telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-05 baseinas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Gruodžio 23 d., palydėdami senuosius metus, Velžio gimnazijos gimnazinių klasių mokiniai nusprendė pasilinksminti kaip reikiant ir surengė „Kalėdinę muzikinę kaukę“. Idėja iš televizijos, bet Lietuvos ir užsienio scenos žvaigždes parodijavo mūsų gimnazistai. Kiekviena klasė pasirinko sau patinkančius dainininkus ar grupes ir pabandė sukurti linksmą kalėdinę nuotaiką parodijuodami žinomų atlikėjų populiarias dainas. Kaip ir tikroje laidoje, atlikėjus pristatinėjo charizmatiški vedėjai Laurita ir Ignas, ant minkštasuolio juos sodino ir „karštą“ interviu ėmė Justina ir Deimantė, o vertino komisija – direktorius R.Baltušis, valytoja Jadzė (A.Klydžienė) ir komiški personažai iš šou pasaulio: „dragūnas“, „šalčiūtė“, „blondinė oksana“, kuriuos įkūnijo gimnazistai, lankantys teatro pamokas, - Domantas, Miglė, Lina. Parodija – nelengvas žanras, bet per įvaizdį, dainą, judesį, šokį daugeliui pavyko įtikinti ir užkrėsti gera nuotaika žiūrovus. IIIb g. kl. ne tik parodijavo Katažyną ir Irūną, bet ir sukūrė ir dainos „Švęskim Kalėdas kartu“ video klipo parodiją, kurioje nusifilmavo visa klasė. IIb g. kl. mokiniai tapo „Rondo“ grupės atlikėjais, Ic g. kl. vyrukai ne tik tapo grupės „Čilinam“ personažais, bet subūrė ir gausią fanų grupę, kartu „padainavusią“ dainą „Diskoteka“, grupę „Sel“ įkūnijo Ib g. kl. mokiniai. Žiūrovus linsmino ir užsienio žvaigždės: „Baranovo močiutės“ (Ia g. kl.), Rick Astley (IIIa g. kl.), grupės „Spice girls“ merginos (IV g. kl.), sušokusios puikų šokį, grupės „La Boushe“ atlikėja, kurią įkūnijo talentingas vaikinas iš IIa g. kl. Kas pavyko, kas ne visai, bet linksma tikrai buvo. Svarbiausia, kad mokiniai sugeba išlaisvėti, nusikratyti kompleksų, pasijuokti iš savęs.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata