telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-16 VirvesTraukimas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Panevėžio rajono švietimo centras, bendradarbiaudamas su Velžio gimnazijos biblioteka-informaciniu centru, įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos edukacijos projektą „Kai durys atsidaro“. Projekto veiklomis ir susitikimais ieškome kuo įvairesnių skaitymo formų. Viena jų - vaidyba, suteikianti ne tik teigiamų emocijų, bet ir gilinanti kūrinio interpretacijos galimybes, padedanti atskleisti vaikui kūrybinius gebėjimus, paliekanti erdvės fantazijai. Tuo įsitikino Velžio gimnazijos bibliotekos-informacinio centro aktyviausi 2–4 klasių skaitytojai. Lapkričio 16 d. kūrybinė komanda „Tavo teatriukas“ jiems pravedė žaidybinę šešėlių teatro edukacinę programą (daugiau informacijos www.tavoteatriukas.lt ). Vaikai susipažino su šešėlių teatro atsiradimo istorija bei siluetinių-trafaretinių lėlių gamybos būdais. Pažiūrėję profesionalių aktorių pasirodymą, patys gaminome šešėlines lėles ir pristatėme savo pasakojimą. Susitikimo metu vaikai mokėsi kruopštumo, kalbėti dialogais, improvizuoti ir lavinti vaizduotę. Kadangi biblioteka gavo dovanų – rankų darbo ant stalo telpantį šešėlių ekraną, tai bibliotekoje įkurdinsime šešėlių teatro kampelį. Tikimės, kad vaikai nuo mažens pajutę skaitomų knygų ir kuriamų istorijų magiją, nenusisuks nuo knygos ir paauglystėje. Taip skaitymas taps kasdieniu įpročiu.

 

Panevėžio r. Velžio gimnazijos bibliotekos-informacinio centro vedėja Dalia Kukenienė

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata