telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-23 karate.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Mūsų gimnazija aktyviai įsitraukė į vienos iš svarbiausių Lietuvos istorijos datų – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimą. Visą vasario mėnesį buvo organizuojamos įvairios mokinių veiklos. Pirmiausiai vykdant akciją „Trispalvė gimnazijos languose“ dailės mokytojos I.Mitigailaitės iniciatyva gimnazijos langai pasipuošė trispalviais karpiniais, vėliau languose įsižiebė mūsų vėliavą atkartojančios šviesos, gimnazijos fasadą papuošė Vytis. Gimnazijos erdvės mokytojų D.Rakauskienės ir A.Gailiušienės dėka taip pat buvo estetiškai išpuoštos Lietuvos simboliką atspindinčiomis dekoracijomis. Gimnazijos informacinį centrą užpildė mokytojų kartu su mokiniais parengtos parodos: senovinės fotografijos paroda „Prisiminimai“ (mokytoja D.Karkazienė ir maironiečiai), piešinių paroda „Lietuva mano delne“ (dailės mokytoja I.Mitigailaitė ir jos mokiniai), kūrybinių darbų paroda „Lietuva – mažytis mūsų kraštas“ (technologijų mokytoja D.Rakauskienė ir jos mokiniai), „100 istorinių asmenybių citatų“ (istorijos mokytoja A.Klydžienė ir bibliotekos vedėja D.Kukenienė). Taip pat nuo šių metų pradžios mokiniai kūrė „Laišką Lietuvai“, kuriame surašė palinkėjimus savo tėvynei, sudėjo savo rankų darbelius ir nuotraukas iš klasės gyvenimo (inicijavo istorijos mokytoja A.Klydžienė). Labiausiai visus nustebino ir nudžiugino gimnazijos parlamento organizuota akcija „100 šypsenų Lietuvai“ (vadovas T.Plesnevičius). Gimnazijos sieną papuošė 100 esamų ir buvusių mokinių bei mokytojų nuotraukų, kuriose jie tiesiog šypsojosi Lietuvai. Mokiniai sugalvojo ir užduotį – nuotraukų margumyne atrasti skaičių 100.

Visą Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių ciklą vainikavo šventiniai renginiai, kurie gimnazijoje vyko vasario 15 dieną. Į pirmą pamoką mokiniai ir mokytojai rinkosi gimnazijos kieme prie laužo, kur buvo sugiedotas Lietuvos respublikos himnas. Mokinius ir mokytojus su švente pasveikino gimnazijos direktorius R.Baltušis, o su ant laužo išvirta karšta žolelių arbata ir kitais skanėstais vaišino gimnazijos skautų draugovės „Austėja“ nariai (vadovė J.Kuprinskienė). Šventinę ryto nuotaiką kūrė patriotinės dainos ir armonikieriaus muzika. 1,2 klasių mokinukai gimnazijos kiemą išpuošė pačių pagamintomis trispalvėmis gėlytėmis, o 3,4 kl. mokiniai sudėliojo iš degančių žvakučių skaičių – 100.

Vėliau gimnazijos aktų salėje vyko šventinis renginys – teatralizuota istorijos pamoka „Tarpukario paveikslai“ (režisierė R.Švagždienė, kūrybinė komanda – J.Marcinkevičius, Z. Tikuišienė, R.Storastienė, M.Šeštokas, A. Ambraška, E.Davidonytė). Renginio metu teatralizuotai buvo pateikti svarbiausi tarpukario istorijos faktai nuo 1918 m. Vasario 16 d. iki sovietinės okupacijos. Mokiniai išvydo teatralizuotą Nepriklausomybės Akto skaitymą, etiudą iš prieškario Kauno, vaizdelį iš senojo Lietuvos kaimo gyvenimo. Skambėjo mokinių atliekamos savanorių, liaudies, patriotinės dainos, scenoje sukosi „Kupolėlės“ šokėjų poros. Buvo galima pamatyti ir unikalių dokumentinių filmų fragmentų iš prieškario Lietuvos laikotarpio.O gimnazijos mokytojai prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo tą dieną pasipuošdami prieškario inteligentų apranga.

Gimnazijos mokiniai ne tik išmoko istorijos pamoką, bet tikriausiai suprato, kokį sudėtingą ir skausmingą kelią nuėjo Lietuva. Atsakomybė už savo Tėvynės likimą bus šių jaunų žmonių rankose ir, jei istorija ir jų kartai pateiks išbandymų, norisi tikėti, kad brangiausią dalyką – Laisvę – jie sugebės išsaugoti.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Velžio gimnazija

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata