telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-30 knygos.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Mokslo metų pabaigos pagaliau sulaukė ir gimnazijos 5–8 kl. mokiniai. Gegužės 11 d. jie susirinko į mokslo metų pabaigos šventę „Sveika, vasara“. Mokiniams gimnazijos Dramos studija „Pokštas“ parodė šias mokslo metais pastatytą spektaklį „Prašom tylos“ pagal V.Palčinskaitės pjesę. Vaidinti bendraklasiams – nemenkas iššūkis, tad jaunieji aktoriai jaudinosi ir stengėsi kuo įtikinamiau suvaidinti savo personažus. Gausūs plojimai leido suprasti, kad spektaklis visgi pavyko ir žiūrovai nenuobodžiavo.

Po pertraukėlės sekė svarbiausia šventės dalis – gabiausiųjų, šauniausiųjų, geriausiųjų mokinių apdovanojimai. Gimnazijos direktoriaus R.Baltušio Padėkos raštai buvo įteikti už akademinę pažangą (V.Kerbedytė, Ū. Karpavičiūtė, L.Rožėnas, V.Andrunavičiūtė), už sportinius pasiekimus (A.Klokmanas), už aktyvią žurnalistinę veiklą (A.Kuncytė, A. Žlejytė, G.Vaičiūnaitė, L.Pavydytė, V.Bieliūnaitė), už aktyvų dalyvavimą gimnazijos veiklose (B.Jasiūnas, T.Grybas, L.Nevulis, G.Narkutė, I.Tribuišytė, B.Navikaitė), už gimnazijos vardo garsinimą (B.Kronytė, V.Chimičiūtė), už labai gerą mokymąsi (V.Andrunavičiūtė).

5–8 k. mokiniai taip pat garsino savo gimnaziją įvairiose olimpiadose ir konkursuose, jų darbas taip pat buvo įvertintas Panevėžio r. savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus diplomais, Garbės raštais ir dovanėlėmis. Tai geografijos olimpiados „Mano gaublys“ prizininkai (M.Kielaitė, V.Kerbedytė, D.Šeštokaitė, A. Šukytė), IT konkurso „Žirniukas“ prizininkai (F.Bieliauskas, A.Kuncytė, B.Navikaitė), anglų k. olimpiados prizininkai (R.Kaunietis, L.Mikučionis), rusų k. olimpiados prizininkė (V.Chimičiūtė), vokiečių k. konkurso prizininkai (L.Kavaliauskas, S. Gurklytė), meninio skaitymo konkurso prizininkė (S.Gurklytė), epistolinio rašinio konkurso prizininkė (U.Gumbinaitė), technologijų ir matematikos olimpiadų prizininkė (I.Gaspariūnaitė).

Gimnazijos Tarybos iniciatyva kasmet už įvairius pasiekimus mokiniams skiriamos nominacijos, jos šiemet buvo išdalintos gausiam būriui šaunių mokinių: „Aktyviausio mokinio“ - U. Žičkutei, „Metų sportininkų komanda“ – Lietuvos kaimo mokyklų krepšinio 3x3 varžybose I-ąją vietą laimėjusiai 5–8 kl.mergaičių komandai, „Metų laimėjimas“ – šokių kolektyvo „Kupolėlė“ jaunių kolektyvui, „Metų literatūrinis debiutas“ už išleistą knygą „Mano vaizduotės gyvūnai“ – A.Fiodorovui, „Metų pažanga“ – tėvų klubo įsteigtas prizas K.Adomaitytei.

Pati svarbiausia – „Išimties medžio“ – nominacija atiteko 5a kl. mokinei S. Speičytei – už puikų mokymąsi, prizines vietas Panevėžio r. ir krašto metematikos olimpiadose, pergalę folklorinių šokių konkurse „Patrepsynė“.

Už puikius pasiekimus esame dėkingi mokinius ruošusiems profesionaliems pedagogams. Tik jų dėka gimnazija yra Panevėžio r. rajono mokyklų lyderė, tik jų dėka mokiniai gali džiaugtis aukštais pasiekimais.

Šiltos ir kupinos įspūdžių vasaros ir iki pasimatymo Rugsėjo 1-ąją!

 

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata