telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-29 Treniruote 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Balandžio 18 d. Velžio gimnazijos dramos studija „Pokštas“ pakvietė gimnazijos pradinukus ir Velžio lopšelio-darželio vyriausius vaikučius į spektaklio „Prašom tylos!“ pagal V.Palčinskaitės pjesę premjerą.

„Dabartiniame mūsų gyvenime labai daug triukšmo: mašinos ūžia, fabrikai gaudžia, vaikai triukšmauja, žmonės nebemoka susikalbėti nepakėlę balso, todėl mums labai reikia tylos ir ramybės“, – teigia spektaklio veikėjai. O jos, pasirodo, galima nusipirkti profesoriaus Tylenio laboratorijoje, nes jis turi visą tylos kolekciją. Ir kainuoja ji visai nedaug – tik šypseną. Miesto gyventojai prisiperka tylos, bet triukšmadariams tai nepatinka ir jie sugalvoja apgaule pagrobti visą tylą. Spektaklyje užverda tikros grumtynės tarp triukšmadarių ir tylos garbintojų. Kas laimi kovą, sužinosite pažiūrėję nuotaikingą, kupiną veiksmo spektaklį. Spektaklyje šauniai vaidina talentingi, drąsūs 6 a ir b klasių mokiniai: V. Gumbelevičiūtė, A.Zizas, E. Maščinskas, A. Mištautas, R. Tijūnaitė, R.Kaunietis, V. Kerbedytė, Ū. Karpavičiūtė, S.Gurklytė, G.Plonytė, G. Norkevičiūtė, R.Navickaitė.

Premjera buvo šventė ne tik žiūrovams, bet ir jauniesiems aktoriams. Nepaisant jaudulio prieš premjerą, po spektaklio aktorius pasitiko nuoširdūs žiūrovų plojimai, jie gavo dovanų nuostabias vaikų padarytas gėlytes ir daug daug saldainių. Spektaklis dar tik pradeda savo gyvavimą, todėl jį pažiūrėti galės visi norintys.

 

Dramos studijos vadovė, spektaklio režisierė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata