telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-07 savizudybiu seminaras 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Anglų kalbos mokytojai tobulinosi tarptautiniame projekte Kipre. Velžio gimnazijos anglų kalbos mokytojos Reda Raštutienė ir Jurgita Kuprinskienė kartu su septyniais Panevėžio rajono mokyklų anglų kalbos mokytojais bei penkiais mokyklų administracijos atstovais rugpjūčio 17–24 d. dalyvavo tarptautiniame Erasmus+ KA1 projekte. Mums buvo suteikta galimybė mokytis viename iš pirmųjų privačių institutų Limassol mieste, Kipre. Plato instituto įkūrėjas ir dėstytojas Antonis loannou globojo mus visą savaitę. Jis pristatė naują Superminds programą. Tai novatoriška, mokslinių tyrimų pagrindu pagrįsta ir dinamiška švietimo programa, kuri ugdo 3–5 ir 6–8 metų vaikų įgūdžius ir vertybes mokant anglų kalbos. Antonis supažindino su Kipro švietimo sistema. Diskutuodami mes lyginome ją su Lietuvos švietimo sistema. Išklausėme 40 valandų teorinių bei praktinių paskaitų ciklą apie anglų kalbos fonetinę sistemą, kalbinį raštingumą, informacinių technologijų panaudojimą mokant užsienio kalbos, mokėmės kūrybinio rašymo metodų bei jų pritaikymo galimybių pamokose. Mus sužavėjo dėstytojos ir rašytojos Marios A.loannou praktinės užduotys, kurios skatino mastyti kūrybiškai.

Neišdildomą įspūdį paliko projekto kultūrinė programa. Jos metu aplankėme Kuriono teatrą, kuriame tilpdavo 3 500 žmonių. Vėliau teatras sunaikintas žemės drebėjimo, o rasti griuvėsiai
atstatyti 1961 m. Dar ir dabar vasaros laikotarpiu čia vaidinamos graikų tragedijos. Kato Paphos archeologijos parke turėjome išskirtinę galimybę pasivaikščioti po senovinį miestą. Parko
teritorijoje yra katakombos, kapavietės, namai, akį traukia įspūdingos mozaikos. Taip pat lankėmės Kolosio bei Limasolio viduramžių pilyse, prie deivės Afroditės uolos Tarptautiniai Erasmus+ projektai suteikia ne tik galimybę tobulėti profesinėje srityje, bet ir puikią progą pažinti kitų šalių kultūrą.

Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projekto „Kompetencijų, kūrybiškumo ir inovatyvių mokymo(si) metodų taikymas ugdymo procese“ Nr. 2017-1- LT01-KA101- 034937 įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą.

 

Jurgita Kuprinskienė, Velžio gimnazijos anglų kalbos mokytoja

Raimonda Samuolienė, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos anglų kalbos mokytoja

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata