dienai paminėti. Renginyje kalbėta apie triukšmo poveikį žmogaus sveikatai, akcentuota pernelyg didelio triukšmo žala, aptartos galimos priemonės situacijai pakeisti. Žinių apie vandens naudą mokiniai įgijo viešėdami bendrovėje „Aukštaitijos vandenys“.

Balandžio 25 d. gimnazijoje organizuota judrioji diena. Smagios sportinės rungtys vyko galerijoje „Baltoji niša“, vidiniame kieme ir stadione. Su biblioteka sujungtoje „Baltojoje nišoje“ gimnazistams teko demonstruoti pusiausvyros galimybes einant su knygomis ant galvos, su knygų krūva ant nugaros daryti atsispaudimus ir pan. Vidiniame kiemelyje ir stadione kūno kultūros mokytojai Jolanta Klimavičienė ir Aurimas Puodžiūnas surengė estafečių, judriųjų rungčių varžybas, mokiniams teko praeiti kliūčių ruožą, išbandyti vikrumą ir komandines rungtis.

Balandžio 30 d. pasitikrinti sveikatos rodiklių į gimnaziją buvo kviečiami visi Velžio gyventojai. Sveikata pasirūpinti kvietę Panevėžio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro akcijos organizatoriai siūlė sužinoti kūno masės indeksą, riebalų ir raumenų santykį, pasimatuoti streso lygį, cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje.

Nemenkas susidomėjimas sveikatingumo renginiais leidžia tikėtis, kad rūpinimasis sveikata ir panašūs renginiai taps Velžio kaimo tradicija.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Aleknienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779

Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k., LT-38128 Panevėžio r.

Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA
 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1