telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-05 baseinas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Velžio gimnazija Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, paminėjo, kaip ir kasmet, dalyvaudama pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Tačiau be degančių žvakučių languose, be tamsoje su žvakėmis ant laiptų stovinčių mokinių, gimnazijos kieme nuo ankstaus ryto liepsnojo Laisvės laužas, stovėjo stilizuotos barikados, o gimnazijos mokinių parlamento nariai vaišino besibūriuojančius mokinius ir mokytojus karšta arbata. Viskas beveik taip pat kaip per Sausio įvykius prieš 25 metus, tik, aišku, emocijos kitos. Ramybė, saugumas, taika... Ir visa tai jūsų, Laisvės gynėjai, dėka. „Džiaugiuosi, kad Jūsų kovinga dvasia suteikė mums galimybę atsiverti ir gyventi kitokiame, laisvame pasaulyje“, - rašė vienas iš mokinių. Tą rytą mokykloje matėsi ir keletas abiturientų, apsirengusių Lietuvos savanorių uniformomis, jauniems vaikinams garbė dalyvauti šioje veikloje ir jie tai daro savo noru. Gimnazija už dalyvavimą akcijoje gavo padėką iš Tarptautinės komisijos pirmininko ir Nepriklausomybės akto signataro E.Zingerio, kurioje rašoma: „Ačiū, kad aktyviai prisidedate prie istorinės atminties puoselėjimo ir pilietinio visuomenės ugdymo“. O skeptikams galima pasakyti tik tiek: auga graži, „švari“, patriotiška karta ir Lietuvą tikrai bus kam ginti, jei reikės.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata