telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-25 Biblioteka 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Socializacijos projekto „SkautAUK" dalyviai rugsėjo 4 d. Velžio gimnazijoje organizavo verslumo ugdymo renginį „Pagauk kampą'. Į renginį susirinko 7–9 kl. mokiniai ir mokytojai. Renginio idėja pradžioje neatrodė aiški ir tikrai sunku buvo „pagauti kampą", tačiau įsibėgėjus renginiui paslaugų mugė įgavo pagreitį.

Projekto koordinatorė Jurgita Kuprinskienė susirinkusiems aiškino, kad šiais laikais kiekvienas žmogus turi turėti gyvenime tikslą, turi siekti savo svajonių, gebėti prisitaikyti prie greitėjančio gyvenimo ritmo, mokėti suktis kiekvienoje sudėtingoje situacijoje. Tokiu tikslu ir buvo organizuotas renginys, reikalaujantis apsukrumo, kūrybiškumo, gebėjimo išsisukti ir išgyventi parduodant paslaugas. Jas kiekviena klasėje turėjo kuo išmaniau pristatyti ir įsiūlyti klientams. Žinoma, pinigėliai pirkimui buvo skautiški ir netikri. Susirinkusius mokinius ir mokytojus stebino paslaugų tiekėjų sumanumas, išradingumas, kūrybiškumas. Apsilankiusieji paslaugų mugėje už simbolines kainas galėjo išmokti šokio meno, savigynos būdų, nusifotografuoti, pasiskiepyti, nusipiešti portretą ar šaržą, veikė net masažo kabinetai. Pasirodo, Velžio gimnazijos mokiniai yra verslūs ir gebėtų prisitaikyti prie greitai besikeičiančio gyvenimo ritmo.

Renginio pabaigoje visų laukė staigmena, nes trys daugiausiai pinigėlių surinkusios klasės buvo apdovanotos socializacijos projekto „SkautAUK" dovanų čekiais, už kuriuos galės įsigyti kanceliarinių prekių.

Projekto organizatoriai džiaugėsi, kad renginio dalyviai „pagavo kampą" ir puikiai realizavo savo idėjas.

 

Velžio gimnazijos socializacijos projekto "SkautAUK" koordinatorė Jurgita Kuprinskienė

 

<

 


 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata