telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-30 knygos.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Rugsėjo 15 dieną 4b klasės mokiniai kartu su tėveliais važiavo į Latvijos Tervenės parką. Nors kelionės metu lietus pliaupė kaip iš kibiro, atvykus į Tervenę jis liovėsi. Mes laimingi nuskubėjome į parką.

Mus nustebino parko dydis, jis užima apie 1200 ha teritoriją, kurios trečdalis yra skirtas pasakų personažams – nykštukams, raganoms, velniams. Išsirinkome maršrutą ir patraukėme į raganos šilą. Ten sutikome raganą, gyvenančią namelyje ant vištos kojelės. Atlikę raganos užduotį, mes galėjome apžiūrėti jos namelį. Vėliau ji mus pavaišino „kiškių spyrutėmis“ (tai yra, razinomis, aplietomis šokoladu). Pasisvečiavę pas raganą, nuskubėjome į atrakcijų aikštelę – „Atlėpausio pievą“. Smagiai praleidę laiką žaidimų aikštelėje, miško takeliu nukeliavome aplankyti miško nykštukų. Nykštukų miškas – tai pasaulis, kuriame gyvena ir darbuojasi mažieji žmogiukai – nykštukai. Čia galėjome užeiti į nykštukų namučius, pasėdėti ant nykštukų kėdučių, pagulėti jų lovytėse. Pasirodo, šie darbštuoliai turi net savo miniatiūrinį vėjo malūną su sparnais. Nespėję visko apžiūrėti, turėjome grįžti namo. Prieš išvykstant dar užsukome aplankyti drugelių namų, kuriuose pasijutome kaip tropikuose, nes temperatūra patalpoje siekia virš 30 laipsnių karščio. Čia gyvena daugybė įvairių spalvų, formų ir dydžių drugelių, auga egzotiški augalai, kurių šakose tupi paukšteliai, o baseine plauko vėžliukai.

Nors nuėję ilgą kelią pavargome, bet laimingi ir kupini įspūdžių grįžome namo. Tervetės parkas – nuostabi vieta įdomiai praleisti laiką su draugais ir šeima.

 

4b klasės mokinės Justina Ingelevičiūtė ir Ugnė Šlekytė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata