telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-04-09 su Velykom.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


„Kelionė laiku laiko mašina“ – tokia buvo šiais metais 5–8 kl. kalėdinių vaidinimų tema Velžio gimnazijoje. Kiekviena klasė išsitraukė burtu keliu epochą ar laikmetį ir turėjo sukurti teatralizuotą pasirodymą, kuris jį atspindėtų. Pakeliauti laiku kvietė Dramos studijos nariai aštuntokai Jokūbas, Elijus, Matas ir merginos Greta, Kotryna, Agnė, Gintarė, Alfreda, Laura, Kamilė, Gerda. Kiekviena iš jų apsirengusios to laikotarpio kostiumais pristatė epochas. Linksmoji dalis buvo klasių pasirodymai, 8b klasė subtiliai atspindėjo dabarties laiko kalėdinę karštinę ir susvetimėjimą (vad. V.Samoilovas), 5a kl. įtikinamai atkūrė pirmykštės bendruomenės ritualus (vad. D.Kukenienė), antikos dievybes vaidino 6a kl. (vad. S.Petrovienė), puikiai viduramžių epochą pavyko atskleisti 7a kl. (vad. D.Karkazienė), Renesanso svarbiausius akcentus šauniai sudėjo mažiausieji – 5b kl. (vad. L.Janušauskienė), pagoniškąsias kalėdinio laikotarpio tradicijas išsamiai, vos ne kaip edukacinę programą pristatė 8a kl. (vad. L.Žostautaitė). Ypač linksmai visus nuteikė pionieriškai apsirengusi 7b klasė (vad. I.Abukauskienė), ji pakvietė pakeliauti po sovietmetį ir pasiklausyti rusiškų dainų, technologizuotą ateities laiko viziją sukūrė 6b kl. (vad. A.Marcinkevičienė). Klasės buvo atsakingai pasiruošusios, tad stebėti renginį buvo ne tik labai smagu, bet jis turėjo ir pažintinę prasmę, mokiniai patrauklia teatralizuota forma sužinojo apie svarbiausias visuomenės epochas. Dovanų klasės gavo koliažus, kuriose buvo užfiksuotos pasiruošimo renginiui akimirkos. Taigi nuotaikos pakilios, belieka sulaukti šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė R.Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata