telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-17 Mokymai.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Pradinių klasių mokiniai lapkričio-gruodžio mėnesiais dalyvavo integruotose bendrųjų kompetencijų ugdymo veiklose. Kiekviena mėnesio savaitė turėjo savo pavadinimą. Lapkričio 10-14 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo Mandagumo savaitės renginiuose. Jie žiūrėjo ir aptarė filmukus apie mandagų elgesį. Rašė mandagumo žodžius, aiškinosi, kaip reikia mandagiai elgtis, siekė patys laikytis mandagaus elgesio taisyklių. Gebėjo įsivertinti ir savo elgesį. Klasėse vaikai stebėjo draugus, rinko mandagiausius. Daugiausia draugų balsų surinkę mokiniai buvo apdovanoti už mandagų elgesį. Ketvirtokai, įvertinę bendraklasių elgesį, parašė jiems laiškus su patarimais ir pasiūlymais, ką turėtų kiekvienas savo elgesyje pakeisti.

Lapkričio 17–21 d. pradinių klasių mokiniams buvo organizuota Tolerancijos savaitė. Šią savaitę mokiniai mokėsi pakantumo kitokiam – kitaip manančiam, atrodančiam, besielgiančiam. Vyko diskusijos, animacinių filmukų peržiūros. Kiekviena klasė kūrė Tolerancijos knygą. Visi mokiniai sukūrė po knygos puslapį. Savaitės pabaigoje buvo surengta šių knygų paroda bibliotekoje.

Lapkričio 24-28 d. buvo paskelbta Bendradarbiavimo savaitė. Kiekviena klasė, dalyvaujanti projekte, išrinko mokinius, kurie lapkričio 26, 27, 28 dienomis mokė kitos klasės mokinius. Mokinių Bendradarbiavimo savaitės metu stengiamasi įjungti kuo daugiau gabių mokinių, skatinti tarpusavio bendravimą, vieni kitų pažinimą ir pagalbą.

Gruodžio 1–5 d. vyko Pagalbos savaitė. Pradinukai nešė maisto produktus, drabužius, mokyklines priemones, žaislus į mokyklą, norėdami paremti tuos vaikus, kuriems reikalinga pagalba. Kita gruodžio savaitė kvepėjo pyragais, nes aktų salėje mokiniai prekiavo namuose keptais skanėstais. Surinkti pinigai buvo aukojami sunkiau besiverčiančioms šeimoms paremti. Paskutiniąją prieš atostogas – Susikaupimo savaitę – pradėjo Kalėdų senelio pasiuntiniai. Jie išnešiojo laiškus visiems pradinukams, prašydami nesipykti, susitaikyti, padaryti kuo daugiau gerų darbų. Gruodžio 18 d. pradinukus aplankė Kalėdų senelis, lydimas mėgėjiško teatro „Avilys" artistų. Vaikus lydėjo gera nuotaika, šypsenos, juokas. Jaukumas ir šiluma apgaubė visus, belaukiančius Šv. Kalėdų.

 

Mokytojos: Daiva Nakrošienė, Reda Raštutienė, Rūta Znatavičienė Danutė Rudzevičienė, Vaida Piaulokienė, Aušra Kumer

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata