telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

„Rimto kino festivalis" – tokia šiemet buvo Mokytojų dienos šventės, kurią organizavo IV g. kl. mokiniai, tema. O tai reiškia, kad gimnazijos mokytojai tą dieną buvo tikros „kino žvaigždės". Taip taip, kino, nes jie „vaidino" gimnazistų kurtuose filmukuose „Amžinai jauni", „Super trio", BBC Velžys", „Kakadu", „24 valandos Velžyje". Kaip ir dera žvaigždėms, mokytojai rytą į mokyklą, pasitinkami frakuoto vyruko, įžygiavo pro specialų praėjimą, puoštą raudonu kaspinu. Improvizuotoje „kino salėje" vaišinosi popkornais ir ekrane, žiūrėdami nuotraukas, prisiminė akimirkas iš buvusių Mokytojo dienos šenčių. Po to sekė pamoka su „žvaigždėmis", kurias vedė IV g. kl. mokiniai. „Žvaigždės" turėjo pademonstruoti ir aktorinius, ir muzikinius gebėjimus, ir net pasigaminti furšetui sumuštinius. Pasivaišinus kava ir kitais skanėstais, „žvaigždes" raudonu kilimu, aidint ovacijoms, į aktų salę lydėjo kostiumuoti jaunuoliai ir damos. O ten jau skambėjo nuotaikingi Šilagalio orkestro „Sklepučini" (vadovas V.Vapsva) atliekami kūriniai. Svarbiausias akcentas, kaip ir dera kino festivaliui, filmų peržiūra ir artistų nominacijos už grožį, talentą, iškalbą, mimiką ir dar šį bei tą. Mokytojams nuotaiką kėlė gimnazijos žvaigždutės – solistai, J.Šlamaitė, A. Veversis, ir muzikalusis gimnazijos choras (vadovės L.Kairytė, Z.Tikuišienė). Šventės vinis buvo „žvaigždžių" fotosesija su profesionaliu fotografu. Tą dieną „sužvaigždėję" mokytojai išties švytėjo. O ko daugiau reikia šentei?

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata