telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-04-09 su Velykom.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Nusprendę dalyvauti Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) vaikų ir jaunimo socializacijos projekte „KELIAUK – SVEIKAI PRAMOGAUK!", kurį nuo 2015 rugsėjo 21 d. įgyvendina VšĮ „GYVI" spalio pirmąjį savaitgalį susiruošėme į kelionę. Pasirinkę kelionės maršrutą, pasiėmę dviračius nusprendėme aplankyti šiaurinę Panevėžio miesto pusę.

Iš gimnazijos išsiruošėme dvi komandos, bet pakeliui išsiskyrėme. Pirmoji komanda važiavo per miestą. Jie aplankė UAB „Aukštaitijos vandenys". Ten juos pasitiko vieno padalinio vadovas, kuris pasakojo apie geriamojo vandens gamybą, nuotekų valymo darbus, juos pademonstravo. Komanda užsuko ir į užeigą „Gandralizdis". Čia dar apie 1975 m. liaudies meistrui Vaclovui Palijanskui kilo idėja galingame ąžuole padaryti pasisėdėjimų ir nedidelių atrakcijų vietą. Taip šio pono auksinių rankų dėka gimė namelis medyje, į kurį jie visi ir užsikopė. Iki galutinio tikslo taško toliau vyko nuostabia „Ekrano" marių pakrante.

Antroji mūsų komanda maršrutą pasirinko pro Panevėžio r. Staniūnų ( Kaizerlingo) miškelį. Jame stabtelėjome memorialo vietoje, kurioje 1941 m. buvo šaudomi Panevėžio žydai. Pagerbę tylos minute ten žuvusius, apsupti gražios rudenėjančios gamtos pasukome į Panevėžio r. Dembavos pusę. Pakeliui aplankėme UAB „Dembavos medelyną", prisivalgėme obuolių, pasišnekučiavome su darbuotojais, kurie dirbo sandėlyje ir augalų parduotuvėje. Šalia Medelyno stabtelėjome prie UAB „Midenė". Joje dirba kūrybingi žmonės. Jie kuria nerealius gaminius iš molio. Čia vyksta ir simpoziumai, ir edukacinės pamokėlės, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai ne kartą lankėsi.

Mūsų abiejų komandų tikslas buvo susitikti Panevėžio r. Pajuostės kaime, kuriame įsikūręs Karaliaus Mindaugo batalionas. Gaila, bet mums nusifotografuoti ir įsiamžinti neleido. Tačiau šalia esančio baikerių klubo „Iron X" įkūrėjai mus maloniai priėmė. Jie mums parodė savo įsirengtas patalpas, teko pasėdėti ir ant senųjų motociklų, susipažinti su jų istorija ir baikerių gyvenimu.

Šis žygis su dviračiais įkvėpė mus keliauti ir pažinti savo krašto apylinkes. Mes džiaugėmės pasitaikiusiu puikiu oru ir galimybe aplankyti tiek daug nuostabių vietų, susitikti tiek įdomių žmonių. Mes neaplenkėme nei vieno medelio, nei vieno takelio. Važiavome ir siaurais takeliais, ir sulūžusiais tilteliais, ir išbandėme „skate" trasą. Labai gražus mūsų kraštas.

 

Komandos narys Domantas Taura

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata