telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Balandžio 17 d. Velžio gimnazija sukvietė visus, besidominčius STEAM modelio taikymu ugdymo programose, į tarptautinę praktinę-teorinę konferenciją „STEAM yra visur”. Kas tas STEAM? Gana dažnas klausimas, į kurį norisi atsakyti kuo plačiau ir giliau. Gimnazijos mokytojai dalyvavo Erasmus+ projekte „STEAM mokymas.Iki begalybės”. Projeto tikslas – inovatyviai, kūrybiškai ir suprantamai mokyti STEAM dalykų (Science, Technology, Engineering, Math) gimnazijoje. Į mokymus užsienyje buvo išvykę 13 mokytojų, kurie savo patirtimi pasidalino konferencijoje. STEAM – tai pirmiausia išlaisvintas kūrybiškumas ir vaizduotė, nes šis modelis jungia dalykus, pvz.:užsienio kalbos ir biologija, muzika ir inžinerija, nanotechnologijos ir teatras ir t.t. STEAM padeda mokiniui pasiekti sėkmę, nes nėra didesnio džiaugsmo kaip atradimo džiaugsmas.Nauji mokymo metodai leidžia sužaidybinti ugdymo procesą, jį organizuoti įvairiose ervėse už klasės ribų, kūrybiškai taikyti technologijas. Pokyčiai prasideda klasėje ir jie nevyksta greitai.Skaitmeninės mokyklos vizija prasideda nuo žmonių.Mokytojas tai nėra tas žmogus, kuris „įgyvendina“ programą, o tas kuriam programa tik atspirties taškas eiti pažinimo ir mokymo (si) keliu kartu su vaikais. Būti mokytoju mums reiškia būti STEAM: S – sumanumas, T – tikėįjimas, E – energija, A – atkaklumas, M – meilė.

 

Projekto koordinatorė Rita Storastienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata