telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Velžio gimnazijos bendruomenė Mokslo ir žinių dieną šventė rugsėjo 3 d. Diena buvo vasariškai šilta ir nė trupučio nepriminė rudens, tad ir visų nuotaikos buvo vasariškos. Daug gėlių, daug šurmulio, daug šypsenų... Vasarišką nuotaiką bandė sukurti ir mokytojos, pasipuošusios skrybėlaitėmis ir gėlėtomis suknelėmis. Šiemet šventė persikėlė į didesnį gimnazijos kiemą, kad visus sutalpintų, o savo klases mokinukai galėjo surasti pievelėje ieškodami balionų su savo klasės užrašu, kuriuos laikė klasių vadovai. Šventės nuotaiką kūrė tautiniais kostiumais pasipuošę “Kupolėlės” šokėjai, sušokę ir Lietuvos 100-mečio dainų šventės repertuaro šokį, ir nuostabios mažosios solistės – antrokė Aušrinė, sesučių pirmokės Aistės ir penktokės Ugnės duetas. Na, o šventės pabaigoje nuotaiką visiems kėlė mūsų nuolatinio pagalbininko – dainininko V.Dzežulskio atliekamos dainos. Žinoma, tradiciškai šventėje skambėjo sveikinimai ir linkėjimai mokiniams ir mokytojams nuo direktorius R. Baltušio, svečių – Panevėžio r. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo K.Rimkaus, Panevėžio r. savivaldybės administracijos direktoriaus E.Lunskio, gimnazijos Mokinių parlamento prezidentės K.Kievinaitės ir kitų.

Velžio gimnazija šiais mokslo metais gali pasidžiaugti ypač pagausėjusiu mokinių skaičiumi, šį rugsėjį į mūsų gimnaziją atvyko 71 mokinys, jų tarpe 44 pirmokai, tad naujus mokslo metus pradės net 572 mokiniai. Atidarytos net 3 penktos klasės. Nepaisant permainų vėjų mokyklose ir nerimastingų nuotaikų gimnazijos direktorius tiki, kad viskas bus gerai. To ir palinkėtume šiais mokslo metais gausiai gimnazijos bendruomenei.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata