telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Balandžio 7 dieną, Velžio gimnazijoje apsilankė AMES anglų kalbos mokyklos atstovė ir pasidalino informacija apie tarpatautinį „PTE General“ anglų kalbos egzaminą. PTE egzaminą gali laikyti vyresniųjų klasių mokiniai, norintys dvyliktoje klasėje jaustis ramiai dėl valstybinio anglų kalbos egzamino rezultatų. Norint, kad PTE General egzamino rezultatai būtų užskaitomi vietoje valstybinio anglų kalbos egzamino, „PTE General“ egzaminą rekomenduojama laikyti vėliausiai 11 klasėje arba 3-ioje gimnazijos klasėje, gegužės ar birželio mėnesį. PTE egzaminas konvertuojamas į VBE rezultatus, pavyzdžiui, laikant B1 lygį, galima surinkti 16–35 balus, B2 – nuo 56 iki 96 balų, o išlaikius C1 lygį, egzamino rezultatai konvertuojami į 100 VBE balą.
Išlaikius šį tarptautiniį egzaminą, išduodamas pažymėjimas, kurį pripažįsta švietimo ir kitos institucijos Lietuvoje ir užsienyje, tarp jų nemažai JK universitetų. „PTE General“ sertifikatas galioja neribotą laiką, todėl užtikrina anglų kalbos kvalifikacijos įrodymą visos profesinės karjeros metu. „PTE General“ sertifikatas palengvina įsidarbinimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje. Lektorė taip pat pristatė ir kitus PTE egzamino privalumus bei supažindino su būsimomis klausymo, skaitymo, rašymo bei kalbėjimo užduotimis.

AMES anglų kalbos mokykla taip pat siūlo išbandyti savo jėgas laikant „PTE General“ bandomajį egzaminą, kurio metu sužinosite, kur dar reikėtų pasistengti ar patobulinti savo anglų kalbos žinias prieš laikant tikrąjį egzaminą.

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.ames.lt/

 

Anglų k. mokytoja Rasa Stakienė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata