telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-11-28 Pirmoji pagalba 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Velžio gimnazijos I–IV gimnazinių klasių mokiniai Vasario 16-ąją minėjo netradiciškai. 99-osios Lietuvos valstybės atkūrimo metinės buvo puiki proga pakalbėti apie meilę savo šaliai. Forume „Ar mes tikrai mylime Lietuvą?“ aktualiais šių dienų klausimais diskutavo gimnazistai – debatų klubo nariai (vadovė anglų k. mokytoja Rasa Stakienė) ir vyresnioji karta – rajono politikai, mokytojai, mokinių tėvų atstovai. Esame dėkingi Panevėžio r. tarybos narei D. Juodelienei, Panevėžio r. mero pavaduotojui A.Pociui, tėvų atstovams B. ir S. Kroniams, mokytojams A. Klydžienei, A. Ambraškai, pavaduotojai D.Vizbarienei, psichologui T. Plesnevičiui už sutikimą dalyvauti diskusijoje ir drąsą viešai išsakyti savo nuomonę.

Gimnazijos žurnalistų sukurtas filmukas pirmiausiai kvietė diskusijos dalyvius atsakyti į klausimą, ar jaučiamės laisvi laisvoje šalyje. Karštos diskusijos virė ir privalomos karinės jaunimo prievolės, emigracijos klausimais. Diskusijos vyresnieji priekaištavo jaunimui dėl neatsakingo dalyvavimo rinkimuose, o jaunimas kėlė nepakankamo politinio švietimo problemą mokykloje. Kalbant apie neapsitikėjimą aukščiausiomis šalies institucijomis, buvo paliesti politinės moralės, vertybių klausimai. Aišku, kalbomis nelabai ką galime pakeisti, bet problemų kėlimas, mokėjimas išgirsti vieniems kitus jau gera pradžia. Tai žymiai geriau už abejingumą ir atsainų požiūrį. Beje, argumentuotai, drąsiai su vyresniaisiais gebantis diskutuoti jaunimas maloniai nustebino, užtenka jauniems žmonėms ir patriotizmo, ir sąmoningumo, džiugina ir jų vertybinės nuostatos. Auga šauni karta ir geresnę Lietuvą tikrai bus kam kurti. Gal kartais tikrai per daug nerimaujame ir kaltiname jaunus žmones abejingumu.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata