telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-03 2b Kalėdos 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Sausio mėnesį Panevėžio rajono Velžio gimnazijos komanda susiruošė į Italiją. Tai jau trečiasis tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto “Flipped learning with ICT” susitikimas mokytojams, o mokiniams tai buvo pirmoji tolima kelionė.

Susitikimas vyko Mantuja mieste Italijoje. Mums buvo malonu apsistoti mieste, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, taip pat žinomas dėl svarbaus vaidmens operos istorijoje, nes į šį miestą buvo ištremtas Romeo Viljamo Šekspyro dramos „Romeo ir Džiuljeta” herojus. Tai miestas, kurį iš visų pusių supa trys dirbtiniai ežerai, kuriame gausu architektūrinių šedevrų: tai ir Kunigaikščio rūmai, Šv. Andriaus bazilika, Mantujos katedra.

Projekte dalyvaujantiems mokiniams ši išvyka buvo didžiausias išbandymas. Visi iš septynių skirtingų šalių atvykę projekto dalyviai gyveno italų šeimose. Jiems reikėjo prisitaikyti prie šeimos gyvenimo sąlygų, įpročių, gebėti susikalbėti anglų kalba. Tai buvo puiki galimybė susipažinti su kitos šalies tradicijomis, kultūra, papročiais, tobulinti anglų kalbos žinias.

Projekto dalyviai kartu su savo šeimos vaikais lankėsi pamokose ir atliko veiklas, kurios buvo numatytos projekto programoje. Pirmąją dieną visų šalių mokiniai pristatė savo mokyklas, rinko gražiausią ir projekto idėją atitinkantį logo. Italijos mokinio sukurtas logo pelnė daugiausiai balsų. Šio susitikimo tikslas buvo sukurti pristatymus apie kompiuterinę etiką. Taigi antrąją dieną susiskirstę į keturias tarptautines komandas ir naudodami jau turimas žinias, mokiniai kūrė pristatymus.

Savaitgalis buvo skirtas kultūrinei veiklai. Šeštadienį ir mokytojai, ir mokiniai leidome laiką kartu. Vykome į nuostabiąją Veroną. Mus sužavėjo senamiestis, siauros gatvelės, viduramžiais susiformavusi pagrindinė Piazza Bra aikštė su puoštomis kolonomis ir fontanais, ir, žinoma, romėnų amfiteatru. Sekmadienį mokiniai leido laiką su savo šeimomis. Vieni lankėsi Venecijoje, kitiems teko aplankyti žinomą Gardo ežerą kalnuose.

Paskutinė diena buvo sunkiausia visiems, nes teko atsisveikinti. Iki pietų projekto komandos dirbo labai aktyviai. Išklausę visus sukurtus pristatymus apie kompiuterinę etiką suskubome kurti projekto himno. Pasirodo, buvo susirinkusi labai kūrybinga ir muzikali komanda, kuri akimirksniu sudėliojo eiles ir muziką himnui. Vakaras buvo liūdnokas, nes paskutinis Italijoje. Susirinkome visi: ir tėvai, ir mokiniai, ir mokytojai. Tai buvo viena didelė šeima, kuriai ši savaitė paliko neišdildomus įspūdžius. Per šią savaitę mes labai daug išmokome vieni iš kitų, patobulėjome, supratome, kad tapome artimi. Mokiniai verkė atsisveikindami, o tėveliai kvietė sugrįžti.

2015-1-TR01-KA219-021988_6 „Erasmus+“ programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Multidisciplinary Flipped learning with ICT“ įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą.   ErasmusLogo

 

 

Projekto koordinatorė Panevėžio r. Velžio gimnazijos anglų kalbos mokytoja Jurgita Kuprinskienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata