telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-29 Treniruote 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Lietuvos nacionalinis kultūros centras kas dvejus metus organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų konkursą „Šimtakojis“. Velžio gimnazijos dramos studija šiais metais ryžosi dalyvauti konkurse „Šimtakojis-2017“ su savo spektakliu „Bulvinė pasaka“. Po sėkmingo pasirodymo Panevėžio r. „Šimtakojo-2017“ atrankos ture gavome galimybę išplaukti į „platesnius vandenis“. Kovo 18 d. dalyvavome minėto konkurso regioniniame ture, kuris vyko Tauragės kultūros centre. Patekome į tikrą teatro šventę, kur savo spektklius rodė geriausi vaikų ir jaunimo teatrų kolektyvai iš Jurbarko, Tauragės, Radviliškio, Akmenės, Šiaulių, Plungės, Klaipėdos ir kt. Taigi pabuvome ne tik aktoriais, bet ir žiūrovais, turėjome galimybę visą dieną žiūrėti puikius spektaklius. Teatro profesionalų komisija mūsų spektakliui „Bulvinė pasaka“ negailėjo gerų žodžių, buvome pagirti už režisūrą, stilingumą, gerai parinktą muziką, dinamišką veiksmą scenoje, o ypač už išradingumą kuriant spektaklį minimaliomis priemonėmis. Aišku, sunku lygiuotis su tituluotais, po kelis dešimtmečius gyvuojančiais, turinčiais finansavimą vaikų teatrais, bet „pasitikrinti“, kad dirbame teisinga kryptimi, buvo verta. Tikiuosi, kad rimti konkursai suteiks daugiau pasitikėjimo mūsų vaidinantiems mokiniams ir įkvėps kitiems gražiems darbams scenoje.

Dramos studija nuoširdžiai dėkoja direktoriui R.Baltušiui už palaikymą ir apmokėtas kelionės išlaidas gimnazijos lėšomis į konkurso turus, o mes pasistengėme, kad Velžio gimnazijos vardą išgirstų Lietuvoje.

 

Dramos studijos vadovė, neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata