telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-05 Anykščiai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Vasario 7 d. Velžio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių Meninio skaitymo konkurso II etapas, kuriame dalyvavo Panevėžio rajono mokyklų mokiniai.

5–8 kl. grupėje 1-ąją vietą laimėjo E.Krivickas (7 kl., Velžio gimnazija), kuriam pasiruošti padėjo mokytojos I.Kairevičienė ir R.Švagždienė. E.Krivickas nuotaikingai skaitė ištrauką iš Vytauto Misevičiaus knygos „Danuko Dunduliuko nuotykiai“. 2-ąją vietą užėmė U.Paškevičiūtė (8 kl., Krekenavos M. Antanaičio gimnazija). Ją konsultavo mokytoja R.Vyšniauskienė. Mokinė žaismingai interpretavo Juozo Erlicko eilėraštį „Vėjo malūnai“. 3-ąją vietą užėmė O.Janulytė (8 kl., Paįstrio J.Zikaro gimnazija), kurią ruošė S.Čepelienė. Mokinė skaitė ištrauką iš Emilijos Liegutės apsakymo „Krenta klevo lapai“.

9–12 kl. grupėje 1-ąją vietą laimėjo A. Adomauskas (III kl., Krekenavos M. Antanaičio gimnazija). Jam pasiruošti padėjo mokytoja R.Vyšniauskienė. Mokinys skaitė jausmingą ištrauką iš Pauliaus Širvio laiško Alpunei. 2-ąją vietą užėmė U.Šlevaitė (III kl., Ramygalos gimnazija). Ją konsultavo mokytoja V.Miškinienė. Mokinė skaitė ištrauką iš Justino Marcinkevičiaus poemos „Heroica, arba Prometėjo pasmerkimas“. 3-ioji vieta atiteko K.Juškaitei (II kl., Raguvos gimnazija). Gimnazistę ruošė mokytoja R.Karpavičienė. Mokinė skaitė poetės Elenos Mezginaitės eilėraštį „Ar buvo likimas“ ir Alio Balbieriaus eilėraštį „Belsk į duris“.

Mokiniai skaitydami prozos ir poezijos kūrinius savaip interpretavo jų prasmę. Vertinimo komisija pagyrė mokinius už kūrybiškumą. Pirmųjų vietų laimėtojai atstovaus Panevėžio rajonui šalies Meninio skaitymo konkurse. Palinkėsime jiems sėkmės.

 

Ieva, IIb kl.

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata