telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-29 Treniruote 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje lapkričio 24-ąją dieną skambėjo vienuoliktokų pranešimai – vyko konferencija „Medijų ir skaitmeninis raštingumas“. Tai Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje inicijuotas ir Ugdymo plėtotės centro vykdomas projektas, skatinantis mokinius plėtoti tokias vertybes kaip pagarba, auginti savo toleranciją, kritišką mąstymą ir pilietinę atsakomybę.

Konferencijoje galima buvo girdėti pranešimus apie tai, kaip internetas mums padeda planuoti savo karjerą, kaip socialiniai tinklai paveikia žmogų ir dar daug kitų šiandieniniam jaunuoliui aktualių temų. Vieni pranešimai vertė susimąstyti, kiti padėjo pakeisti nuomonę apie kažką į gerąją pusę. Klausytojai sėdėjo įtempę ausis ir iš susidomėjimo blizgančiomis akimis. Buvo ir tokių, kurie vis skrebeno kažką savo užrašuose, o iš to galime suprasti, jog mokiniai iš pranešimų sužinojo nemažai naujų bei naudingų faktų, atrado naujų autoritetų ar net išgirdo tai, apie ką mažai yra kalbama viešai, kaip pavyzdžiui: „Naujienų portalų manipuliacinė įtaka". Tema, kurios, žinoma, naujienų portalai niekad nepasirinktų. Galbūt net nenorėtų, kad žmonės apie ją diskutuotų. O vien tai tikrai pritraukė auditorijos dėmesį. Negana to, klausytojų ausis pasiekė ir jiems nuoširdžiai aktualios temos, kurios palietė socialinių tinklų naudojimą ir priklausomybę nuo jų. Bet kad ir kaip bebūtų keista, daug neigiamų minčių apie tai nebuvo išsakyta. Tiesą sakant, situacija ne tokia bloga, kaip galėtų atrodyti. Konferencijos metu gimnazistai sužinojo, kad socialiniai tinklai nėra taip dažnai naudojami, kaip dauguma mano ir kad jie nėra tik laiko švaistymas, bet ir nepakeičiamas žinių šaltinis.

Pagrindiniai šio projekto uždaviniai – skleisti medijų ir skaitmeninį raštingumą, atnaujinti ugdymo turinį bei kelti kvalifikaciją – buvo įvykdyti su kaupu ir gimnazistai iš šios konferencijos išsinešė didžiausią turtą – praturtintą žinių kraitį.

 

Monika Blinstrubytė, Toras Maršalka

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata