telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-16 Pateikčių konkursas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

,,Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga.
Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų.“
/A. Einšteinas/

Balandžio 20 d. gimnazijoje vyko mokinių mokslinė konferencija. Tradiciškai į konferenciją atvyko Dembavos progimnazijos mokiniai. Buvo paruošta net 14 pranešimų įvairiausiomis temomis: „Kompiuterinių žaidimų poveikis žmogaus organizmui“ (D. Kiaunė, K. Zupka, S. Jasiūnas, R. Andrunavičius, Ic kl.; vadovė A. Paulauskienė), „Skaitymo skatinimas Velžio gimnazijoje“ (A. Gedyminaitė, U. Šataitė, G. Pagirytė, I b kl.; vadovė A. Marcinkevičienė), „Lietuvos etnografinės sritys“ (K. Gedzevičiūtė, E. Pūraitė, P. Palubinskaitė, U. Gumbinaitė, E. Krivickas, E. Butkus, 6 b kl.; vadovas K. Bražinskas), „Pažinkime kambarinius augalus“ (A. Ingelevičiūtė 7 a kl., G. Žičkutė, 6 a kl.; vadovė O. Šapalienė), „Rūdijimas“ (E. Butkus, E. Krivickas, M. Burmonas, P. Vankevičius, 6 b kl., vadovė L. Janušauskienė), ,,Augalų gyvybinė energija“ (A. Šukytė, 6 b kl.; vadovė O. Šapalienė), ,,Žmogus ir gamta ruošiasi žiemai“ (V. Chimičiūtė, 6 b kl., E. Pūraitė, 6b kl., A. Šukytė, 6 b kl., G. Gilytė, 6 b kl. G. Vasiliauskaitė,6 b kl., A. Kaušaitė, 6 b kl., U. Juozelėnaitė, 7 a kl.; vadovas K. Bražinskas), „Elektra iš vaisių“ (N. Bagdonavičius, L. Stankūnas, 7 b kl., vadovė A. Paulauskienė), „Medžiagų sugeriamumo tyrimas“ 9D. Vinciūnaitė, IIa kl.; vadovė L. Janušauskienė), „Skalbimo priemonių tyrimas“ (U. Stakėnaitė, G. Žižiūnaitė, II a kl., vadovė L. Janušauskienė). Svečiai pradžiugino įdomiais pranešimais: „Mokyklos aplinkos kerpių tyrimai“, „Dembavos ir Linkmenų apylinkių vaistingieji augalai“, „Vitamino C kiekio vaisių sultyse priklausomybė nuo temperatūros“ bei „Augalai sode ir liaudies dainose“ (vadovės A. Klebonaitė ir V. Nuobarienė).

Mokiniai ir jų vadovai gavo padėkos raštus, o konferencijos dalyviai apdalino pranešėjus aplodismentais. Konferencijos sumanytoja Olga Šapalienė ir Violeta Brazdžiuvienė visiems padėkojusios pakvietė dalyvauti ir kitąmet.

 

Jaunieji žurnalistai

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata