telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-01-29 Piesinys.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Muzika suartina kiekvieną, ji padeda nurimti, ji skatina kalbėtis, ji gyvenimo palydovė. Muzikos klausomės, kai liūdna, kai linksma. Ji lydi mus nuo pat gimimo.

Lietuvos skautijos organizuojamas konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau“, skirtas vyriausiojo skautininko Felikso Šakalio atminimui, – tradicinis, kasmet vykstantis nacionalinis skautų dainų konkursas, kuriuo siekiama skatinti skautus dainuoti ir populiarinti savo krašto dainas.

Lapkričio 30 d. lietuvių liaudies dainos skambėjo Panevėžio atvirame jaunimo centre skautų dainų konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau” atrankinio turo metu. Sugužėję Panevėžio krašto skautai klausėsi penkių krašto kolektyvų atliekamų dainų. Kiekvienas kolektyvas turėjo atlikti po tris kūrinius: privalomą dainą – „Giedu dainelę“; „Laužų karta“ ir laisvai pasirinktą dainą. Kūriniai buvo atliekami tik lietuvių kalba ir be fonogramos. Į konkurso finalą kviečiami tik trys kolektyvai.

Panevėžio rajono Velžio gimnazijos skautų draugovės „Austėja” patyrusių skaučių Vaivos, Urtės ir Ievos trio atliekami kūriniai sužavėjo komisijos narius. Sesės pateko į finalą atlikdamos dainą „Stelmužė”. Vyčių būrelio broliai įteikė joms savo įsteigtą prizą. Širdingai dėkojame muzikos mokytojai Zitai Tikuišienei, gitarų būrelio vadovui Mantui Šeštokui ir gitaristėms Akvilei, Andrėjai,Gintarei už pagalbą ruošiantis konkursui.

Renginio metu krašto skautai ne tik turėjo galimybę išgirsti gražios muzikos akordus, bet ir apžiūrėti net keturias parodas. Pati svarbiausia – keliaujanti paroda „Lietuvos skautai dalinasi šitmečio akimirkomis”. Parodos stendai atspindi 1918–2018 m. kiekvieno dešimtmečio skautybės raidą Lietuvoje ir išeivijoje. Dešimtyje istorijas pasakojančių stendų atskleidžiama, kaip per 100 gyvavimo metų skautai Lietuvoje ugdė pilietiškumą, puoselėjo skautų vertybes, formavo visapusiškai išsilavinusius jaunuolius.

 

Krašto seniūnė Jurgita Kuprinskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata