telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-30 knygos.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Vėlyvo rudens diena, lapkričio 16, Velžio gimnazijoje buvo skirta teatrui. Vyko jau tradiciniu tapęs III-asis Mokinių teatro sambūris. Šis renginys gimė iš socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“. Tą dieną gimnazija sulaukė svečių – mokinių teatro kolektyvų - ir visą pusdienį mokiniai vaidino mokiniams. Jei anksčiau sambūriuose dalyvaudavo tik Panevėžio krašto mokinių teatro kolektyvai, tai šiemet turėjome svečių ir iš Radviliškio rajono, Šeduvos gimnazijos. Taip pat svečiavosi jau mūsų draugais tapęs Paįstrio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Skruzdėlė“. Buvo kviesta ir Anykščių rajono Troškūnų vaikų ir jaunimo studija „Mes“ parodyti spektaklio „Grybų karas“, deja, netikėtai susirgus artistui, šis kolektyvas neatvyko.

Renginį pradėjo III gimnazinės klasės mokiniai, lankantys teatro pamokas. Jų teatralizuotas etiudas pristatė teatro renginį, po to skambėjo gitaroms pritariant atliekamos gimnazisčių Eglės ir Arūnės dainos. Ir svarbiausia dalis – spektakliai mokiniams, 5–8 kl. mokinius į spektaklį pakvietė Velžio gimnazijos Dramos studija, aštuntokai parodė žaismingą spektaklį „Bulvinė pasaka“ (režisierė R.Švagždienė). Nors personažai pelės ir bulvės, bet spektaklio tema patraukli ir amžina – meilė. Šeduvos gimnazijos Teatro studija suvaidino spektaklį „Štai taip“ (režisierė D.Variakojienė), kuris kėlė skaudžias jaunų žmonių problemas – atstūmimą, dėmesio stoką, skurdą. Paįstriečiai gimnazistus linksmai nuteikė savo spektakliu – pokštu „Uždarų durų naktis“ (režisierė D.Krišgalvienė). Jis apie tai, kas naktį gali įvykti bibliotekoje, kai užsitrenkia durys. Svečiai buvo apdvanoti mažosiomis Melpomenėmis, kurias pagamino keramikos dirbinių įmonė „Midenė“. Jaunieji aktoriai, tiek svečiai, tiek savi, irgi nebuvo nuskriausti, jiems edukacinę pamoką „Teatro laboratorija“ pravedė J.Miltinio dramos teatro aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Žaismingi aktorės parodyti teatriniai pratimai dalyvius atpalaidavo ir pralinksmino. Po refleksijos prie arbatos puoduko ir saldumynų, iškeptų Velžio gimnazijos valgyklos darbuotojų, teatro šventė baigėsi. Tradicijas tęsime ir liekame laukti IV-ojo Mokinių teatro sambūrio.

Dėkojame Velžio gimnazijos vadovams ir mokiniams už moralinę bei finansinę renginio paramą.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė, teatro mokytoja Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata