telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-01-29 Piesinys.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Radviliškio r. Šeduvos gimnazijoje kas antri metai vyksta respublikinis Lietuvos švietimo įstaigų teatro festivalis „Saulės zuikutis“. Velžio gimnazijos mokinių teatro kolektyvai jame dalyvavo jau antrą kartą. Šįkart į minėtą festivalį vyko mūsų mažieji – 2a kl. teatro būrelis. Žiūrovams nuvežėme naują nuotaikingą folklorinį spektalį „Barbora, šok per tvorą“. Spektaklio scenarijus (autorė R.Švagždienė) parašytas remiantis lietuvių vaikų tautosakos tekstais – prasivardžiavimais, patarlėmis, pasakomis be galo, lopšinėmis, žaidinimais ir kt. Šiuolaikiniai vaikai tarsi persikelia į senolių praeitį ir teatralizuotai, žaismingai perteikia tradicinius tekstus. Spektaklyje taip pat smagiai suskamba lietuvių liaudies daina apie arkliuką, lopšinė (muzikos mokytoja R.Storastienė), galima išvysti ir vaikų atliekamą energingą folklorinį šokį (šokių mokytojas J.Marcinkevičius). Mūsų spektaklis ne tik puoselėja tautines tradicijas, bet galėtų būti ir kaip edukacinė medžiaga mokytojams, mokantiems vaikus tautosakos.

Gausus žiūrovų būrys spektaklį priėmė puikiai, vaikų žaismingumas, energija juos užkrėtė. Šventės organizatorių buvome apdovanoti saldumynais, padėka ir festivalio prizu. Patyrėme puikių emocių ir patirties vaidindami pirmąkart už mokyklos sienų. Dėkojame savo gimnazijai, skyrusiai transportą ir sudariusiai galimybę nuvykti į festivalį.

 

Teatro mokytoja, spektaklio režisierė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata