telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-29 Treniruote 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Velžio gimnazijoje vyksta Erasmus+ projektas „STEAM mokymasis. Iki begalybės“ („Learning STEAM.To infinity and beyond“ kodas :2017-1-LT01-KA101-034992)

Projektą finansuoja Europos Komisija.

Projekto tikslas – inovatyviai, kūrybiškai, suprantamai ir prieinamai mokyti STEAM (science, technology, engineering, art, math – gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybiškumo, matematikos ( angl.)) dalykų gimnazijoje.

Gimnazijos vizija – sėkmės ir lyderystės mokykla, todėl kokybės užtikrinimas, tarptautiškumas šios vizijos įgyvendinimui yra ypač svarbūs.Turime tobulinti šias sritis: personalo užsienio kalbų mokėjimą, išmokti taikyti naujus mokymo metodus, organizuoti mokymo ir mokymosi procesus.Tikime, kad patobulinę minėtas sritis gebėsime sėkmingai diegti ir stiprinti STEAM ugdymą gimnazijoje, pradėdami jį taikyti nuo pradinio ugdymo, ieškodami būdų, kaip tai padaryti per žaidimus ir meninę raišką. Tobulinsime bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ieškosime partnerių bendrai tarptautinei projektinei veiklai.

Projekto trukmė – dveji metai. Per šį laikotarpį kvalifikacijos kėlimo kursuose dalyvaus 13 pedagogų. Į mokymus vyks ir didesnę, ir mažesnę patirtį turintys pedagogai, taip įgyvendindami gimnazijos principą „Mokomės mokyti“.

Į pirmuosius mokymus Maltoje vyko informacinių technologijų ir muzikos mokytojos, kurios Linguatime School of English gilino anglų kalbos žinias.Vyksta paruošiamieji darbai mokymams Tenerifėje (Ispanija). Dalyviai išmoks taikyti naujas metodus, siekiant, kad gimnazija lyderiautų IT srityje.

Kursuose Barselonoje (Ispanija) projekto dalyviai mokysis įvesti į ugdymo procesą žaidimo elementus, Gibraltare – lauko pedagogikos, mobiliųjų įrenginių pritaikymo – Porte (Portugalija). Projektą užbaigs kvalifikacijos kėlimo kursai „Tarpkultūrinio bendradarbiavimo galimybės ir patirtys“ Larnakoje (Kipras).

Projekto veikla turės įtakos ne tik projekto dalyviams, bet ir institucijai bei visai bendruomenei, nes padės kurti ilgalaikius, tvarius bendradarbiavimo ryšius, skatins projektinėje veikloje dalyvauti ne tik pedagogus ir mokinius, bet ir visą bendruomenę.

 

Projekto koordinatorė Rita Storastienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata