telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-23 karate.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Panevėžio rajono savivaldybės jaunųjų šokėjų ir jų vadovų nuoširdus darbas aukštai įvertintas Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių konkursiniame festivalyje „Aguonėlė 2016‘‘. Varžytis praėjusį savaitgalį Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vykusiame nacionaliniame ture buvo atrinktos 42 originalias menines programas parengusios liaudiškų šokių grupės iš visos Lietuvos.Panevėžio r. Velžio gimnazijos jaunučių liaudiškų šokių grupė „Kupolėlė“, vadovaujama mokytojo Jono Marcinkevičiaus, iškovojo 1-ąją vietą. Sėkmingai konkurse pasirodė ir garbingą 2-ąją vietą pelnė Liūdynės kultūros centro Velžio padalinio jaunuolių liaudiškų šokių grupė „Kupolėlė“ (vad. J. Marcinkevičius). Šokėjus vertino profesionali Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta choreografijos žanro ekspertų komisija.Vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, studijų ir ansamblių konkursinį festivalį „Aguonėlė“ rengia Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Festivalis vyksta kas 4 metus jau 40 metų ir apskrieja visą Lietuvą, į šokio sūkurį įtraukdamas tūkstančius šokėjų, muzikantų, dainininkų, vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, studijų bei ansamblių. Renginio tikslas – puoselėti lietuvių liaudies sceninį šokį, ugdyti šokėjų sceninę kultūrą, skatinti kurtis naujus kolektyvus.

 

Savivaldybės informacija

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata