telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-17 Mokymai.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Gimnazijos biblioteka - informacinis centras dalyvauja Panevėžio rajono švietimo centro ir dalinai Lietuvos kultūros tarybos finansuojamame projekte „Knyga augina asmenybę“. Rugsėjo 27 d. Panevėžio rajono švietimo centre vyko 3–4 klasių aktyviausių skaitytojų susitikimas su vaikų rašytoju, poetu ir kino režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. Vaikams jis geriausiai žinomas kaip knygų „Rudnosiuko istorijos“, „Obuolių pasakos“, „Arklio Dominyko meilė“, „Angelų pasakos“ ar „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“ (išrinkta geriausia 2011 metų knyga vaikams) autorius. Tačiau rašytojas neapsiriboja vien knygų rašymu, o su bičiuliais aktoriais jas įgarsina, leidžia audioformatu. Iš svečio pasakojimų nemažai sužinojome apie jo gyvenimą: gitaros pamokas, pažintį su Vytautu Kernagiu, domėjimąsi liaudies ir kitomis dainomis. Daina, anot rašytojo, turi nepaprastą galią. Uždainuoji – nusiramina siela. Šį nusiraminimo „metodą“ rašytojas taiko iki šiol. Neišdildomą įspūdį paliko jo grojamos ir dainuojamos dainos. Visi išmokome ir kartu dainavome dainą apie avižėlę. Taip pat sužinojome, kaip gimsta knygos vaikams, iš kur atkeliauja jų herojai.

Dėkoju mokytojams Jonui Marcinkevičiui ir Jonui Lėpai bei mokinių tėveliams, kurie skatina vaikus skaityti ir ugdo meilę knygai. Į susitikimą vyko po penkis aktyviausius skaitytojus: Kamilė Krivičiūtė 3b, Elena Vaitkevičiūtė 3b, Ugnė Daunoraitė 3b,Justina Ingelevičiūtė 3b, Ugnė Šlekytė 3b, Saulė Speičytė, Goda Vainoraitė, Simona Gilytė, Dradvilė Ruzaitė, o Dovas Marcinkevičius iš 4a padovanojo rašytojui dovaną – meniškai paskaitė ištrauką iš knygos „Arklio Dominyko meilė“.

 

Bibliotekos- informacinio centro vedėja Dalia Kukenienė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata