telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-05 baseinas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Lapkričio 11 dieną debatų būrelio nariai išvykome į Vilnių. Pirmiausiai apsilankėme Valdovų rūmuose rengiamoje parodoje apie eurą. Ten plačiau susipažinome su mūsų šalies naująja valiuta – euru. Įgijome daugiau žinių apie eurų istoriją, banknotų dizainą, gamybą, apsaugos priemones, susidėvėjusių pinigų naikinimą ir išmokome atskirti tikrą banknotą nuo padirbto.

Po to vykome į Lietuvos rusų dramos teatrą žiūrėti Britanijos teatro premjeros „Frankenšteinas", pastatytos pagal to paties pavadinimo romaną. Atvažiavę pajutome klasikinio teatro atmosferą bei svetingumą. Šį spektaklį režisavo ir pastatė Paul Stebbings. Spektaklis sužavėjo tuo, kad į veiksmą buvo įtraukti ir salės žiūrovai. Režisierius puikiai atliko savo darbą, į tragišką istoriją įpinęs šiek tiek komiškų ir juokingų elementų, kurie dar labiau prikaustė dėmesį. Frankenšteinas įmena gyvybės paslaptį ir pasirodo sugebantis prikelti gyvybę negyvame žmogaus kūne, surinktame iš atskirų dalių. Daugelį mėnesių plušęs labaratorijoje, su entuziasmu Frankenšteinas pasiekia savo tikslą – sutveria gyvą padarą. Šis visiems puikiai pažįstamas siužetas dar kartą sužavėjo visus žiūrovus. O profesionali bei neprilygstama aktorių (Mag Travers, Kieran Mortell, Gareth Fordred, George McLean) vaidyba bei jų tobula anglų kalba dar labiau įtraukė į tragišką Frankenšteino gyvenimą. Beveik dvi valandas rodoma pjesė nė kiek neprailgo ir nepaliko abejingų.

Į Velžį sugrįžome kupini naujų ir malonių įspūdžių. Džiaugiamės, jog galėjome ne tik įgauti kultūrinės patirties, tačiau ir patobulinti anglų kalbos žinias.

 

G.Maskvitytė, II a gimnazijos klasės mokinė

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata