telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-16 Pateikčių konkursas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Velžio gimnazijoje lapkričio 14 diena buvo skitrta teatrui. Įgyvendinant Panevėžio r. savivaldybės socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį" programą, Velžio bendruomenės namuose vyko Panevėžio krašto mokyklinių teatrų sambūris. Jame dalyvavo svečiai: dramos studija iš Panevėžio J.Miltinio gimnazijos (vadovai Julius Tamošiūnas ir Roma Matusevičiūtė), Panevėžio r. Paįstrio vaikų ir jaunimo teatras „Skruzdėlė" (vadovė Daiva Krišgalvienė) ir mūsų gimnazijos dramos kolektyvas (vadovė Regina Švagždienė). Vyresnių gimnazijos klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti tris pakankamai skirtingos tematikos mokinių spektaklius. Moderni J.Miltinio gimnazijos kompozicija „Aš noriu užaugti" pagal R.Granausko novelę palietė kitokio vaiko temą visuomenėje, paįstriečių spektaklis „Marionetės" pagal moksleivės J.Katkevičiūtės pjesę kėlė dar skausmingesnę problemą – vaiko, sergančio nepagydoma liga, kovą už gyvenimą. Velžiečių spektaklis „Pabėgimas į Akropolį" pagal M.Korenkaitės pjesę žiūrovui „kalbėjo" apie sumaterialėjimą, gyvenimo „blizgučius", kuriuos verta iškeisti į nuoširdžius santykius, meilę. Žiūrovus žavėjo nuoširdi, organiška jaunųjų aktorių vaidyba, aukštas meninis spektaklių lygis. Galima pasidžiaugti, kad ir mūsų mokiniai pradeda suprasti teatro kalbą ir yra dėmesingi žiūrovai. Sambūrio dalyviai dar turėjo galimybę dalyvauti J.Miltinio teatro aktoriaus J. Tamošiūno vedamoje teatro pamokoje, jaunieji aktoriai žaisdami, kurdami, improvizuodami tobulino savo vaidybos įgūdžius. Apibendrinant renginį prie arbatos puoduko, tapo aišku, kad mokiniams buvo įdomu pasidalinti savo darbais, išsakyti nuomones, susipažinti vieniems su kitais. Pažadėjome, kad bendradarbiausime ir toliau, jei tik bus palankios aplinkybės. Norisi tikėti, kad teatras iš tikrųjų pasibeldė į jaunų žmonių širdis.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė, projekto koordinatorė R.Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata