telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

11-17 Skaitymas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Lapkričio 20 d. Velžio gimnazijoje „karaliavo“ teatras, vyko antrasis Mokyklinio teatro sambūris (Pirmasis vyko 2014 m. lapkričio 13 d.). Tai socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“ baigiamasis renginys. Jo tikslas – suburti Panevėžio krašto mokyklinius teatrus, pasidalinti savo darbais – spektakliais, susipažinti, padiskutuoti, o svarbiausia – mokyti mokinius pamilti teatrą, ugdyti jaunąjį žiūrovą. Po pietų į aktų salę žiūrėti spektaklių rinkosi gimnazinių klasių mokiniai. Mokiniai vaidino mokiniams. Pirmieji savo spektaklį „Visos pasaulio tetos“ (pagal V. Žilinskaitę) parodė Velžio gimnazijos dramos kolektyvas, vadovė R.Švagždienė. Komiškame spektaklyje apie įkyrumą ir vienatvę vaidino IV g. kl. merginos ir talentingas šeštokas Einaras. Antrasis spektaklis buvo svečių – J.Miltinio gimnazijos Dramos studijos mokinių, vadovas A.Želvys. Tai pagal moksleivės M. Blaževičiūtės pjesę pastatytas spektaklis „#Gyvenimas“, kuriame  buvo paliestos skaudžios temos – išdavystė, savižudybė. Vėliau prie arbatos puoduko ir saldaus pyrago vaidinę mokiniai su savo mokytojais diskutavo, dalinosi įspūdžiais apie savo spektaklius.

Labiausiai laukta renginio dalis buvo susitikimas-pamoka su Panevėžio J.Miltinio teatro jaunaisiais aktoriais Goda  Simonaityte ir Anūpru Juciumi. Gimnazijos žurnalistų būrelis su mokytoja A.Marcinkevičiene pravedė profesionalų interviu su aktoriais. Charizmatiški, talentingi jauni žmones sužavėjo nuoširdumu, išmintimi, gebėjimu bendrauti su mokiniais, ypač vaikams patiko teatriniai žaidimai, kuriuos išmokė aktoriai.

Norėtume, kad renginys gimnazijoje taptų tradiciniu ir vėlyvą rudenį visų laukiamu. Kaip sakoma: „Gera pradžia – puse darbo“.

 

 

Projekto vadovė, teatro mokytoja Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata